Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,531. až 1,545. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #117883
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-Dtak šťastnou cestu chalani..8-)

    #117887
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes podle predpovedi ufoukany den.Misto sestky ficela 7-8-cka.Vyjeli sice vsichni,ale kazdy se motal jen po zalivech a privezli bedny konzumnich dorsu.Dansti mnikari zase odjeli do Trondheim fjordu,ale privezli jen par jednoskvrnek velikosti mirovych pstruhu.Jedine jedna svedska lod vyjela na zapad za Hyttu a snazili se opet o halika.Vratili se paradne vyfoukani a mimo nekolika konzumaku meli I jednu metrovku.Dorsik byl po ceste zpatky pri jizde velkymi vlnami pekne dotluceny.

    #117890
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra skoro stejna predpoved,ale slibil jsem Rusum,kteri zitra konci a maji sice dost masa,ale zadnou metrovku,ze s nimi projedeme I vetsi vlny a zkusime to.Tak drzte palce

    #117891
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Tak jsem to vzdal a odjel asi o 500m blize ke brehu abych si chytil polacka na veceri.Prvni zaber na tkzv. potrat byl maly dors,tak jsem natahnul dlouheho cervika .Hyse se asi chyta za hlavu,ale mam jich v krabici tolik,ze nevim jestli je to G-tail nebo co.

    Gratulace, super foto 😎

    #117894
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Jednu výpravu, tuším 1999 jsem měl pronajatý starý dřevěný kutr, který trošku pouštěl saze. Ve finále jsme vypadali takto …

    #117895
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Na zimu mám připraveno pár retro fotek.

    #117897
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Na zimu mám připraveno pár retro fotek.

    No a rozdily jsou tedy patrne.Ted je tu 20 vybavenych lodi,z toho jeden dieslovy kuter a 5 aluboatu.

    #117898
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tam kde Michal stoji na holem brehu je ted dvojita kryta filetarna a pred ni tri stavby se susarnami,mrazaky a sklady naradi.Za tech par let to tu krasne vyrostlo.

    #117899
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes jsem se s Rusy na vodu nedostal,protoze tu od rana fouka svezi osmicka.Vsichni vsak vyjeli a brouzdaji po fjordech a skryvaji se za ostruvky.Vycasit by se melo jen na noc.

    Vcera vecer jsem se rozloucil s Jakabem a jeho partou.Dekuji jim za pridani prispevku a preji stastnou cestu domu

    #117910
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Sim napsal:

    Na zimu mám připraveno pár retro fotek.

    to to letí…to jsme byli ještě borci:-D

    #117919
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes jen jizdy po fjordech a bedny dorsiku.Danove privezli lode z Trondheim fjordu a zadne uspechy s mniky I diky spatnemu pocasi nezaznamenali.Halibutaci vyrazili asi pred hodinou na Melstein takze zpravy budou az rano,

    #117920
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Dědo, až rozkvete ten růžový keř, tak jsem tam. Už se nemohu dočkat!

    #117938
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Jo a celej Hektor se přidá k tobě 🙂 taky se už těšíme na rybarskou hudebni party 😎

    [yt=BTWJCzYQFdI=yt]BTWJCzYQFdI[/yt]

    #117939
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Na Bakkanu to bude od 21.8. paradní letní jízda…:-D

    [yt=9hv1QgAMo28&feature=yt]9hv1QgAMo28&feature[/yt]

    #117946
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dneska cisty blazinec.Odevzdavani a predavani lodi,udrzba a drobne opravy.Najezd novych hosti a take vikendove pronajmy lodi mistnim chatarum.A Benn se zase staral o okoli pristavu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,531. až 1,545. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...