Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9147
    kabos
    Člen
    (13 odpovědí)

    Tak to je nářez. Hoši co to žere?:-)

    #9148
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Treska 41.36kg 160cm ulovena blízko Andottskalen /Knottskallen.

    #9149
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Šmankote  to  je  kus  , jáá už  chci  do Norska!!!  :o)))

    #9151
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    To je flák to není chycený na prut! To je masakrrrrr…..obecňačka jako prase!

    #9154
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    To snad ani neni pravda co v tom mori zije za hovada… nadhernej kousek, jen nevim co bych s tim delal na prutu… 😀

    #9155
    vamor
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Podle kutru a profi výbavy rybářů na fotce tipuji chycení do sítě, ne na prut. Ale ryba je to slušná, když nejdou větší, bereme i takové 🙂

    #9163
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Máte recht bylo to do sítí. Docela se divím, že udělali fotku, protože pro tyto lidi je to jen kus masa horší kvality. Určitě to není vážený soupeř a vysněný úlovek.

    #9170
    Clickbeetle
    Člen
    (14 odpovědí)

    Nebylo by dobré k fotografiím psát, zda byly uloveny do sítě, na šňůru nebo na prut? Část lidiček to tady mate do té míry, že jsou schopni dokonce gratulovat k úlovku rybářům, kteří ještě do Norska letos nedorazili. Včera se v Zanzibaru fotili turisti s halibutem 63 kg, kterého sem přivezl rybářský kutr, který byl ráno sbalit tenatové sítě po noční šichtě. Fotka spokojeného rybáře se taky někde jistě brzy objeví. Je to asi marketingově účinné, ale přijde mi to trapné.

    #9181
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Odd Larsson treska obecná 30,25kg 140cm Soroya

    #9182
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Nějak se mě to nezdá, těch třicítek tam teď pokosili až moc. My jsme se nedostali loni přes dvacet. Buďto jsme jezdili po špatných místech, a nebo to neumíme jako oni. Budem tam za týden a jsem zvědav jestli trefíme alespoň 25+. Tady to vypadá jednoduše, ale v reálu je to pěkná klika, když se trefí takovej parník!

    #9186
    Josef Ďuriač
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Tak tady tak projíždím ty letošní úlovky,nepamatuji z dřívjejška takový fláky-ten metrákovej ďas,50 kg halibut a ty dorše,to je k neuvěření!!A to je půlka března….snad nachytaj hodně rybek i norští profíci a uklidní se vztahy mezi nima a komerčníma,potažmo náma.I když ta závist mezi nima bude asi pořád.

    #9187
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj všichni norci,jsou to fakt krásné ryby!!!!!!!!!!!Jen doufám, že mi tam nějakou takovou nechají až do července 🙂

    #9226
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Michale mám aktualní fotky ze Soroye, hlavně se teple oblečte!!!!

    #9227
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    #9228
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...