Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 811. až 825. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #62882
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Tak koukám, že situace s připojením se nezměnila, tak snad tam mají alespoň dostatek ryb. Počasí tam mají jak na jadranu, to se rybám moc nelíbí 🙁 . Uvidíme jaké bude info až se vrátí. Držím palce.:-)

    #63655
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Ahoj. Od 19.5. ani pismenko. Copak do Aure už nikdo nejezdí? 🙁

    Mám to za 5 a nějaké info by se hodilo 🙂

    #63656
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    tuareg1 by měl být nejspíš už zpět, tdy jestli tam není na dva týdny, jinak tam asi nikdo jiný není. 🙁 Já ještě 11, ale info by se také hodilo.

    #63679
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Mám dojem, že v Aure a Aukan buď niko není (nezdá se mi), nebo to virtuálně tají a doufám, že zprávu dají na závěr. Nemusí mít ani notebook, na co, jsem na dovolené! A mají pravdu a nehledí na šílence, kteří,chtějí zprávy každou hodinu. Ale rád bych si ty zprávy přečetl.

    #63754
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Aure- Eidestranada počasí super,ryby všeho chut tak kolem 60-80 a už se objevují makrely 😛

    #63755
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Kluci se včera vrátili z Lesundu (kousek od Aure). Ryby sice menší, ale vcelku dost – limity nachytány bez zásadních problémů 🙂 :-). Nejvíce tresky obecné a menší keleři. Makrely ještě najeté nebyly 🙁 🙁

    #63757
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Kluci se včera vrátili z Lesundu (kousek od Aure). Ryby sice menší, ale vcelku dost – limity nachytány bez zásadních problémů . Nejvíce tresky obecné a menší keleři. Makrely ještě najeté nebyly

    Dnešní zprávy makrely už se objevují i nějaké chytli

    #63777
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Tak to je super, konecne nejake zpravy a dokonce i info o rybach. Diky za vsechny nedockavce. Tech poslednich par dni mi pripada strasne dlouhych a vubec se to nekrati. To az budem tam, tak to utece hrozne rychle. :-)10:-)

    #63999
    Miloš Provazník
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Pozdravujeme všechny “Norky” z Aukanu.

    Potvrzujeme zpravy z Hitry o výborné rybařině.

    Až na to ,že jsme si vybírali mezi slušnými kelery,které nás už na vláčku nebavilo chytat.A káasnými doršáky(nej 91) a samozřejmě polaky.

    Ten nejvetší měl rovných 100cm,ale bohužel byl už vytřený a naše váha ukázala 8,60kg.Jinak z předešlých dnů největší ryba byla obecňačka 110cm

    13,- kg.Fotky neumíme,tak snad dodtečně.

    Neptunův zdar.

    #64003
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Díky za informace, je dobře že už jsou tam 😀 ,ryby, a dokonce i větší kusy.Tak dobrou rybačku a hlavně počasí.:-)

    #64014
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To mlha: máte nejaka top mista nebo jsou ryby vsude?

    #64109
    Miloš Provazník
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Tak dneska se povedl další polak 100cm 8,60kg a mnoho dalších,které už pouštíme.Jinak pěkné obecné.Prostě opět krásná rybařina.

    To sedoil= máme svá místa,ale zároveň zkoušíme místa nová dle aktuálních podmínek.A k tomu samozřejmě patří trocha toho Neptunova štístka.

    #64162
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Tak při odjezdu z Aure 29.5. to tam vypadalo jako v Chorvatsku.Ráno při odjezdu teplota 25 st. Všichni opálení, někteří spálení. Ryb plný bedny. Už konečně napluly do fjordu a nemusí se nikam daleko. Šly krásný jednoskvrnky okolo metru.

    Teď jsme dorazili domů.

    Cesta po trojce už je na trase Elverum- Tynset plně průjezdná bez objížděk.

    #64163
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    #64164
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Rybník vypuštěn

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 811. až 825. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...