Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 279 odpovědí. Do diskuze (89 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel IGORECKO a poslední změna proběhla před 4 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 280)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11549
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    O víkendu bych měl mít trochu času, tak se vrhnu na nějaké mapy.

    Začnu příspěvkem od Vasek dne 27.04.2010 a pak budu pokračovat dál.

    #11550
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Vasek :

    Jak se tak dívám, tak mapa Tvé oblasti je již hotova. Hledej ji pod : BERGSOYA.

    Pokud budeš chtít vetší oblast napiš.

    #11719
    Jan Št’astný
    Člen
    (1 odpovědí)

    Zdravím Honza z Krkonoš. Jedeme s partou 4.6.2010 prosím jestli by bylo možné udělat mapu lokality UTM sone 32 N 7011029, O 460038. Dík za ochotu s pozdravem H.

    #12275
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Přidána mapa SKOTFJORDEN a STORROSSOYA

    #12276
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Přidána mapa MAJÁKU na SMOLE

    #12277
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Přidána mapa AKERHAMNU

    #12278
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Mapy jsou nyní dávány na “Uložto.cz”. Uz je jich tolik, ze je nemam proste kam davat. Pokud by měl někdo problém s postupem stahování map z ulozto.cz, at se neboji sem napsat. Urcite poradim.

    #12281
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Ahoj MifakM,byl jsem na ulozto.cz,ale ve vyhledávači se mi mapy neukázaly.Můžeš prosím poradot cestu jak na ně?

    Díky Mára

    #12288
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Na “ulozto” jsou jen nove pridane mapy (SKOTFJORDEN, STORROSSOYA, MAJÁK na SMOLE a AKERHAMN).

    Ostatni jsem nepresouval.

    Na prvni strane diskuze je seznam vsech map (v druhem prispevku) a je tam i primo odkaz na danou mapu. Mapy jsou řazeny abecedně.

    #12292
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Přidána mapa Honseby na Seilandu

    #12297
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Přidána mapa Aldersund

    #12424
    MartinZ
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Díky za Aldersund!

    Martin Z.

    #14245
    libor
    Člen
    (12 odpovědí)

    Zdravím Libor z Opavy. Jezdíme s partou do stř.Norska k Molde.Prosím jestli by bylo možné udělat mapu. Dík za ochotu a s pozdravem L.H.

    Souřadnice:

    UTM32N 6951929.0 389422.0

    #14796
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Dívám se že provozovatel serveru na kterém je většina map má problém s dostupností a tak jsou mapy nedostupné.

    Postupně je budu tedy přesouvat na ULOŽTO.CZ a u každé přesunuté mapy (u jejího názvu) udělám HVĚZDIČKU (= * ), aby jste věděli, která mapa je již opět dostupná.

    #14800
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Tak by všechny mapy měli být už přesunuty na uložto.cz a měli by fungovat pro stažení. Pokud by se stáhnutím měl někdo problém, napište mi soukromou zprávu. Třeba i jen kvůli tomu, že nevíte jak. Nemusíte se za to stydět. Vím, že ne každý internet ovládá ;-).

    Trochu tady ovšem postrádám od Vás zpětnou vazbu, což mne tedy mrzí 😕 To bylo slibů, že napíšete 🙂 Tedy pár z Vás se ozvalo, abych je nepoškodil 😉

    Tak tedy prosím, napište mi sem své zkušenosti s mapami a co by jste případně ještě chtěli upravit, změnit, zmenšit… prostě svoje vlastní postřehy, nápady a náměty.

    Co se týká “nových objednávek” co mám v soukromé poště, zkusím je splnit během týdne.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 280)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...