Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Autopass 2017-2023

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel stipko a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 16. až 24. (celkem z 24)
  • Autor
    Příspěvky
  • #280465
    jak
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Zdravím, no musím říci, že dřívější systém (zadat cestu pouze do Autopass) mi připadal jednodušší.

    Nevíte někdo prosím jak odstranit zadané auto na záložce Vehicles? Pořádně jsem si nepřečetl návod a místo abych zadal kamarádovo auto do Vehicles Assigned To You zadal jsem ho jako by bylo moje?

    Díky za radu Honza

    #280466
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Auto som si zaregistroval ale ešte som nebol s ním v Nórsku. Tiež sa mi zdá predchádzajúci systém lepší napr. v tom, že som si časovo ohraničil príchod a odchod do a z  Nórska.  Mal som prehľad o mojich objednávkach a následných faktúrach. Neviem, či sa tu bude hneď po prejdení mýtnej brány zobrazovať na internete prejazd.

     

    #280491
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Ja si taky myslim, ze to drive bylo jednodussi, ale nic nenadelame.

    Kvuli zmenam je nutne konaktovat EPC  https://www.epcplc.com/account/help  “How can I delete vehicle”  a kontaktni formular na “other questions”

    Na svem uctu u EPC uvidite faktury i fotky a informace o prejezdech.

    #288253
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    V Norsku je při projíždění některých mýtných bran zaváděno rozdělování vozidel podle vlivu na životní prostředí. Mýtné poplatky budou vycházet z environmentálních parametrů každého jednotlivého vozidla. Zpočátku to bude zavedeno u mýtných bran v Oslu (od 1.10.2017), později však bude zavedeno i u dalších zpoplatněných silnic v Norsku. Aktualizované informace o dalším zavádění budou k dispozici na adrese http://www.autopass.no.

    Na vasem konte je v menu nova kolonka Rozdelovani podle vlivu na zivotni prostredi. Tam je uvedeno vase zaregistrovane auto, kliknutim na znacku se otevre formular, kde doplnite udaje. Co presne ma slouzit jako dukaz nevim, ale mela by na dokumentu byt videt znacka auta.  U pronajatych aut by mel data o vozidle zadat majitel auta.

     

    #288254
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Mám to v maile.

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 7 měsíci uživatelem JAKABO.
    #351634
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Za pár dní ideme zas do stredného Nórska a ako vždy som chcel zaregistrovať auto  na stránkach EPCplc.
    Vyzerá to tak, že AutoPass funguje znovu inak.
    Ktorý portál teraz používate?

    #351651
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    https://account.epass24.com/ ahoj , tento by měl fungovat

    #351652
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj. Jak píše David, tento funguje dobře. Chodí přehled každý měsíc co online z karty odečtou v eurech.

    #351700
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ďakujem za informáciu.
    Už som skúšal registráciu, ale máme prenajaté auto je tam potreba vložiť doklady.
    Aj keď nám majiteľ doklady poskytne, tak sa bojím, že mi začnú chodiť faktúry za ďalšie obdobia.
    Pred tým som si zadal obdobie, kedy tam budem.
    Dá sa to aj tu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 16. až 24. (celkem z 24)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Autopass 2017-2023

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...