Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,816. až 1,830. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44506
    Karel
    Člen
    (10 odpovědí)

    Před pár lety jsem tuto destinaci navštívil také. My měli jen olej ve fjordu. To že tu budou takové vlny, by jsem nečekal.

    Ať se Vám počací umoudří.

    #44510
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Jak tak koukám na ty vlny, tak to musí tím Froyafjordem opravdu letět. :-?:-?:-x:-x:-E:-E:-S:-S:-S:-S

    #44517
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jednak přeji H. Dufkovi brzké uzdravení- z vlastní zkušenosti vím co to obnáší, také mě pomohly injekce. Na ale ten fičák je mastný. Vůbec letos byl dle mého zajímavý rok co se týká počasí. Nyní jsem na lesních lovech – zatím nic moc – vyrazím ve 3 hod. ráno, ale přeji kolegům v Norsku podmínky příhodné k lovu. 20.9. máme pokec norků v Praze a také se budeme počasím zabývat – organizuje mara45.

    #44525
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    kikibut2 napsal:

    Před pár lety jsem tuto destinaci navštívil také. My měli jen olej ve fjordu. To že tu budou takové vlny, by jsem nečekal.

    Ať se Vám počací umoudří.

    To mu se říká Norsko …

    #44534
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    kim napsal:

    Jednak přeji H. Dufkovi brzké uzdravení- z vlastní zkušenosti vím co to obnáší, také mě pomohly injekce. Na ale ten fičák je mastný. Vůbec letos byl dle mého zajímavý rok co se týká počasí. Nyní jsem na lesních lovech – zatím nic moc – vyrazím ve 3 hod. ráno, ale přeji kolegům v Norsku podmínky příhodné k lovu. 20.9. máme pokec norků v Praze a také se budeme počasím zabývat – organizuje mara45.

    Ahoj Kime ať se zadaří na lovu . A doufám ,že nám pak napíšeš nějaké vyprávění popřípadě fotoreportáž . Vždy se mi tvoje vyprávění a fotky z celého světa moc líbili .

    #44548
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    kim napsal: Jednak přeji H. Dufkovi brzké uzdravení- z vlastní zkušenosti vím co to obnáší, také mě pomohly injekce. Na ale ten fičák je mastný. Vůbec letos byl dle mého zajímavý rok co se týká počasí. Nyní jsem na lesních lovech – zatím nic moc – vyrazím ve 3 hod. ráno, ale přeji kolegům v Norsku podmínky příhodné k lovu. 20.9. máme pokec norků v Praze a také se budeme počasím zabývat – organizuje mara45.

    Díky Kime za podporu..naštěstí se o mne tu Hanka dobře stará ale diclofenac a injekce pomohly…Ale podle jejího sarkastického komentáře první den bolestí jsem se tvářil jak když “kocour sere do řezanky”…Jinak aktuálně Full Storm cca 30m/s včetně brutálního chcavce!!!!!!!!! Doufám že nás to neodfoukne….:-D

    #44549
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    …Jinak aktuálně Full Storm cca 30m/s včetně brutálního chcavce!!!!!!!!! Doufám že nás to neodfoukne….

    30m/s tak to už musí pěkně třepat barákama. Já jsem zažil nejvíc 25m/s a stačilo.

    #44550
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Počkej v sobotu, kam se na to těch 30 hrabe :-D:-D:-D:-D

    #44551
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Honzo koukej se uzdravit ať ještě lapneš nějakou tu hadici. Jinak počasí teda masakr ,to je pravda . Takovou bouři jsem ještě na severu nezažil :-(:-(:-( To ti nezávidim ,ale jistě to brzy přejde .

    #44554
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..to je prd proti bouři myslím té poslední Dagmar..na Hamarviku na Froje naměřili vítr 303km/h!!! včetně extrémního přílivu…

    #44555
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    ja nevim, co porad mate … 😉

    na Averoy “pohoda”. Ze brehu to jde, houby rostou a nejen ja chodim plavat

    #44556
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    #44558
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    #44559
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    #44561
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Sim napsal:

    honza dufek napsal:

    …Jinak aktuálně Full Storm cca 30m/s včetně brutálního chcavce!!!!!!!!! Doufám že nás to neodfoukne….

    30m/s tak to už musí pěkně třepat barákama. Já jsem zažil nejvíc 25m/s a stačilo.

    U nás se klepe celej barák taky. Doufám, že to vydržej mola a lodě. Bohužel tento turnus si už asi nezachytá. :-?:-?:-?:-?:-?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,816. až 1,830. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...