Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 309 odpovědí. Do diskuze (82 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hanz a poslední změna proběhla před 11 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 310)
  • Autor
    Příspěvky
  • #63759
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Pafka mě předběhl. Informaci o průjezdnosti silnice č.3 jsme obdrželi dnes dopoledne, když byl u mě na dopolední kávě. Dnes tam posílám autobus, tak snad bude vše v pořádku. :-):-):-):-)

    #63802
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Hyse Hoope kde jste?

    #63803
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Pafka mě předběhl. Informaci o průjezdnosti silnice č.3 jsme obdrželi dnes dopoledne, když byl u mě na dopolední kávě. Dnes tam posílám autobus, tak snad bude vše v pořádku.

    Je to super vědět, že cestáři v Norsku fungují lépe než u nás. 😀

    Tak všem co se vracejí, nebo jedou tam, pohodovou cestu.

    #63848
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Ja som sa po 3-ke vracal 25.5. a už bola bez problémov prejazdná. Podľa stôp bola poškodená na 3 miestach, ale už bola slušne “zaplátaná”, takže je každému k dispozícií.

    #63853
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Zdravím všechny, podle http://www.yr.no je pro oblast Tromso, Alta, Skjervoj vydáno varování na vzestup hladin řek a možnost sesuvu půdy z důvodů vysokých teplot a nadměrného tání sněhu. Situace není kritická, ale je vydáno varování s tím, že situaci je zapotřebí bedlivě sledovat.

    Kdo jedete tím směrem , prosím o obezřetnost.

    #63856
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-|se nedivím,při takovém počasí co tam panuje!!!!8-O

    #63997
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Ahoj. Máte někdo aktuální info jak to na 3 za Oslem vypadá? Jedeme v pátek z Prahy a u Osla budeme kolem půlnoci na sobotu.

    Nerad bych tam nějak moc bloudil po objížďkách. Nebo už se situace všude uklidnila?

    děkuji

    #64001
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    erg napsal:

    Ahoj. Máte někdo aktuální info jak to na 3 za Oslem vypadá? Jedeme v pátek z Prahy a u Osla budeme kolem půlnoci na sobotu.

    Nerad bych tam nějak moc bloudil po objížďkách. Nebo už se situace všude uklidnila?

    děkuji

    Je to napsáno o pár příspěvků výše. Vše průjezdné. :-P:-P:-P

    #64002
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    3 i 6 průjezdná. Po cestě na 6 jsou místy jen miniaturní objížďky.

    #64030
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj…

    Posílám ifo co jedou přes Altu a kolem Alty..

    Není se čeho obávat-záplavy,sesuv půdy.Kamarád podává přesné a rychlé info.

    cituju:

    ahoj, no dnes som bol raz v meste, a Altaelva ,totá najväčšia bola vysoká, ale ostatné sa upokojili, sú odosť menšie, je pravda že Altaelva ide popri E6 ale nepočul som o zosuvoch ani nečítal tak neviem v podstate je to tu takmer samý kamen jediné čo je v upozorneniach je že hrozí požiar trávnatých plôch.

    #64036
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Právě jsem dostal info od Nakiho…právě sjeli z trajektu v Gedseru a valí dál…cesta zatím v klidu a pohodě.Na Lopu je ještě čeká dlouhá cesta..

    #64042
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Právě jsem dostal info od Nakiho…právě sjeli z trajektu v Gedseru a valí dál…cesta zatím v klidu a pohodě.Na Lopu je ještě čeká dlouhá cesta..

    Tak přeju šťastnou cestu. Podle času plánují někde přespat a v pátek nástup. Já dnes zaplatil trajekt a už se nemůžu dočkat až taky dorazím sem a šup na sandland.

    #64046
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    A pokračuji tady…

    cesta Německem v neděli komplet “chcanec”, čím blíže našemu vytouženému cíli, tím lepší počasí…cesta trajektem Kiel-Oslo (pro mě totálně nová věc)- spíš hodnotím jako zajímavá…radši valit po kolech přes most…příští rok to vidím na přespání v SE a druhý den do cíle.

    Snídaně za cca 18E, ale můžete se naprat tak, že nenastoupíte do auta..

    Výstup v Oslu cca v 10hodin dopoledne, vypadá to, že jsme v tento nezvyklý den jediní Češi….celnice se ptá na alkohol a jestli víme kolik je limit …. řekl jsem jí to…ale poslala nás ke kolegovi….

    …..všechno ven…alkohol zvlášť…ostatní zavazadla taky bokem…v polystyrenových bednách máme potraviny…do každé si šáhl…nevěříme… (u prázdných skleniček na játra dlouho přemýšlí na co to máme….u hromádek tasím svoji hlavní zbraň…účtenku za clo….

    počítá kusy piv…a říká ….děkuji naschle…to nám to pěkně začalo:-D

    Dále cesta přes Elverum E3(díry jsou zalepeny-občas to vypadá, že uplácené lopatama-ale jinak všechna čest cestářům… vše vypadá jako by se nic nestalo…všude na polích neskutečně hodně vody…jezer jak ve Finsku. Spaní v kempu v Kvamu cca100km nad Trondheimem na břehu velkého jezera(prý s velkými pstruhy) – všude hic jak sviňa….

    #64047
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    #64048
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 310)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...