Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aký naviják ku Daiwa Sealine X treme Interline 30-50lbs

  • Toto téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel IGORECKO a poslední změna proběhla před 10 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 32)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83076
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Igorko, dej si tam naviják, který bude vyhovovat v první řadě tobě. :-D:-D:-D:-D:-D:-D Na ostatní nedej. Co rybář to názor. Ale to ty asi už víš. :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #83082
    rasto paska
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Osvedceny tip

    Avet JX prevod 6.0 : 1 , na jedno otocenie kluky 113cm , vaha 560g , cena 259,90 € klucka na lavu alebo pravu ruku.

    #83083
    rasto paska
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Alebo tiez uz par rokov osvedceny :

    Accurate Boss Xtreme 500XN, prevod 6:1 , vaha 600g , cena 450€ , brzda ako maslo sila 20 kg

    #83084
    rasto paska
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Moj osobny nazor dvojrychlostny si neber do Norska zbytocny. Dvojrychlostny mam ATD 50 ale ta ma 1,5 kg a to je uz do ruky moc tazke ozaj na trolling alebo big game.

    #83086
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Proč jsou dvě rychlosti zbytečné,myslel jsem že na větší hloubky je ta větší rychlostv dobrá a ten WFT má 0,75kg-váha dobrá.

    #83124
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    rastoSE napsal:

    Moj osobny nazor dvojrychlostny si neber do Norska zbytocny. Dvojrychlostny mam ATD 50 ale ta ma 1,5 kg a to je uz do ruky moc tazke ozaj na trolling alebo big game.

    Rasťo – dik za radu. Ja som našiel niečo podobné, len ľahšie. Za 300E. Okuma Andros – ale je dvojrychlostny. Potom este Maxel Sea Lion.

    Pripajam obrazok Okumy.

    #83149
    Michal
    Člen
    (25 odpovědí)

    Mal som potešenie ťahať kilové závažie z hĺbky 140m a 300m s rybou, rybami aj bez celý deň niekedy aj viac dní po sebe a bol som vďačný za dvojrýchlostný multiplikátor – takže za mňa aj do Nórska dvojrýchlostný a tá Okuma Andros sa mi páči – design.(Možno preto že ju používajú aj testery od Savage Gear značka ktorú mám v obľube).;-)

    #83152
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    BJ73 napsal:

    Mal som potešenie ťahať kilové závažie z hĺbky 140m a 300m s rybou, rybami aj bez celý deň niekedy aj viac dní po sebe a bol som vďačný za dvojrýchlostný multiplikátor – takže za mňa aj do Nórska dvojrýchlostný a tá Okuma Andros sa mi páči – design.(Možno preto že ju používajú aj testery od Savage Gear značka ktorú mám v obľube).

    Mne sa vidí hlavne váhou. Na rozdiel od iných – je o cca 120-250g ľahšia.

    #83154
    Michal
    Člen
    (25 odpovědí)

    Túto Okumu som ešte nemal v rukách, na pohľad pekná ak pôjdeš do nej tak daj prosím Ťa referencie. A ešte otázka prečo nie elektriku 750ka pilker to už je kus materiálu? Ešte sa mi páči Fox Eos 50 ale tá má 600gr aj aj o čosi drahšia 1 rýchlosť 4,7:1. A neviem či sa tam neplatí viac za značku ako za kvalitu???

    #83156
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    BJ73 napsal:

    Túto Okumu som ešte nemal v rukách, na pohľad pekná ak pôjdeš do nej tak daj prosím Ťa referencie. A ešte otázka prečo nie elektriku 750ka pilker to už je kus materiálu?

    Váha.

    #84217
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    rastoSE napsal:

    Moj osobny nazor dvojrychlostny si neber do Norska zbytocny. Dvojrychlostny mam ATD 50 ale ta ma 1,5 kg a to je uz do ruky moc tazke ozaj na trolling alebo big game.

    Tento? http://www.ebay.de/itm/Accurate-Boss-Fury-Rollen-Linkshand-Multirollen-alle-Modelle-zur-Auswahl-/310692736293?pt=DE_Sport_Angelsport_Angelrollen&var=&hash=item4856baed25

    #86319
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak igorko—WFT Deep Water Super N High 2 speed 14 LH—už je doma a je to parádní mašinka,dostal jsem se na cenu 7650kč.:-P:-P:-P:-P

    #86323
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    igorko napsal:

    rastoSE napsal:

    Moj osobny nazor dvojrychlostny si neber do Norska zbytocny. Dvojrychlostny mam ATD 50 ale ta ma 1,5 kg a to je uz do ruky moc tazke ozaj na trolling alebo big game.

    Rasťo – dik za radu. Ja som našiel niečo podobné, len ľahšie. Za 300E. Okuma Andros – ale je dvojrychlostny. Potom este Maxel Sea Lion.

    Pripajam obrazok Okumy.

    Ta Okuma má obrovskou výhodu , že je úžasně malá a lehká , měl jsem ji v ruce a mohl bych ji doporučit . Páková brzda, dobrý převod a bez řadiče …. super zálžitost ,ale lepší jsou řady single speed . Menší poruchovost , protože většinou se porouchá právě převod rychlosti návijení .

    Maxel Sea Lion použivájí kluci od Nordic Sea Angling a co jsem slyšel tak bez problémů .

    Já letos testnu nový reel , který jsem zakoupil v Němcku a má všchno co se týče mých požadavků na naviják .

    #86357
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    kikibut napsal:

    igorko napsal:

    rastoSE napsal:

    Moj osobny nazor dvojrychlostny si neber do Norska zbytocny. Dvojrychlostny mam ATD 50 ale ta ma 1,5 kg a to je uz do ruky moc tazke ozaj na trolling alebo big game.

    Rasťo – dik za radu. Ja som našiel niečo podobné, len ľahšie. Za 300E. Okuma Andros – ale je dvojrychlostny. Potom este Maxel Sea Lion.

    Pripajam obrazok Okumy.

    Ta Okuma má obrovskou výhodu , že je úžasně malá a lehká , měl jsem ji v ruce a mohl bych ji doporučit . Páková brzda, dobrý převod a bez řadiče …. super zálžitost ,ale lepší jsou řady single speed . Menší poruchovost , protože většinou se porouchá právě převod rychlosti návijení .

    Maxel Sea Lion použivájí kluci od Nordic Sea Angling a co jsem slyšel tak bez problémů .

    Já letos testnu nový reel , který jsem zakoupil v Němcku a má všchno co se týče mých požadavků na naviják .

    Ahoj Kiki -cena podobna ako Jigging Master?

    #86359
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    To Kiki

    Akurát pozerám že sú zo Zhejiangu. Mám to zo Šanghaia na skok. Uvidíme či sa ozvú.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 32)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aký naviják ku Daiwa Sealine X treme Interline 30-50lbs

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...