Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61451
    kangaroo
    Člen
    (5 odpovědí)

    Já to mám za 12 do Snillfjordu. Při čtení těchto diskuzí začínám být celkem nedočkavý. Každej jde po ďasech a kočkách, já doufám, že se mi i letos tyhle vobludy vyhnou. 😀 Makrely ještě nebudou, tak snad se zadaří nějaké “jednofousky”. Vždycky jsem jezdil koncem léta (srpen-září), letos jsme byli s kolegou nějak víc nedočkaví, tak frčíme už teď.

    #61490
    Maragtx
    Člen
    (1 odpovědí)

    #61491
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Nadherna ryba, velka gratulace :-D:-D:-D:-D:-D

    #61533
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Maragtx napsal: Nádherná ryba.

    🙂

    #61601
    kangaroo
    Člen
    (5 odpovědí)

    Pěkně barevná fotka, bomba!!! 😉

    #61613
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    to Margtx

    Velikánská gratulace – pro mně jedna z nejkrásnějších ryb co jsem tu zatím letos viděla :-):-)

    Takovou bych také chtěla mít na svém prutu…. ale je to daleko, konec srpna

    #61626
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    to Maragtx: Vychytaná fotka, tak to má vypadat! Gratuluji k úlovku.

    #61636
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Moc hezká ryba a celkově super fotka, kde pak se schovávala? 🙂

    #61700
    filous
    Člen
    (12 odpovědí)

    dneska za 5 ajsme v Aure Svinvika pokud jste tam někdo byl napište kam zajet a na co si dát pozor.Dík.

    #61702
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Ahoj.

    A s kým tam jedeš?

    My jedeme ve čtvrtek odpoledne z Brna:-D

    #61713
    filous
    Člen
    (12 odpovědí)

    Tuareg1-Jsme parta z Liberce 6 lidí vyrážíme v pátek ráno kolem 5. Už tam někdo z vás byl, my jezdíme každý rok někam jinám, ale vždy kolem Hitry, Smoly, Aure a Bessakru.OD jaký cestovky tam jedete. My jedem po vlastní ose od Fishermana.

    #61723
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    filous napsal:

    dneska za 5 ajsme v Aure Svinvika pokud jste tam někdo byl napište kam zajet a na co si dát pozor.Dík.

    Jsme parta 5-6 lidí, jezdíme tam už 4.rokem, v této době parádní rybačka, hlavně přívlač, na různé barvy gum!! Podle počasí. Když se podíváš z chaty směrem do fjordu, je tam maják, a 3 ostrůvky, kolem nich se dáš vlevo směrem do fjordu, jsou tam úžasné mělčiny, ale bacha při odlivu na vyčnívající skály!!! My tam jedeme přelom června a července. Úspěšný lov.

    #61725
    filous
    Člen
    (12 odpovědí)

    šedivák63 jak to tam je s vifi ma cenu brát comp, nebo se musí a vifi platit a co lodě mají GPS nebo jenom mapa

    #61726
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    wifi funguje zadarmo, já si notes bral a zase si ho vemu. Teda jestli myslíš kemp TS.

    #61727
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    filous napsal:

    šedivák63 jak to tam je s vifi ma cenu brát comp, nebo se musí a vifi platit a co lodě mají GPS nebo jenom mapa

    My jsme v jiné chatě, soukromé, je naproti té chatě, co jedete. Tak nemlhu sloužit s vybavením chaty ani lodí, ale myslím, že jsou tam 19stopé lodě a motory kolem 20HP, jezdíme kolem mola, tak tam lodě jsou vidět. My jsme naproti přes vodu u velkého přístaviště.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...