Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105327
    Franta
    Účastník
    (361 odpovědí)

    Tak dneska se nám to zlomilo – Korlin za 99. Sbaleno už máme asi 3x.

    #105657
    Mira
    Člen
    (20 odpovědí)

    Za 76 Hovika :-). Zase po dvou letech, tak snad vše bude ok.

    #110962
    upetra
    Účastník
    (6 odpovědí)

    #110963
    upetra
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Ahoj,začátek května 2015 Aure

    #110973
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    upetra napsal:

    Ahoj,začátek května 2015 Aure

    S Hubertem?

    #111021
    David80
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Krásné ryby – gratulace!

    #111033
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Krásný kousky 😎

    #112599
    Kotala Rudolf
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Nějaké novinky z Aure-Travel Support. Loni jsme měli pařáky ale ryby nic moc. Jede někdo zkušený v termínu 23.7-5.8 do Aure. Pošlete mi prosím zprávu,zavolám.

    #112600
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Krásný úlovek škoda že jste měli špatné počasí na ryby

    #112602
    Ivan
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat, fungují sádky pod vysílačem?

    #112806
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Pokud myslíme ty samé, tak nefungují. Jsou nové směrem na bránu.

    #112894
    Ivan
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Měl jsem na mysli fjord, kde má základnu Travel Support. Loni se tam něco chystalo.

    #112953
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Když ses loni podíval z kempu směrem na bránu ke Grisvagoyi, tak je tam stavěli. A fungují.

    #113781
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Rudolf napsal:

    Nějaké novinky z Aure-Travel Support. Loni jsme měli pařáky ale ryby nic moc. Jede někdo zkušený v termínu 23.7-5.8 do Aure. Pošlete mi prosím zprávu,zavolám.

    Dokud jsem jezdila na Eidestrandu nikdy jsem se nebyla podívat na tento kemp.Vím jen,že na těch jejích lodí se jezdit nedalo,ale údajně jim měl Honzanor prodat ty jeho.Jinak mrazáky asi jen pultové,protože hodně lidí chodilo za Honzou,aby jim ryby zamrazil.Tak nevím…jinak termín srpen byl vždy nejlepší jak na počasí tak na ryby. To mám vyzkoušeno za 12 let v Aure.Je tam krásně ostatně jako všude jinde v Norsku.:-P všem přeji krásnou dovolenou.

    #113835
    Mira
    Člen
    (20 odpovědí)

    Tak jsme se právě vrátili z této lokality. Ihned po příjezdu nás čekalo docela přijatelné počasí a tak nám to nedalo a ihned vyrazili na ryby a dobře jsme udělali. To co jsme nachytali v sobotu a potom ještě v pondělí, tak jsme po zbytek pobytu už nenachytali páč od úterý se nedalo vyjet vůbec na vodu a to je pro chytání základ,že. Od úterý vítr jak blázen a po většinu dobu déšt i když ten by tak nevadil jako ten vítr. Prý v tuto dobu nejhorší dlouhotrvající hnusný počasí co náš norek pamatuje. Odjeli jsme domu i o den dříve a to jsme se divili němcům, kteří udělali to samé v termínu před námi.

    Každopádně ryby nej 85cm a byly v mělčinách na hraně do 15m. Několik pěkných pollacků chyceno při příboji ze břehu. Když jsme nemohli jezdit na vodu, tak jsme toho aspoň dost nachodili podél břehu 🙂 . Jednou mě to špatný počasí potkat hold muselo 🙁 . Tento další týden předpověd počasí taky nic moc, takže letos se to počasí v tuto dobu fakt předvedlo.

    :-(:-(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...