Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (celkem z 1,684)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21653
    kejklik
    Účastník
    (78 odpovědí)

    To janka: škoda, že má Fiskedirekce bordel na webu, asi předpokládají, že budeme všichni prohlížet jen norskou mutaci, protože Norske språk je naše morsmål.

    Na anglických stránkách je to, co je…

    Ale pokud tedy budu mít doklad (hypoteticky, bo 15 kg filetů je až až), že jsem koupil 100 kg ryb od rybáře s licencí, mohu je klidně vyvážet.

    #21654
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    to Kejklik

    ano, jen ten doklad musi byt od osoby, co ma rybarsky zivnostensky list registrovany u Fiskeridirektorat. Od pronajimatele nebo pocestneho to neplati. 🙂

    Bohuzel dost casto byvaji preklady nepresne nebo neco chybi. Logicky – takhle by to byl taky nesmysl. To by kazdy mohl rict, ty ryby jsem chytil pod dozorem na kutru, ale jak to celnikovi dokazat?

    je fakt, ze jsem ty brozurky nikde nevidela. Mela jsem podobne, dvoujazycne nemecko – angl. ale tam se psal jen limit a nekolik min. mir. Proste o hodne strucnejsi.

    Pak mam obsahlou v norstine, sesitek “Kysten er din”

    #21655
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    O novych brozurach jsem informovala i norske pratele, tak snad se to rozsiri i po chatach.

    #21656
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Přátele Kamarádi tak dneska ve 13:00hod odrážíme od baráku ve Vodňanech směř Nordkapp.Auto naloženo celá posádka natěšena

    Zdraví Komboj team 😀

    #21657
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    #21658
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Tak ses dočkal, my valíme až 28.6. 😯

    #21659
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Pro Komboje: takový berou teď na Soroya, 31kg 150cm.

    #21660
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    2 Komboj: Držím palce, želám šťastnú cestu, prajem perfektný rybolov a očakávam informácie o veľkej úspešnosti. Zaujíma ma všetko. Za 34 Nordkapp-Sarnes.

    #21661
    Michal Strak
    Účastník
    (53 odpovědí)

    Chlapi, omlouvám se, že tady trošku naruším debatu o informacích ze severu, ale už si nepamatuji, ve kterém vlákně se řešilo ono možné objednání černých triček Rybolov Norsko s přezdívkou. Zajímalo by mě, jestli ta akce ještě platí a jestli se dají ještě doobjednat? Děkuji moc.

    #21662
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak to je jalovice!8-O tu bych nechtěl tahat z 200m růčo.:-(nevíš kdo byl lovec a na co přišla?

    #21669
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    NorwayLover napsal:

    Chlapi, omlouvám se, že tady trošku naruším debatu o informacích ze severu, ale už si nepamatuji, ve kterém vlákně se řešilo ono možné objednání černých triček Rybolov Norsko s přezdívkou. Zajímalo by mě, jestli ta akce ještě platí a jestli se dají ještě doobjednat? Děkuji moc.

    Trička bude možne objednat po sezóně, říjen-listopad.

    #21670
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Havoya

    #21671
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Soroya

    #21680
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Komboj napsal:

    Přátele Kamarádi tak dneska ve 13:00hod odrážíme od baráku ve Vodňanech směř Nordkapp.Auto naloženo celá posádka natěšena

    Zdraví Komboj team

    Dúfam, že cestou všetko klape tak ako má. Želám šťastný príjazd do cieľa a očakávam podrobné informácie z miesta činu 😀 Za 34 NORDKAPP – SARNESPOLLEN (s Vojtkom a spol.) 😯

    #21685
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Havoya

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (celkem z 1,684)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...