Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hena a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #94380
    Zdeněk Matěj
    Člen
    (6 odpovědí)

    Čau Heňo

    Vidím, že rybářských zážitků není nikdy dost.Závist veliká 😛

    Zdraví Zdeněk(Coca-Cola)8-)

    #94391
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Ahoj Heno přes jakou cestovku a nebo koho jste se tam dostali případně za kolik a na jak dlouho dík.8-)

    #94470
    Hena
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Ahoj Zdeňku,

    To víš je potřeba si dělat radost a poznávat nové kraje , život je krátký na to jezdit pořad na to stejně místo. Jak se ti vede ?

    To Vydracz:

    Nejeli jsme přes žádnou cestovkou. Zařídili jsme si to sami přes průvodce na Aljašce, kontakt na nej najdeš v prvním příspěvku na teto strance. Můžeš si to poskladat jak se ti to líbí. Když k ceně od nej připočtěte letenku a půjčeni auta tak přijdeš na cenu. Když tak přes soukromou zprávu.

    #94473
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj,dovolím se sem drze vloudit:-x

    Nebyl prosím někdo tady :

    http://www.rybolov.com/kanada/yukon-dalton-trail-lodge/

    #95073
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Nikdo nic ??

    Nikdo nebyl na Yukonu,nic nikdo neslyšel ??

    #95179
    Hena
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Já zatím né.

    Už jsme absolvovali Britskou Kolumbii, Texas, Floridu a teď Aljašku, co bude dál uvidíme.:-D

    #95260
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Musím uznat, že si Hena a spol. připravili krásnou poznávačku s příjemnými zážitky. Uvítám jejich další informace na tomto vlákně. Budu se kochat. Věřím, že po návratu napíší vice podrobností a hlavně místa, abych si to na mapě prohlédl.

    #95308
    Hena
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Já jen ať není špatně pochopeno. Odpovídal jsem na dotaz předem ohledně Yukonu.

    Tento rok jsme dělali jen Aljašku. Ten Texas a Florida byly před dvěmi lety a psal jsem o tom ve vlákně Texas. Britská Kolumbie byla zase před 4 lety a psal jsem o tom taky ve vlákně BC.

    Jak jsem psal na začátku , máme oblíbenou Soroy , ale každý sudý rok to střídáme s jinou destinací. Jelikož je příští rok lichý tak je jistá Soroy. A co bude 2016 zvažujeme. Možná Mexico, nebo Kamčatka kdo ví.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...