Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 1,684)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19793
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Sten76:jak je to s trnem nevím?ty naši rejnoci se mrskali hezky,ale nikdo z násnemyslel na to,že by mohli být jedovatí!!Jeden nám tím trnem na ocasu při zdolávání přesekl vlasec kousek od lodi.Je docela ostrej.Podívám se na ty rejnoky do nějaké knihy.

    Ty rejnoky jsme pouštěli,proto že nám je bylo líto zabít a hlavně ani nevím,co se z nich jí??

    Mára

    #19795
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Nemusím nutně sníst věše co ulovím, o čemž svědčí moje zatím živá manželka:-D

    Přesto bych si rejnoka dal. Jednou jsem rejnoka jedl na Malorce. Domorodci tomu říkali Ratjada nebo tak nějak. Byl upravený jako přírodní řízek obalený jen v hladké mouce.

    Byla to opravdu pochoutka. Pokud si to ještě pamatuju dobře, tak kasické rybí kosti to nemělo. Místo nich spíš taková jemnější chrupavka.

    #19800
    alf
    Člen
    (10 odpovědí)

    To SIM:

    Tak doufejme, že Posejdon pošle na prut něco obdobného i našim barvám.

    Alf

    #19814
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ….dnešní počasí na Titranu naprosto luxusní, téměř bezvětří a polojasno, vyrazili jsme na Ornklakken, práskli jsme první polaky, ale menší, ty velcí jsou prý podle kutraře Svena Vigga ještě ve tření na hloubce. Podařily se pěkné tresky do metru, parta na kutru trefila metrové kelery(nej 107cm), hodně lengů kolem 100-120cm a pěkné tresky, zatím nevytřené…

    Rybám zdar a norským obzláště…Honza Dufek..

    #19817
    kvlada
    Účastník
    (71 odpovědí)

    Přátelé -Kristiandsund – Feskerbja,podejte někdo nějakou zprávu ať se srdce potěší a mozek zatemní.Jedeme 13.5. a nemám žádné zprávy o stavu.

    Dík Kvlada

    #19845
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Soroya

    #19851
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    To mara45: budeš hodnej, když zjistíš nějaké info. Nerad bych se nechal bodnout 🙂

    #19863
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    wow, to jsou rybky:-P kolik vážila? 30+ ?

    #19869
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Havoya

    #19870
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Havoya

    #19873
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    To SIM:

    Michale máš info kolik ta poslední treska vážila? Nádhera………

    Monty

    #19876
    Radek Kuklik
    Člen
    (47 odpovědí)

    Nevím jestli to patří zrovna sem ale dá se říct, že je to aktuální.Jak je možné, že je už hodně dlouho na stránkách upoutávka na Soroya Vagan od 10.7. do 20.7. Tedy dva turnusy? Jinak Soroya Vagan – za 22 !!!:-D

    #19881
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    to monty: Přesná váha uvedena nebyla.

    to radek: Proč ti to přijde divné, Holanďani zrušili rezervaci a požádali mě, jestli jim to nepomohu prodat, aby nepřišli o zálohu. Říkal jsem jim, že už je to hodně pozdě, každý už má jasno, kam letos pojede, tak jim to asi propadne.

    #19913
    Radek Kuklik
    Člen
    (47 odpovědí)

    No nic mi nepřijde divné.Jen jsem si toho všimnul.Tvoje odpověd´je výztižná. Kdo chtěl jet, už má jasno.

    #19916
    trojhak
    Účastník
    (132 odpovědí)

    oniknady napsal:

    Aktuální zprávy z Nordkapp: Super počasí, sluníčko, vítr minimální, teplota nad nulou. Ryby berou jak divé, hloubky 70-150m. Každé ponoření pilkeru znamená rybu na lodi! Ryby 80-??cm, hodně metrovek.

    Tak co se děje kluci na Nordkkapu, vím že jste tam a žádná zpráva, neberou?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 1,684)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...