Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 309 odpovědí. Do diskuze (82 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hanz a poslední změna proběhla před 11 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 310)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64082
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    Hope, ses nepochlubil, že vážeš streamry 40 +

    …25+… a chlupy mi rvou s jighlavičky…

    #64087
    Jarda-N
    Člen
    (45 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Halo, tady Blomsoy. Hoop popisoval utrapy cesty, ja prihodim neco z dneska. Zacinaji celkem slusne polaci dnes ceklem asi 25 ponechanych kousku plus cca 20 obecnych. Ryby pod 50 sly zpatky do vody. Moje osobni bedynka….

    Ahoj Hyse

    Moc krásný polaci jen ať ti to polačí tempo vydrží.Již se nemůžu dočkat až ty tvoje hadičky vyskouším sám dneska za 19.

    Cekníci byli hodní jak to vypadá , že!!!!!!!!!!!!!!!!

    Tak ať ti přijde ta tvoje vytoužená placka.

    Čus Jarda

    #64101
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Jarda-N napsal:

    Ahoj Hyse

    Moc krásný polaci jen ať ti to polačí tempo vydrží.Již se nemůžu dočkat až ty tvoje hadičky vyskouším sám dneska za 19.

    Cekníci byli hodní jak to vypadá , že!!!!!!!!!!!!!!!!

    Tak ať ti přijde ta tvoje vytoužená placka.

    Čus Jarda

    Dnes velmi krasne po poledni vyrazime. Včera se stala zajimava věc. Pepa zdolaval asi 50cm polaka a vyjel mu po nem halibut odhadem něco přes metr a asi 40 vterin tomu polakovi okousaval ocas. Stihnul jsem zaznamenat zaver této krasne podivane….

    #64105
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Pomale pripojeni:-( a este jsem byl prihlasen jako Hoop:-( tak ted snad to uz bude spravne…

    [yt=7HhAm5ZQvrY=yt]7HhAm5ZQvrY[/yt]

    #64106
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    klobok dolu ze jste stihli natocit-pekny!!!:-|:-|

    #64107
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    parada!!!!!!

    sel si ocihnout, na co ma brat … ;-):-D

    #64110
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Pěkné! To jste se ho (halibuta)nepokoušeli chytit? Nemám puštěn zvuk,třeba se lekl aplausu…:-P

    #64114
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Parádní záběry! Ale možná že nešel ani tak po tom polakovi (je dost velký), ale po té návnadě,co mu rychlejší polak uzmul…nám se už pár halibutů “přivěsilo” při zdolávání tresky na volný návazec.Každopádně bych tu kouzelnou návnadu zkusil popotahovat nade dnem…

    #64115
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Ale možná je to halík – bukvice…:-P:-P:-D

    #64116
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Můžu se zeptat na aktuální situaci na hranicích na severu ?

    Doneslo se mi něco o zvýšených kontrolách kvůli drogám. S tím souvisí kompletní prolezení auta a převážení ryb.

    Dle informací pokuta za ryby nad limit 15kg je 40 NOK/kg a stejně vám je seberou. Nemluvě o nemalém zpoždění.

    #64118
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Holzby napsal: Můžu se zeptat na aktuální situaci na hranicích na severu ?

    Doneslo se mi něco o zvýšených kontrolách kvůli drogám. S tím souvisí kompletní prolezení auta a převážení ryb.

    Dle informací pokuta za ryby nad limit 15kg je 40 NOK/kg a stejně vám je seberou. Nemluvě o nemalém zpoždění.

    :-(nemaluj čerta na zeď,to snad néééé!!!8-O

    #64121
    Jarda-N
    Člen
    (45 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Pomale pripojeni a este jsem byl prihlasen jako Hoop tak ted snad to uz bude spravne…

    Tedy Hyse

    tobě se ta placka nakonec podaří ulovit jen nevím zda tato cesta bude ta pravá , ale je určitě hodně a hodně hezká pro nás u kompu tak i pro vás na lodi.

    Držím palce a jen tak dál.

    #64124
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Holzby zapomněl napsat, že tam dělali šťáru v celkovém trvání 7 hod a ne jen jedno auto, tak hlavně kvůli tomu.Aby si nějaký zdejší mravokárce nevyložil dotaz jinak. Jemu jde o to, že by se nemusel stihnout zaplacený trajekt zpět.

    #64125
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ano. Šlo hlavně o časové zdržení. A pro ty co jsou zvyklí vozit nad limit určité varovánívarování, že limit je opravdu limit a nelze proclít nic navíc. To je pak jenom pokuta.

    #64137
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj.

    Kdo pojede přes Altu a nebo kolem Alty,tak buďte v klidu,situace se uklidňuje.Řeky pomalu klesají a sníh na horách odtává.

    Foto je ze včerejška přímo z Altafjordu.

    Pohled na hory mluví za vše…8-)8-)8-)8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 310)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...