Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11622
    Vlastimil Jakoubek
    Člen
    (54 odpovědí)

    To Dreisig:

    Nástraha byl menší oranžovo-žlutý 120g giant jighead s 14cm modro-bílým riperem…

    #11641
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To Vlastik82: Krásné úlovky. Chytali jste jen Breivik fjordu, nebo jste jezdili dál až ke šelfu /Kevite grun/? Zkoušeli jste i pilkrovat?

    #11642
    jirka
    Člen
    (65 odpovědí)

    2 Vlastik82: Jak daleko od pobřeží se chytají takový obři? V sobotu máme nástup na Soroya, co bys mě doporučil, ať toho vercajku netáhnu zbytečně moc, dík za tvůj čas.

    #11643
    Zdeno
    Člen
    (20 odpovědí)

    Krásne úlovky GRATULUJEM ! Za rok som tam!

    #11644
    Vlastimil Jakoubek
    Člen
    (54 odpovědí)

    To Sim:

    Chytali jsme jen Breivik fjord. Z přístavu to bylo 6,5 km. Většinou jsme pilkrovali, vláčku jsme vytáhli jen občas. Je to zážitek zdolávat takovou rybu na přívlačák 🙂

    To Jirka:

    Jak už jsem psal, tak jsme jezdili 6,5 km z přístavu. Chytali jsme na hloubce 60 – 80 metrů. Nemá cenu tahat zbytečně moc nástrah, nejlepší nástraha je stříbrný nebo nerezový pilkr a nějaké ty červené papričky. Dobře fungoval i oranžový Giagt jigheat s modro bílou gumou. A kam přesně jedete?

    #11649
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    To Dreisig: Kam jedete? My máme stejné termíny(oba dva). Dík Jonas.

    #11653
    Tomik
    Člen
    (24 odpovědí)

    Tak dnes večer opět keleři na háčku. Je to neuvěřitelnej pocit, když se do toho ten keler obuje a vezme si prvních 30 metrů pletenky přes brzdu 🙂 a pak ještě 20krát dokola.

    #11654
    Tomik
    Člen
    (24 odpovědí)

    A Jirka = kluk v Tribalu 🙂 zavěsil taky.

    #11656
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Kluci velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!Kolik měří ten co drží Tomík

    #11659
    Dreisig
    Člen
    (82 odpovědí)

    Pán Jonas,

    už niekoľko rokov chodím na rovnaké miesto – SNILLFJORD.Mnohí túto lokalitu zatracujú ale mne tento pokojný fjord vyhovuje a každý rok objavím v ňom niečo nové.

    #11663
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zdravím všechy,

    Včera večer návrat z Hitry – Dolmoy. Rybaření (jen přívlač) super, jedna z nej návštěv za těch sedm let co jezdím, akorát polaků bylo méně než loni na konci dubna. Každý rok je v tomto období jiný, ale vždycky se nachytá. Letos byla třeba studenější voda 15.5. než loni na konci dubna. Letos jsme si užili 14dní a ryb mezi 70cm až 95cm byla většina. Letos jsem vše odchytal na 40g 3m dlouhý prut a byla to paráda. K té délce prutu vím, že by byl nepohodlný ve větším počtu rybářů na lodi, ale my jsme jezdili ve dvou a jeho akce byla parádní :o) nej ryba chycená na tento prut polak 90 cm a obecňačka 93cm. Nástraha nej kopyto oranžová s flitrem má jí tu i Michal v e-shopu a vyzkoušel jsem i červy od Hyseho, obecňačky je baštily parádně, ale polaka na ně jen jednoho, ale jak jsem již psal neměli takový apetit.

    Dále píšu další zkušenost, syn musel navštívit nemocnici (operace slepého střeva) v nemocnici, která pro zajímavost je vzdálená 110km Orkdal, vše proběhlo na jedničku. Akorát dostat ho do ní byl problém. Ve dne bylo klukovi jen blbě a v noci ve dvě dostal křeče a bolesti. Po pokusu najít ve Fillanu doktora s nulovou úspěšností jsme volali záchranku. Domluvit se v této oblasti s nimi můžete jen anglicky a norsky, němčina, kterou trochu vládnu řeč neznámá. Očekával jsem pomoc od jedné osoby (on ví kdo, ať si to přebere), ale nakonec nám pomohl člověk co rozvážel noviny a potvrdil to, že čekáme ve Fillanu před obchoďákem na záchranku a ne, že si z někoho děláme srandu. V nemocnici jsme platili poplatek 270,-NOK jinak vše jde na pojišťovnu.

    Proto apeluji SJEDNAT PŘIPOJIŠTĚNÍ nepodceňovat to. Relativně nejzdravější člověk 22let a problém je na světě !!

    My jsme pojištění měli :o)

     

    #11664
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Pro Honzu Dufka.

    Jsou to nádherný ryby – velká gratulace!!!!!

    Můžeš mi prosím poslat souřadnice toho místa,jak jsme si psali?

    Jedu na Hitru až v srpnu,tak doufám,že mi tam něco necháte.

    Lovu zdar.

    Marek

    #11666
    Ladik
    Účastník
    (68 odpovědí)

    TO Lipenak

    Ahoj zdravim z Brandysa,doufam ze jsi nam  tam neco nechal  jedem tam 8.6. mas nejake pointy,nebo  priblizne lovne mista vloz nejake  foto 

    #11667
    Miroslav Jakeš
    Účastník
    (42 odpovědí)

     

    Norku:

     Pozdravuj v Hasfjordu,přeji bezproblémovou cestu,super počasí,krásné úlovky.  

     

    Fous.    

     

     P.S.  Až najdeš ty krásné placaté rybičky,tak nám tam také něco nech,než odjedeš

    dej bójku a zakrm.

    #11669
    Václav Petr
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Zdravím všechny Norky. Máme to za 4 a trochu mne dnes vyděsila zpráva, že mezi Dombasem a Opdalem leží na E6 stále sníh…? Kdo máte čerstvou zkušenost se stavem E6, prosím o info. Rovněž vítám aktuální info o počasí v těchto dnech v okolí Tingvollu. Díky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...