Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 1,684)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23323
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Soroya – to je pocit!

    #23325
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    S těma halikama se snad roztrhnul pytel:-|to je placka za plackou,už tam asi jiný rybky nejsou8-O co takhle ňáká rarita:-P dlouho nebyl k vidění štikozubec!8-)

    #23336
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Havoya

    #23337
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Havoya

    #23338
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Havoya 155cm 51kg

    #23339
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Havoya – když berou…

    #23341
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Hele, Sime, že ty nám úmyslně ukazuješ jenom fotky ze severu, dej tam taky pár halíků od Bakkanu a okolí…:-E:-E

    #23344
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 leiter

    je to z června, nicméně ne ze severu, ale ze středního Norska – Lokta 🙂

    a poláček k tomu 😉

    #23349
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    leiter napsal:

    Hele, Sime, že ty nám úmyslně ukazuješ jenom fotky ze severu, dej tam taky pár halíků od Bakkanu a okolí…

    podívej se na Bakkan Wahl,když si to projedeš tak uvidíš taky pár kousků.. 🙂

    halibuti Bakkan květen

    #23350
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    leiter napsal:

    Hele, Sime, že ty nám úmyslně ukazuješ jenom fotky ze severu, dej tam taky pár halíků od Bakkanu a okolí…

    Když vomi mě je jako moc neposílaj. Zkrátka nemám. 🙁

    To MifakM: Krásný kousky!

    #23352
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    V květnu na Bakkanu nejvíc halíků tahali germáni:-((sítěma):-|taky 20ks najednou!toho jsme byli svědky 3krát-4krát za celý pobyt.8-O Slováci chytili halíky..asi 3ks u prvního majáku před přístavem,my jsme čapli 2ks,takže jsou i na Bakkanu:-P

    #23356
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Dík všem, já budu koncem září na Lysoysundetu, tak přemýšlím dojet např. na Melstein, kdo tam byl, jaké to tam je, mě připadá, že je to taková modla, ale třeba mě opravíte a řeknete mi, že je to tam super.Mě se nezdá, že by to bylo nějak extrémně daleko, tak 1,5 hod svižnou plavbou.

    Jinak plánuji i Asen, tam by to také mohlo být zajímavé.

    Jen mě trochu děsí už třetí info o zničeném šroubu a hednou to dokonce odnesla hřídel, ale vše nedaleko Lysoysundetu.

    Máte nějakou zkušenost??

    #23357
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    For Leiter: Budu Tě informovat, jedu tamtéž, odjezd 3.9. směr Lysoysundet… Také se chystám vyzkoušet Melstein, tak uvidíme, tedy bude-li počasí k tomu.. řeci jen na 5,5 m otevřené lodi, pokud bude foukat tak to nebude nic moc…:-( Snad bud epočasí Oki… :-))

    Halibutum zdar,

    Mára

    #23359
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Dej info, bude to rozhodně potřeba, jinak kámoši, co tam byli,kladli na srdce kontrolu šroubů při převzetí lodi, tak bacha na to.

    #23362
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Oki, děkuji za info…. Pořídím tedy raději fotodokumentaci při převzetí…. Kontrolu šroubů kvůli tomu že by mohl být poškozen a nevšímnut předtím, nebo že tam jsou takový ku.vy že by o tom věděli a chtěli od každého dalšího účastníka poplatek….?? :-))? A jak kámoš uspěl rybářsky…??

    Halibutům zdar

    Mára

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 1,684)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...