Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #57609
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Už jen 16 a doufám, že se letos na tato místa dostaneme, loni to nešlo.

    #57615
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    U toho zeleného kolečka většinou chytáme mníky, loni v červenci jsem na těch 45 metrech vytáhl 114 lenga akousek doleva směrem k podvodnímu kabelu zase v září šli dobře keleři.Halibuta jsme nikdy nezkoušeli.Když vyjde počasí, tak to červené místo prozkoumáme. Díky.

    To dukey- jen ti tiše závidím to nízké číslo,mi to máme za 72:-(

    #57653
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    :-)číslo dobrý, ale až ho budeš mít podobný, tak tam budu mít tři sta a moc k tomu. Jestli dobře koukám, tak je tam na dně všude písek, místa kam jezdíme my jsou jen skalnaté. Je třeba vyzkoušet vše, takže se trochu projedem.

    #57654
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Ještě se zeptám, na těch asi 70ti metrech jste to nezkoušeli? Stále je řeč o zeleném kroužku.

    #57660
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Na těch 70 metrech jsme na dně nechytali, jak jsem psal, šli tam většinou keleři a nebo vůbec nic.

    #57671
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Ahoj.

    Jede někdo 12.4 do Aure?

    #57733
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Ano já:-)

    #57743
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Tak si tu tak z nudy čtu kde co a narazil jsem i na pojištění Allrisk. Já jsem extrémní sportovec :-D:-D:-D

    Když tak koukám na ty naše postavy, to je prostě dobrý.

    #57787
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    dukey napsal:

    Tak si tu tak z nudy čtu kde co a narazil jsem i na pojištění Allrisk. Já jsem extrémní sportovec

    Když tak koukám na ty naše postavy, to je prostě dobrý.

    To víš, pojišťovny jsou “chudý”, tak si našli způsob jak z lidí dostat peníze za každou cenu. Podle nich je i rybaření extrémní sport. Ještě že to po mně nechtějí když sedím u Sázavy8-)

    #57793
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Hokynar napsal: dukey napsal:

    Tak si tu tak z nudy čtu kde co a narazil jsem i na pojištění Allrisk. Já jsem extrémní sportovec

    Když tak koukám na ty naše postavy, to je prostě dobrý.

    To víš, pojišťovny jsou “chudý”, tak si našli způsob jak z lidí dostat peníze za každou cenu. Podle nich je i rybaření extrémní sport. Ještě že to po mně nechtějí když sedím u Sázavy

    To pojištení má hlavní smysl v tom, že je v něm obsaženo i poškození lodí atd. To klasické cestovní pojištění nekryje. A vrtule na lodi není žádná levná záležitost.

    Kromě toho kdyby byl malér, a letěl pro vás vrtulník, budeš rád, že to pojištění máš.

    Já to řeším tím, že cestu a tam a zpět mám zaplacené klasické cestovní pojištění a na dny, kdy budu chytat si připlácím Allrisk. Cestovní pojištení je cca. 30,- Kč/den Allrisk je cca. 100,- Kč/den

    Kolega mi loni utopil omylem prut i s navijákem a pojišťovna (i když po amortizaci) to bez problémů zaplatila.

    #57803
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    erg napsal:

    To pojištení má hlavní smysl v tom, že je v něm obsaženo i poškození lodí atd. To klasické cestovní pojištění nekryje. A vrtule na lodi není žádná levná záležitost.

    Kromě toho kdyby byl malér, a letěl pro vás vrtulník, budeš rád, že to pojištění máš.

    Já to řeším tím, že cestu a tam a zpět mám zaplacené klasické cestovní pojištění a na dny, kdy budu chytat si připlácím Allrisk. Cestovní pojištení je cca. 30,- Kč/den Allrisk je cca. 100,- Kč/den

    Kolega mi loni utopil omylem prut i s navijákem a pojišťovna (i když po amortizaci) to bez problémů zaplatila.

    Doporučuji všem toto pojištění uzavřít. Erg má pravdu. A pojišťovna skutečně funguje a škody proplácí.

    Došky :-D:-D:-D:-D

    #57916
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    Já pochopitelně souhlasím s tím, že je potřeba mít sichr a že když se něco stane, tak bychom to asi sami nezaplatili, takže při odjezdu máme toto pojištění všichni z party. Reagoval jsem pouze na spojení “extrémní sporty” s rybařinou. To bychom pak pilkrování mohli nazývat třeba “vzpíráním”

    Zdravím všechny co letos jedou za svým koníčkem do milovaného Norska a ať to utíká. My to máme dnes za 49:-P

    #57955
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Klasické cestovní pojištění se tváří jako dostačující,ale skutečnost je při případném plnění bohužel jiná:-(

    #57968
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Hokynar: My už za 47!! 😛

    #57970
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Hokynar: My už za 47!!

    Husky za 15 a vůbec z toho nemám radost. Ještě mám tolik práce co bych měl udělat než odjedu. Ach jo ……. 🙁 Ale když už se tak těším. :-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...