Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #57973
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    husky19 napsal:

    Hokynar: My už za 47!!

    Husky za 15 a vůbec z toho nemám radost. Ještě mám tolik práce co bych měl udělat než odjedu. Ach jo ……. Ale když už se tak těším.

    To si piš…ještě já potřebuju něco Došky…8-)8-)

    #57976
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Nezoufej Došky, práce není zajíc a tak ti neuteče. ;-);-)

    Ale rozumím tomu. To těšení je správné právě tehdy, kdy už je vše hotovo, nebo alespoň víš, že vše stihneš. 8-)8-)

    Neboj, bude dobře. :-D:-D:-D

    #58393
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    erg napsal:

    sedoil napsal: Zdravím, máte někdo zkušenosti s chytáním v jarních měsících okolo ostrova HATTEN? myslím, že někdo tomuto místu také říká ,,brána”, je to u ostrova Grisvagoya,přechod mezi Gjerdavika a Trondheimsleia. Hodila by se třeba i mapka s nějakým dobrým místem. Chytáme většinou v Gjerdavika fjordu a chceme zkusit i jiná místa. Jedeme druhý týden v červnu.

    Díky za rady.Ahoj

    černě máš označenou “bránu”, červeně TOP místo (zlom ze 150m na 10m u ostrova Kvitholmen), zeleně – možnost záběru halibuta. Jedeme první týden v červnu

    Máš to poněkud nepřesné, brána je pod tím červeným kruhem, je tam kamenný černý maják mezi ostrovy Grisvagoya a Hatten.Tam jak máš ty četné čáry tak ta vodorovná za Hattenem směrem ke Smole označuje místo se zelenými plovoucími bójemi říkali jsme jim “rybí bóje” velmi dobré místo. Jinak za bránou je několik malých ostrůvků, a mezi nimi a červeným kruhem je velká mělčina kolem 15 – 30m s vrcholem uprostřed Tvého červeného kruhu a potom je padák do asi 100m. jedno z nejlepších míst.

    #58401
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Dnes za 9:-D:-D:-D

    #58403
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Já tam jsem k dnešnímu dni přesně za 100 😀

    #58405
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    to Rk: myslíš takovejten kopeček mezi ostrovy na levo od brány? Nebo je tam ještě něco jinýho, myslim tu mělčinu 15 – 30m, díky

    #58408
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    To Tuareg1

    Kde nastupuješ?

    #58410
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Já jedu už z Tišnova, kde ty?:-D

    #58422
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Autobus jsem domluvil na zastávku ve Velkém Meziříčí na D1. Jedeš sám nebo busem? Vítací slivovice na tykání je nachystaná 😉

    #58434
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Busem:-D Kořaličku už jsem taky dovezl z Valachů:-D

    #58559
    filous
    Člen
    (12 odpovědí)

    byl jste někdo v Aure Svinvika? Jedeme tam 10.5. pokud jste tam někdo byl poraďte místa na které se zaměřit.

    #58583
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Spoustu dobrých míst k lovu je popsaných zde ve vláknu, některá jsou i s mapou, jako třeba ponorka,želva,brána,most u Aure atd…., záleží na tom, jaké máte lodě a kam jste schopni se dostat.Je v okolí spoustu míst kde se dají nachytat ryby, jen musí být najeté a potom už stačí trochu toho štěstí.Je tu někde mapa, do které někdo zakresli místa okolo ostrova Grisvagoya od vás směrem k bráně podél pobřeží,kde jsou dobrá lovná místa.

    #58594
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Norský ráj už bude v provozu? Na stránkách nic nemají.

    #58671
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Za 5 dnů:-D

    #58678
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    tuareg1 napsal:

    Za 5 dnů

    ja to mam za 52 tak doufam sem das info jak to tam vypada.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...