Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38887
    Jostolen
    Člen
    (88 odpovědí)

    Norsko- Smola – Jostolen.

    Vážení rybáři, pokud se rozhodnete pro návštěvu na ryby bohaté lokality, pak se o Vás budou starat zkušení delegáti. Poznáte je snadno podle přložených fotografií.

    #38888
    Jostolen
    Člen
    (88 odpovědí)

    #38889
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Vasek napsal: To Honza Dufek: Dejte už s tím pokoj, kdo to má ještě těch 13 dní vydržet..! Ti keleři jsou neskuteční! Blahopřeji a tiše závidím.

    Na jaký vercajk a jak dlouho takový obludy zdoláváte?

    ..na kelery jsme vzali SG MP 2,40m/150gr navijáky osazené 50lb Tufline..takový keler je na čtvrt hodiny i déle…:-):-):-):-)

    #38908
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Jostolen napsal: Norsko- Smola – Jostolen.

    Vážení rybáři, pokud se rozhodnete pro návštěvu na ryby bohaté lokality, pak se o Vás budou starat zkušení delegáti. Poznáte je snadno podle přložených fotografií.

    Přemýšlel jsem o Smole, ale když jsou tam mimozemšťani, tak jí vynecham…:-D:-D:-D

    #38921
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak jsem zpet.Vymeny turnusu byvaji velmi narocne,Znamena to dve noci beze spanku,dny bez oddychu a pak jeden den na regeneraci.Kluci uz byli na vode,ale nedalo se mi vsechno zdokumentovat kvuli pracovnim povinnostem.Takze dnes jsem poprve videl ulovky z Hitry a neda se jinak jen pogratulovat a tesit se na to,ze podobne ulovky budeme mit i my.Dnes nase parta vyjela na Orklaken protoze to pocasi dovolilo.Nekteri tam byli na kutru a jini na nasich lodich.Ryby moc aktivni nejsou,ale ulovky byli solidni.Parta z kutru nestihla pri lovu

    zdokumentovat nic,protoze bojovali s rybami a par ulovku nafotili az po prijezdu

    #38922
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #38923
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #38924
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #38926
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #38927
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To Kliknis

    asi se tam taky zacnu bat .. nastesti to nejsou delegati pro vsechny hosty 😉 😀

    #38928
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sory zase mi to uletelo

    #38929
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Na nasich lodich jsme take nezaznamenali nejake extra ulovky.Bylo hodne polaku okolo 80 cm ,keleru a obecnacek okolo 8o cm.Za zminku stoji dors 110 cm a par okouniku

    #38940
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …ještě jeden keler z našeho lovu, včera se jich chytlo jen pár, hezká obecňačka 12kg (onďas) a začínají se chytat makrely….:-)

    #38941
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    kamarád psal z Korlinu, že včera něco málo nalovil. Největší keler ale jen 101 😕

    #38944
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Hitra/Dolmoy:..včera již nebyly takové žně jako předevčírem, ale poslední lodě které vydržely až do pozdních hodin metrovky přivezly…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...