Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #117832
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    … paráda na Bakkanu. Mám to tam veľmi rád a je fajn, že Benn sa o to stará a skoro každý rok tam nájdem niečo nové, vylepšené. Držím palce a už sa teším na budúci rok.

    #117833
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To Jakabo Blahopreju k ulovkum.Doufam ze jste mne zaregistrovali pri navratu.Zrovna jsem vyjizdel k Storflua.

    #117834
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    … ešte sa chcem spýtať na tie suché hlavy napichnuté na klince. Čo to? Niečo podobné som videl na Soroy, ale to boli obrovské sušiarne.

    #117835
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Bohuzel jsem se rano zdrzel s Dany a jeste prijeli Rusove,tak jsem nestihnul vyjezd za svedskymi lovci halibutu.Blizil se totiz vitr a nechtel jsem riskovat.

    Takze jsem vyjel jen asi na tretinu cesty na Melsteinen a zkusil jsem,jestli keleri jeste neodjeli ze Storflua.Hned na prvni nahozeni v 80m prisel zaber.

    #117836
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    V predminulem zajezdu jsem od Plzenaku dostal super recept na rybi salat,tak jsem myslel,ze si par sedumdesatek chytim a namicham jej.

    Na druhe nahozeni prisel zaber az ve sto metrech

    #117838
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jako naschval se salatovky nekonaly.Tito dva meli nad metr a na dalsi zaber se vyvalili dva devadesatnici

    #117839
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak jsem to vzdal a odjel asi o 500m blize ke brehu abych si chytil polacka na veceri.Prvni zaber na tkzv. potrat byl maly dors,tak jsem natahnul dlouheho cervika .Hyse se asi chyta za hlavu,ale mam jich v krabici tolik,ze nevim jestli je to G-tail nebo co.

    #117840
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    No na veceri to bude asi moc.Nechal jsem si i na zitrejsi obed.Nameril jsem mu 94cm.

    Takze za necele 2 hodinky jsem se vratil a zachytal jsem si super.

    #117841
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Chvili po me ,uz v osmicce vetru ,se vratili Svedove z Melsteinu a hlasili,ze jim utekl velikansky halik.Dostali jen toto mladatko,ktere melo metr a vazilo 10 kg.Ale protoze jej dostal na udici rybaruv syn. tak byla I tak radost velika

    #117842
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra sestka cely den tak uvidime,jestli se do ni nekdo rozjede

    #117846
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    No na veceri to bude asi moc.Nechal jsem si i na zitrejsi obed.Nameril jsem mu 94cm.

    Takze za necele 2 hodinky jsem se vratil a zachytal jsem si super.

    Peto krásné fotky díky udržují mne v napětí

    #117848
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Last minute

    Uvolnilo se místo na domě Maristua dům pro 6-8osob. 2.7.-1.8.2015 cena jen 1000,-nok/den za dům, včetně dvou lodí.

    Nevahejte.Metrove kelery stale kousou a cekaji na vas

    #117874
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Dnes sme sa boli rozlúčiť s morom a rybárčinou na Bakkane.Pochytali sme menšie tresky,makrelky.

    #117875
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Prajem všetkým Norkom pohodový pobyt v Nórsku a pekné ryby,ako na Bakkane.A dúfam,že tu bude “dedo145” aj budúci rok.

    #117876
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...