Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40189
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Momentalne tu mam dve kucharky,z kterych jedna jeste nikdy nevyjela na more.Dnes zkusime prvni pokus a v pripade novacka je vice jak prav

    depodobne,ze chyti nejakou velkou rybu.Takze vecer nashle.

    #40194
    Jostolen
    Člen
    (88 odpovědí)

    Pátý turnus dnes opustil Jostolen a vrací se ke svým milovaným. Ovšem nejradostněji se vrací asi Zdeněk Nekola který si zajistil 50ti% slevu na příští rok tím, že chytil mníka 127cm/10,5kg a zvítězil v soutěži o největší rybu turnusu. Musím dodat že za touto cenou šel cílevědomě, protože ještě se může pochlubit treskou 112cm/13kg. Gratulojeme a těšíme se na shledání příští rok.

    #40199
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To MifakM: Ty nás neskutečně šponuješ, když je ti tak blbě a celej se třeseš, tak stačilo jen napsat “185cm 80kg” a bylo by vše jasné. 😀 Pokud se to vážně takto povedlo, tak přesně vím, jak to vypadá na chatě, zažil jsem to už 2x!

    #40200
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Informace Lokta – 1. den

    Po příjezdu na chatu, a předání chaty a lodí a nejnutnějšího vybalení věcí jsme se domluvili, že pojedeme na testovací lov.

    Vyjížděli jsme něco kolem poledne.

    První chycené ryby byly obecné cca 50-60 cm. Ty jsme pouštěli. Každý si chtytil tak 2. Pak jsme se přesunuli zkusit poláčky ale na svém místš nebyli. Chytilo se pár kelerů, tak jsme to zkusili na druhé straně majáku. Tam na cca 20 m ulovil Děda prvního halíka výpravy. Obdržel pohár. Měl něco kolem 70 cm.

    Potom jsme si ulovili ještě 3 tresky které jsme si nechali. Všechny měli kolem 80 cm.

    Po několika neúspěšných driftech jsme se přesunuli na naše obvyklé místo na halibuty. Tam jsme ulovili další 3 halíky. 70-80 cm.

    Zbytek až se vrátíme z ryb… kluci už tady do mne kopou ať jdu, nebo jedou beze mne 😡 😡

    #40201
    Cyril12
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Michal, kecáš. Iba 2x ??? 🙂 Nebol si na Bestermorhaus 🙂

    #40202
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Sim napsal:

    To MifakM: Ty nás neskutečně šponuješ, když je ti tak blbě a celej se třeseš, tak stačilo jen napsat “185cm 80kg” a bylo by vše jasné. Pokud se to vážně takto povedlo, tak přesně vím, jak to vypadá na chatě, zažil jsem to už 2x!

    Já už se nemůžu dočkat až ho uvidím 😀 Už nám jich velkých uteklo dost tak bych to přál komukoliv z nás 8-)8-)8-)

    #40204
    prochor52
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Ahoj z Halsy. Tady na Klevsetu se po pár dnech stabilního počasí začlo včera výrazně oteplovat, klesal tlak a dneska už přišel vítr od jihu. S rybama to kupodivu zas až moc neudělalo, berou pořád, ale spíš odpoledne a večer. Hlavně pěkní keleři v průměru 80-90 cm, už třetí den se objevují makrely. Polaci zatím velikostně nic moc, krásné červené obecňačky z chaluh berou klidně i na třímetrové hloubce, rekord posledního dne je obecná 15 kg a 115 cm.Pilkrování je málo úspěšné, naprostá většina všech ryb se chytí na vláčku.

    #40205
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Teď jsme se vrátili z filetárny… už to není kam dávat, mrazák nestíhá… takže teď budeme mít asi 2 dny pauzu, než zamrzne…

    A co jsme ulovili? Jen 8 ryb… Ale limit splněn…

    … jestli budete místním takhle plenit vody, brzy dostanete do pasu razítko nežádoucí 😀

    #40206
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Informace Lokta – 2. den

    Dnešek byl vysloveně poláčkový. Jak kluci prohlásili na lodi, poláci dostali na frak dnes hned 2x. Jednou na ME a podruhé v Norsku 🙂

    Ponechali jsme si asi 8 kousků 80-90 cm (na doplnění limitu), všechno ostatní šlo zpět do moře. Každý pustil nejméně 3-4 ryby. Šlo to především na gumy ať dufkovky, nebo Zoomy. Barva černá, tmavě modrá a nebo světle hnědá. Byl ale příliš silný drift a občas se k tomu přidal i vítr kolem 6 m/s. Tak jsme se několilkrát ukotvili pomocí kotvy.

    Jo a ještě jsem málem zapoměl, ten včerejší úlovek 🙂 … uděláme to jinak… tipovačka, kolik měřil a kolik vážil? Kdo bude nejblíž vyhrává lahev vína na srazu Rybolovnorsko 2012 v Prušánkách 🙂 :

    #40208
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Ty volééééééééééé kluci moc Vám všem gratuluji :-P:-P:-P Pokud byl na přívlač tak to klobouk dolů . Já chytit takového tak si pruty odložím a ostatním bych jenom řekl,,Chytejte já už mám splněno¨8-)8-)8-) No i když já jako nezletilý bych maximálně vyhrál sklenici plnotučného mléka 😀 tak bych ho typoval na 192cm 90kg. Kluci přeju ještě mnoho takových mrch

    a dobré počasí . Kiki 😎

    #40209
    Vogon
    Účastník
    (86 odpovědí)

    Tak to je opravdu nádhera, to tě musí ruky bolet ještě teď:-P, to se nedivím, že jste to museli zapít. Tak to Michal asi i trefil, když říkal 180 cm a 80 kg. Já bych řekl, že je ještě delší tak 190 cm a 90kg

    #40210
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Mifak – Máte video ? videa od vás byla vždy hezká 8-)8-)8-)

    #40213
    Cyril12
    Účastník
    (96 odpovědí)

    To MifakM: GRATULUJEM!!! Keď na týchto stránkach sledujem, ako moc pre Teba znamená Nórsko a koľko času venuješ tejto “našej diagnóze” tak si tento úspech zaslúžiš. A určite si ho zaslúžite celá parte. SUPER!!!

    #40214
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..já bych tipnul něco přes dva metry…205cm????:-D:-D:-D:-D:-D

    #40215
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Souhlasím s Cyryllem 12. Mifak opravdu zjistí, vyhledá a zveřejní zde co je pro nás potřebné. S Pafkou jsme si říkali, že je vlastně neunavitelný v poskytování informací. Tak to ho dostihla spravedlnost a blahopřeji. Můj typ : 145 cm 55-60 kg. Ta fotka může zkreslovat. Byl bych však rád, kdybych se v odhadu mýlil a šlo o značně větší kus.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...