Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,036. až 1,050. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40216
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to Mifak:pošli víc fotek toho halibuta,je to teda kousek..8-O8-O8-O

    #40217
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Na první výjezd hned takovou rybu – gratuluju a oceňuju,že víte,kam na ně.Zkrátka jste dobří a rybu jste si zasloužili.

    Podle prken – 185cm/ 85kg ?

    #40218
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Informace Lokta – 2. den

    Jo a ještě jsem málem zapoměl, ten včerejší úlovek …

    …veliké gratulace pánové…:-P…že to ale trvalo, než to z tebe vylezlo….(sem byl napnutej jak guma v trenclach)

    Doufám že už vás ta hlava nebolí nikoho….:-D:-D:-D

    Pro Šroubka – řekl bych, že ta fotka je tak situována schválně, nejde z ní zachytit nějaké srovnávací míry…:-)Jde tam boxovat v širokých mantinelech – střelím ,,baj voko,, 165cm,65kg…

    #40219
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Ahoj. Včera jsme dorazili do Aure, cesta v pohodě, kontroly žádné. První výjezd na vodu nás moc nepřesvědčil, chytlo se pár kelerů a obecňaček, vše do 70cm 🙁

    Dneska to zkusíme kolem Aukanu a majáku, tak se snad zadaří víc. Další info zítra touhle dobou. Včera počasí nádherné, proměnlivý vítr, večer úplné bezvětří. sluníčko, teplo. Dnes pod mrakem, lehounce krápe, bezvětří.

    #40220
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    to Mifak:pošli víc fotek toho halibuta,je to teda kousek..

    JIMMI napsal:

    Pro Šroubka – řekl bych, že ta fotka je tak situována schválně, nejde z ní zachytit nějaké srovnávací míry…

    Přesně jak říká JIMMI… tato fotečka je na objednávku pro Vás. Fotek máme plno, videjko taky, ale necháme Vás trošičku ještě napnuté, když dovolíte. Přesná míra ještě nepadla …

    Takže každý má ještě šanci….

    :-D:-D:-D:-D:-D8-)8-)8-)8-)

    #40221
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Dobře teda 203cm-90kg….8-)8-)

    #40222
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To MifakM Krasna ryba,krasna fotka Tipuji 182cm 84kg

    #40223
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak vyjizdka s kucharkami dopadla na vybornou.Zeny se nedaly zahanbit a behem dvou hodin chytily 2 dorse ,2 kelery a krasneho polaka

    #40224
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #40225
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Od ostatnich lovcu se mi dokumenty ziskavaji velmi tezko,protoze rybarska pohadka stale pokracuje a chlapi se vraci na zakladnu jen rychle neco snist a pak znovu na vodu.Doufam,ze do vecera neco ziskam a budu vam to moci ukazat.

    #40226
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Muj tipje 165 64 kg ale rád budu když to bude víc blahopřeji :-P:-P:-P:-P

    #40227
    sob
    Člen
    (94 odpovědí)

    Můj typ na halíka 165 cm,40 kg.

    #40228
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    MifakM napsal:

    sroubek282 napsal:

    to Mifak:pošli víc fotek toho halibuta,je to teda kousek..

    ZMnapsal:

    Pro Šroubka – řekl bych, že ta fotka je tak situována schválně, nejde z ní zachytit nějaké srovnávací míry…

    Přesně jak říká ZM… tato fotečka je na objednávku pro Vás. Fotek máme plno, videjko taky, ale necháme Vás trošičku ještě napnuté, když dovolíte. Přesná míra ještě nepadla …

    Takže každý má ještě šanci….

    Kdy jsem to napsal? K tomu loňskému?To historie,pro mě zapomenutá.

    #40229
    Cyril12
    Účastník
    (96 odpovědí)

    To MifakM: Moj typ 203 cm 98 kg

    #40230
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    pro ZM – to jsi nepsal ty, to jsem psal já, hned po tvém příspěvku – soudruzi z NDR udělali asi někde chybu….:-D:-P:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,036. až 1,050. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...