Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 68 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hans a poslední změna proběhla před 10 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 69)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82815
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    janka napsal:

    vsechny tyto domky podel cesty maji panoramaticky vyhled. Tady to bude vypadat asi takhle:

    Nevim, zda se mi objevi obrazek ve spravne poloze .. kdyz tak si natocte hlavu nebo monitor

    Jak je ta chata velká, takhle z fotky to nejde poznat, já mám v plánu postavit něco podobnýho tady v ČR, hodně skla – světla a dřevo. Kdyby jsi měla víc fotek ze stavby a chtěla se podělit, byl bych rád.

    #82817
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal: Jak je ta chata velká, takhle z fotky to nejde poznat, já mám v plánu postavit něco podobnýho tady v ČR, hodně skla – světla a dřevo. Kdyby jsi měla víc fotek ze stavby a chtěla se podělit, byl bych rád.

    Není zbytečné ji stavět v ČR, když ji můžeš postavit hned v Norsku? 😀

    #82818
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    mthead napsal:

    Kapitan-lipanek napsal: Jak je ta chata velká, takhle z fotky to nejde poznat, já mám v plánu postavit něco podobnýho tady v ČR, hodně skla – světla a dřevo. Kdyby jsi měla víc fotek ze stavby a chtěla se podělit, byl bych rád.

    Není zbytečné ji stavět v ČR, když ji můžeš postavit hned v Norsku?

    To by byla bomba, ale asi trochu nákladnejší, co se pozemku týká, jinak bych d toho šel.

    #82819
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    mthead napsal:

    Kapitan-lipanek napsal: Jak je ta chata velká, takhle z fotky to nejde poznat, já mám v plánu postavit něco podobnýho tady v ČR, hodně skla – světla a dřevo. Kdyby jsi měla víc fotek ze stavby a chtěla se podělit, byl bych rád.

    Není zbytečné ji stavět v ČR, když ji můžeš postavit hned v Norsku?

    To by byla bomba, ale asi trochu nákladnejší, co se pozemku týká, jinak bych d toho šel.

    Osobně bych se vyhnul tady v ČR tomu zasklení. Mám dřevostavbu, hodně oken, v zimě super, ale léto je průser. Ty stavby neakumulují a okna v letních měsících působí trochu jako skleník 🙁 . Na severu je přeci jen o něco chladnější podnebí a tudíž to není tolik znát …

    #82824
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    za 14 dni udelame kontrolu :-D:-D

    #82835
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Holzby napsal:

    Kapitan-lipanek napsal:

    mthead napsal:

    Kapitan-lipanek napsal: Jak je ta chata velká, takhle z fotky to nejde poznat, já mám v plánu postavit něco podobnýho tady v ČR, hodně skla – světla a dřevo. Kdyby jsi měla víc fotek ze stavby a chtěla se podělit, byl bych rád.

    Není zbytečné ji stavět v ČR, když ji můžeš postavit hned v Norsku?

    To by byla bomba, ale asi trochu nákladnejší, co se pozemku týká, jinak bych d toho šel.

    Osobně bych se vyhnul tady v ČR tomu zasklení. Mám dřevostavbu, hodně oken, v zimě super, ale léto je průser. Ty stavby neakumulují a okna v letních měsících působí trochu jako skleník . Na severu je přeci jen o něco chladnější podnebí a tudíž to není tolik znát …

    To chápu, chci aby to bylo co nejpasivnější stavení, v léťě to otevřu dokořán, prosklený plochy dám na jih a východ, podle možnosti pozemku (né na západ, aby tam tolik nepražilo, přinejhoršim tam fouknu jenotku klimy, pro letní ochlazení, když to bude neúnosné. Nám se ten severský styl líbí.

    #83228
    kejklik
    Účastník
    (78 odpovědí)
    #83232
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Aktualne od hostu ze Smöly:

    Teplo je i tady. Voda má teplotu 5,5°C. Tresky už jsou skoro vytřené – dotírají se jednotlivci. Fjordy jsou plné malých polaků .Tresky za chvíli odtáhnou zpět na moře.

    #83234
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    #83235
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pokud to takto bude pokračovat s vývojem počasí, tak bude zajímavé jaké druhy ryb se kdy budou letos lovit. Makrely třeba již v květnu.

    #83237
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    janka napsal:

    Aktualne od hostu ze Smöly:

    Teplo je i tady. Voda má teplotu 5,5°C. Tresky už jsou skoro vytřené – dotírají se jednotlivci. Fjordy jsou plné malých polaků .Tresky za chvíli odtáhnou zpět na moře.

    .

    a co vítr fouká

    #83244
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To Kapitan Lipanek

    kouknete sem http://www.norskedomy.cz/

    Obratte se na pana ing. Roba, muzete se klidne odvolat na me.

    a jednu parcelu mame jeste na Smole volnou! ;-):-D

    #83275
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    janka napsal:

    To Kapitan Lipanek

    kouknete sem http://www.norskedomy.cz/

    Obratte se na pana ing. Roba, muzete se klidne odvolat na me.

    a jednu parcelu mame jeste na Smole volnou!

    Děkuju, kouknuna to … no a jestli se můžu zeptat takhle veřejně, na kolik vyjde ta parcela?

    #83313
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)
    #83335
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    janka napsal:

    uz jsem to tu psala:

    https://rybolovnorsko.cz/forum/index.php?id=1586&sekce=vypis-tematu&str=0#posledni

    Našiel som, ďakujem za info. Ako ďaleko je to od vody?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 69)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...