Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 1,684)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19352
    Marek Košek
    Člen
    (3 odpovědí)

    Ahoj,

    chystáme se do středního Norska koncem dubna. Jak to touto dobou vypadá na silnicích? Myslíte že je šance dojet tam na letních gumách, nebo je to jednoznačně na zimáky? Krom toho nevíte jak to tam momentálně vypadá s rybama? Na severu je to evidentně v pohodě, my bychom rádi spíš na menší hloubky a na lehčí pilkrování a vláčení. Nemáte někdo info z More og Romsdal, okolí Alesundu? Díky za reakce.

    Krab

    #19353
    Dreisig
    Člen
    (82 odpovědí)

    vd Ahoj.

    Chodím cestovkou, pozri http://www.narybydonorska.sk/

    #19357
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To Krab

    V kazdem pripade si nechte zimni pneu. Momentalne to ve strednim a jiznim Norsku vypada tak, ze kvuli silnemu vetru nejezdi trajekty, Color line trajekt mezi Norskem a Danskem se dnes po hodine jizdy vratil zpet do pristavu – vitr az 25 m/s. Trajekty mezi Nemeckem a Svedskem dnes taky spis nejezdily nez jezdily a co udelal vitr v Nemecku na dalnici jste mozna videli ve zpravach.

    Jak to bude vypadat koncem dubna se ted neda rict.

    #19358
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Paní Janka

    a jak řeší trajektové společnosti tyto případy, když nemohou vyjet a pasažéři mají zaplacené lístky dlouhodobě dopředu?

    #19359
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    musi to odplavat .. 😀

    jedou bud pozdeji a nebo dostanou penize zpet. Vse se resi podle aktualni situace.

    Dnesni situace je takova, ze trajekty, jelikoz je patek, byly plne, takze vypadek zpusobil u nekterych lidi prodlouzeni dovolene.

    #19386
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Ahoj.Tak jsne mohly dnes odpoledne poprvé z fjojdu na moře.zatim jsme se rozkoukávaly.Chytily jsme 4-70 a pár menších.Doufáme že nezačne zase foukat a bude se to jen a jen zlepšova.

    #19387
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    Pošlete nějaké info ze Soroye…… Podle http://www.yr.no je super počasí….tak jestli vyjde troška času tak dejte vědět…..

    😛

    #19398
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Pani Janka to jste mi radost s tema gumama neudelala dnes jsem dal letni jedem 29.4.,ale mam radost s tech lodnich listku na srpen dik

    #19405
    kara1111
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Čekám na info ze Soroya od urbisexxx, chlapi,jak se tam máte a jaké je počasí. Diky,

    Charlie

    #19406
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Tak se nám dnes konečně povedla trošku větší treska.97cm ,9kg chycena ve fjordu na vláčku na 125g mega jig s gumou.Tady je šťastný lovec.

    #19408
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To Treska008

    To je prima, ze mate radost. 🙂

    Chtela jsem se tu rozepsat, jak mi lidi klouzali koncem kvetna na letnich pneu a 500 km jeli 14 hodin, ale co uz ted. Pak mi jen vypraveli, ze mysleli na me a na me doporuceni jet se zimnima a prihodit do kufru retezy… 🙂 Jeli na Smölu, takze zadny velky sever .. ale mozna to byla taky vyjimka… letosni zima je ale nejaka dlouha, takze sledujte kamery a pocasi a kdyz tak je na cestu rychle zase prehodite .. 🙂

    #19410
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (51 odpovědí)

    kara1111: uz jsme zpet doma, rybolov v pohode, sice jsme nedostali zadnou 30+ , ale i tak si kazdy vylepsil osobni rekord….kazdopadne nova zkusenost, pristi rok jedeme znova..lode luxus 135HP, pocasi OK, jen jeden den jsme sedeli na chate…pokusim se nahrat nejake fotky

    #19411
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (51 odpovědí)
    #19418
    Lindbergh
    Účastník
    (26 odpovědí)

    urbisxxx: Luxusní fotečky, dík za ně… Vyrážíme za pár hodin, nemůžu se dočkat až smočím prut…sakra to rybaření je droga…

    😀

    #19421
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    To urbisxxx:

    Fakt pěkné fotky a úlovky…. my to máme za 16. Už se taky nemůžeme dočkat až pofičíme.

    Jestli můžeš, napiš, jak se dařilo. Jsem zvědavý, jestli jste vyzkoušeli i vláčku, lov na těžko anebo jen pilkrování……

    😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 1,684)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...