Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,684)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18780
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    Já to vidím jako kus rybářské latiny a né „zamlžený foťák neb nečistota“. Na fotce je zřejmý odraz okna. Kdo to nevidí, má problém se zrakem. Latina se musí brát sportovně :-D. Každý ať si z toho vezme své. Za usměv to stojí. Ne???? 😀

    #18781
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    radek napsal:

    No já nekritizuji, jen vidím co vidím. Ale jak jsem napsal:to ještě neznamená, že tato treska nebyla letos opravdu chycena. Nechci se nikoho dotknout to vůbec ne, nepatrim mezi rýpaly,spíše se já stávám terčem podobných kritik.Pokud je to v pořádku jedině dobře.Tak to prosím uzavřem a zacnem se opět věnovat tématu – Aktuálni informace z Norska 2011.

    Prosím bude někdo na Soroy třetí týden v Květnu?

    Ahoj jsme na Soroy od 13 května do 20. 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

    #18783
    Radek Kuklik
    Člen
    (47 odpovědí)

    To se tam potkáme. My 13.května vyjíždíme z domu.Doufám, že se od tebe na místě něco užitečného dozvím. Takhle na severu budeme nováčci.Tak budem asi vykulení8-O.

    #18784
    kara1111
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Ahoj,fotku už opravdu uzavřem,ať vznikla jak vznikla.Já už byl vyškolen,po tom co mi přišla fotka 100kg halibuta zavěšeného na traktoru od mých drahých přátel z Norska. Prvně jsem málem spadnul ze židle,jak jsem ho viděl. Pak jsem si začal více všímat… Tak třeba tam časem bude 5m kosatka ulovena na 700g.pilkra v oblasti Soroya. Kdo ví…? Jinak za 30 frčíme na Soroya, tak určitě dám vědět,jak jsme dopadli. Přeji všem super úlovky.

    Charlie

    #18793
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    Ahoj

    Ta fotka, těch asi ruských rybářů, je super. Vhodný podnět na trávení volnných chvílí, když nepřeje počasí…….. 🙂

    Monty

    #18849
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    To All: Těch 37 kg mě taky nesedí. Mám tady pár fotek z víkendu, ryby 21-25kg ulovené na Soroya v ústí Breivik fjordu.

    #18850
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    #18851
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    #18852
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Tak to jsou pěkný mandy.Radost pokoukat:-P

    #18855
    Radek Kuklik
    Člen
    (47 odpovědí)

    No já o víkendu dva malé kapry:-(

    Chci se zeptat tady tyto jikernačky tam asi nebudou celoročně.Kdy asi bude letos končit tření? Začátek května? Nebo dříve?

    #18863
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    to Radek: Tyto tresky tam zůstávají celou sezónu, ale rozptýlý se a nejsou již koncentrované na jednom místě. Intezivně loví ryby a stěhují se za nimi. I v létě je možné trefit rybu 20kg+

    #18866
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Sim napsal:

    to Radek: Tyto tresky tam zůstávají celou sezónu, ale rozptýlý se a nejsou již koncentrované na jednom místě. Intezivně loví ryby a stěhují se za nimi. I v létě je možné trefit rybu 20kg+

    Nám bude stačit když tam vydrží do poloviny května :-D:-D:-D:-D

    #18872
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    Tak o těchhle fotografií není pochyb…… je to radost kouknout se. Už abychom tam byli…….

    😛

    Monty

    #18882
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Jo jo tomu říkám ryby to už je jiná.

    #18883
    loko
    Člen
    (47 odpovědí)

    Docela pohodička !!! 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,684)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...