Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,546. až 1,560. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #117947
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Halibutaci ze Svedska mimo jedne metrove tresky nic.Dale jedna ceska rodinka ktera se pomalu rozbiha v rybareni v ZOO,novi Nemci,kteri dospavali cestu a vecer nova parta z Prahy.Zitra pokracuje nabeh novych hosti.

    V tom kolotoci jsem se dostal na vodu v pul desate vecer.Aspon jsem si trosku oddychnul ,ale kochat jsem se nestacil

    #117948
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Protoze jsem nemel od nikoho fotku,tak jsem jel vyzkouset Storflua abych mel jistotu,kam zitra poslu nove hosty.Jistotu jsem mel uz pri prvnim nahozeni.Behem pulhodinky jsem mel 8 keleru a prchal jsem do pristavu abych tam jeste nekoho stihnul.Filetovat se mi tedy nechtelo.Nastesti vse dopadlo podle predpokladu.

    #117949
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ted rychle do postele,protoze zitrek bude stejne hekticky jak dnesek.Pocasi ma byt nadherne,takze se bojim,ze pri jednicce vetru moc ulovku nebude.Ale kdyby neco tak vecer zase…..

    #117952
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Dědo, až rozkvete ten růžový keř, tak jsem tam. Už se nemohu dočkat!

    No nevim Michale jestli zatim nezamrzne.Jak leto vcera prislo,tak dneska odeslo.Takovyto pohled z kancelare na more se mi vubec nelibi.A to tu mam 4 lode uplnych novacku.

    #117954
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Tak sme doma.Cesta cez Dombás,Oslo,Trelleborg,Rostock,Berlin,Praha a Šelpice bez problémov.Len tých “originál” Nórov a Švédov tmavej pleti nejako pribúda.

    Ostatným Morkom prajem šťastnú cestu na “Sever”.

    #117972
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Louceni pro Svedy bylo trosku smutne,protoze halika chytili jen jednoho .Aspon tato 112-ka jim troche spravila naladu

    #117973
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes cely den fofry a 18 lodi na vode.Polovina vsak byli jednodenni chatari z okoli,takze jsem mel do vecera behani po kontrole lodi a mereni benzinu.Odpoledne dost fouklo a more bylo hodne rozhoupane.Na noc predpoved slibovala pohodu,tak jsem vyrazil s uplnymi novacky a castecnymi novacky na keleroviste.Vlny z oceanu meli cca 2m a nez jsme prijeli na misto ,tak jsme byli pekne vyhoupani.Vsechna cest za odvahu novackum a vicemene I zenskemu osazenstvu.Ale uz prvni nahozeni slibovalo uspech

    #117974
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A toto bylo druhe nahozeni

    #117975
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Na vedlejsi lodi zabery prisly az pozdeji.Jejich vybava nedovolila chytat ve velkych hloubkach

    #117976
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Okamzite se ale zacala projevovat zenska prevaha

    #117977
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A tady uz jsou ulovky

    #117978
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Honzik mezi kelery trefil I ostrouna

    #117979
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A tady je cela rodinka uzasnych

    #117980
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    No a prvni den na mori v zivote a hned toto

    #117981
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Rano pohoda. odpoledne trochu foukne, tak uvidime jak zaberou ostatni narodnosti

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,546. až 1,560. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...