Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #55176
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Chtěl jsem sem vložit mapu s ověřenými místy kam jsme jezdili chytat, ale nepodařilo se mi to ani podruhé, když jsem to zmenšil. Do Aukanu jsem jezdil asi 6 let a už jsem tady několikrát tu mapu pisílal. takže pokud bude mít někdo zájem, pošlete mi SZ, nebo budu na srazu ve Spálově a můžeme dat řeč.

    #55177
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Admine ,tohle prosím smaž, nepodařilo se mi sem ani podruhé nic vložit. Je to ve wordu tak to asi bude tím.

    #55190
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Přesně to se stalo mně. Ve wordu zřejmě nechytačka. Adm., nedá se s tím něco dělat? Díky.

    #55930
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Dnes mě přišla tato fotka mailem ….

    #55936
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Sim napsal:

    Dnes mě přišla tato fotka mailem ….

    Kde to bylo chycené

    #55940
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    vapno1 napsal: Přesně to se stalo mně. Ve wordu zřejmě nechytačka. Adm., nedá se s tím něco dělat? Díky.

    I když máte obrázek vložený ve wordu, tak word (přípona *.doc nebo docx) jako takový obrázkem není. Musíte buď ten obrázek z wordu vykopírovat a uložit jako nejspíš *.jpg (nebo snad to tady zobrazí i jako *.bmp) nebo si najděte originální obrázek, co jste do wordu vkládali. Asi to tady někde v návodu na psaní příspěvků bude. A nevkládejte velké obrázky, jpg 800×600 je tady až až.

    #55942
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (83 odpovědí)

    Okolí Aure

    ,

    tkzv ponorka

    99 NOK 5 kg Krevet , Norma supermarket

    #55943
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Dedek napsal:

    Sim napsal:

    Dnes mě přišla tato fotka mailem ….

    Kde to bylo chycené

    Píše, že v Aure

    #55944
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (83 odpovědí)

    U Aure na vláčák

    #55950
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Pěkný kousky 🙂 🙂

    #56310
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (83 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Pěkný kousky

    čím že to fotíš ? kompaktem polozracadlovkou a někdy i zrcadlovkou :-D:-D:-D:-D ty vole ,, a to si dovoluješ kritizovat mně ?, NIKDY JSI NIC NIKOMU neprodal a jsi amatér co fotit NEUMí nemá pojem o technice a kompozici natož o prokreslení full frame , hahah .Prosím příště kritizuj koncepci fotky dopravní nehody a nešponuj se mezi profíky :-P:-Pnull

    #56313
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    mthead díky, ale díky tomu,že pravá strana je k nedostižení, jsem mimo mísu

    #56317
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Jak řekl klasik: ” Lepší dobrý amatér, než-li špatný profík”

    #57587
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Zdravím, máte někdo zkušenosti s chytáním v jarních měsících okolo ostrova HATTEN? myslím, že někdo tomuto místu také říká ,,brána”, je to u ostrova Grisvagoya,přechod mezi Gjerdavika a Trondheimsleia. Hodila by se třeba i mapka s nějakým dobrým místem. Chytáme většinou v Gjerdavika fjordu a chceme zkusit i jiná místa. Jedeme druhý týden v červnu.

    Díky za rady.

    #57602
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    sedoil napsal: Zdravím, máte někdo zkušenosti s chytáním v jarních měsících okolo ostrova HATTEN? myslím, že někdo tomuto místu také říká ,,brána”, je to u ostrova Grisvagoya,přechod mezi Gjerdavika a Trondheimsleia. Hodila by se třeba i mapka s nějakým dobrým místem. Chytáme většinou v Gjerdavika fjordu a chceme zkusit i jiná místa. Jedeme druhý týden v červnu.

    Díky za rady.

    Ahoj

    černě máš označenou “bránu”, červeně TOP místo (zlom ze 150m na 10m u ostrova Kvitholmen), zeleně – možnost záběru halibuta. Jedeme první týden v červnu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...