Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,861. až 1,875. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44659
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #44660
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    V takovem pocasi se fakt chytat neda ,tek jsme se povenovali lovu slavek

    #44661
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zkusili jsme i hriby,ale zatim moc nerostou

    #44662
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak se sice rozloucil s Titranem, ale zapomel uvest, ze v 14 m/s jeste lupnul pekneho ostrouna

    #44663
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra odjizdime a budeme se tesit na novou sezonu.Dekuji vsem,kteri se zucastnili na nasich reportazich z Titranu at uz svymi fotkami,predvedenim svych ulovku,prispevky a dotazy na teto diskuzi.Verim ze se v podobnych sestavach setkame i v pristi sezone.Ja si ted dam chvili pauzu a prihlasim se vam snad v unoru.Diky a SKOL

    #44664
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    to dedo145

    Děkuji za dobrou spolupráci v oblasti informovanosti našich i vašich klientů a milovníků Norska. My máme před sebou ještě jeden poslední turnus. Doufám, že se vydaří lépe než tento. Dedo145, doufám, že se setkáme na některém ze srazů rybářů jezdících do Norska. :-P:-P:-P:-P:-P

    Došky

    #44665
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    POčasí tedy zase předvedlo co dovede. Takové počasí já nazývám: chlastečno. To je takové to počasí, kdy je lepší někam zalézt a chlastat, aby člověka nepřepadla trudomyslnost. ;-);-)

    #44669
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Ten poslední den na Titranu před odjezdem, 29.8, jak už psal mara45, to taky pěkně houpalo. Navečer jsem si byl nafotit pevnosta zkoušel udělat pár fotek příboje, jak mláti do skal. pak jsem si všiml, že ve Froyafjordu se občas v jednom místě zvedne z pomerně rovné hladiny několikametrová čepice, která se zase hned rozpadne. Zřejmě jak vlny narážely na podvodní kopec. Kdyby se něco podobného nečekaně zvedlo pod lodí, tak by to byl asi pěkný mazec. Povedlo se mi to nafotit, ale neumím to sem vložit, fotka je moc velká. Můýe to sem někdoo vložit? Pošlu mailem.

    Možná by to měl admin nějakým způsobem ošetřit, aby se fotka při vkládání upravila na požadovanou velikost, něco jako má MM na jiném servru.Ulehčilo by to řadě lidí práci s vkládáním fotek, bylo by jich tady asi víc.

    #44670
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to dedo145:ty vlny to je fakt mazec.To by asi pěkně rozhoupalo i trajekt co?Tak dobře dojeďte a doufám,že se uvidíme dřív,než za rok na Titranu.

    #44671
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Fotky k příspěvku od VenaS.

    #44672
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #44791
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Včera večer jsme dorazily na Loktu. Zatím jsme stihly pouze “povinný”, seznamovací výjezd do nejbližšího okolí chaty. Zatím to vypadá, že makrely, malí keleři a malé obecňačky jsou všude doufejme, že najdeme i větší ryby. Cesta nám trvala z Prahy až sem cca 30 hodin bez problémů. Předpověď na dnešek je cca 12 m/s tak snad vyjedeme. Doufám, že že se vám příště ozvu s nějakým úlovkem.

    #44814
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To Došky : Dik za spolupráci,už jsme doma a doufám,že se vám počasí na poslední turnus umoudří.Zatím nemám přehled co budu dělat v termínech jednotlivých srazů.Rád bych se zůčastnil toho prušáneckého,protože pocházím z Hodonína a mám tam rodinu a samozřejmě i slovenského,protože bývám v Dětve a na Mýto to mám na skok.Ale práce má přednost,tak uvidíme jak to vyjde časově.

    Doufám,že do konce pobytu nám ještě ukážeš nejaké pěkné úlovky

    #44818
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    To Došky : Dik za spolupráci,už jsme doma a doufám,že se vám počasí na poslední turnus umoudří.Zatím nemám přehled co budu dělat v termínech jednotlivých srazů.Rád bych se zůčastnil toho prušáneckého,protože pocházím z Hodonína a mám tam rodinu a samozřejmě i slovenského,protože bývám v Dětve a na Mýto to mám na skok.Ale práce má přednost,tak uvidíme jak to vyjde časově.

    Doufám,že do konce pobytu nám ještě ukážeš nejaké pěkné úlovky

    Počasí se včera docela uklidnilo. Byli jsme i s delegáty na vodě a docela jsme si po dlouhé době zachytali. :-P:-P:-P:-P Uvidíme co nám Poseidon připraví pro poslední turnus. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #44827
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To VenaS: “malá”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,861. až 1,875. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...