Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,576. až 1,590. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43290
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    2 Mara45 Slede jsou zatim jen za Vorackovymi melcinami u majaku se neobjevuji.Vlackari se zatim jen rozjizdeji na gumy zatim tmavsi bez flitru.Keleri jsou mensi cca 70 cm a je jich pomerne malo.Polaku hruza okolo 70-90 cm,ale jen v urcite hodiny.

    :-)))) Tam musí být polakůů … ježíš já chci do Norska:-)))

    Díky za super zprávy a gratulace k pěkným úlovkům.

    #43301
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    mara45 napsal: Malé setkání kamarádů před odjezdem na Titran.Kluci donesli na ukázku navázané pěkné mouchy a krevety a Vláďa pak smradlavé gumy.Díky příjemné společnosti,byla zábava výborná.Plzeňské dobře chlazené a kolínka pěkně propečená.Byly to tak velké porce,že někteří z nás si nechali zabalit kostičku se zbytkem masa domů,prý pro pejska.Přidávám pár fotek.Bohužel kvalita nic moc,je to z mobilu.

    Ahoj Máro. Byl jsem sice včera neplánovaně v Práglu, bohužel jsem musel domů (výbor MO), jinak bych se s radostí zúčastnil. A když vidím ty fotky, tak jen závistivě slintám u monitoru:-D

    Doma pořád všechno na hromadách, není čas to přetřídit. zase to budu dělat v noci před odjezdem.:-E

    #43305
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to VenaS:taky to mám vše na hromadách.Ještě musím dokoupit jídlo a pití.Radek má opět vše navaříno pro celou naší loď.Taky budu balit večer před odjezdem.Nějak nic nestíhám.Musím vše v práci nachystat na moji dvoutýdení absenci.Tak v neděli večer u busu ahoj.

    #43306
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to VenaS:taky to mám vše na hromadách.Ještě musím dokoupit jídlo a pití.Radek má opět vše navaříno pro celou naší loď.Taky budu balit večer před odjezdem.Nějak nic nestíhám.Musím vše v práci nachystat na moji dvoutýdení absenci.Tak v neděli večer u busu ahoj.

    není to náhodou na té fotce M. Zelenka 8-)8-)8-) ? Pokud ne tak hrozně podobný člověk 😛

    #43310
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Ach jo, to je nespravedlivé 🙁 Sraz v Praze jsem s Kimem zorganizoval, zajistil rezervaci a nakonec jsem to kvůli služební cestě na Slovensko nezvládl. Na Slovensku bylo sice taky krásně, ale sraz s Norky u kolínka a plzeňského by byl lepší. tak snad příště 🙂 🙂

    #43311
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kikibut:je to Vláďa Zelenka

    #43313
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Pafka:taky mě mrzí,že jsi nedorazil.Rád bych Tě poznal.Domlouvali jsme další sraz na září.Měl by být 19. nebo 20.září.Mám pocit,že kluci říkali raději na 19.Upřesníme to asi první týden v září,až se vrátíme z Titranu.

    #43314
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    jestli bude nějaké posezení v září, tak dejte vědět 🙂

    Rád se dovalím pobavit..

    #43315
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    V září už si to určitě ujít nenechám 🙂 🙂

    #43316
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Dáme včas vědět,myslím,že by to mělo být toho 19.záři.

    #43318
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To mara45: Marku, vymazal jsem si omylem tvou zprávu. Pošli mi na SZ znovu mail a čislo mobilu, potřeboval bych se ještě před odjezdem něco pozeptat.

    #43324
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Pro kikibut – ano je to Vláďa Zelenka. Seděli jsme 5 hod. a bylo to příjemné. Probírali se m.j. i lovy v Mongolsku, na Nilu apod.

    #43344
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to Kikibut:je to Vláďa Zelenka

    Jo pardon spletl jsem si jméno 8-)8-)8-)

    #43351
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Joo máme novýho prezidenta na Těchto stránkách diskuzního fora:-D Šalamouna,všechno ví ,všude byl,spal asi v knihovně,je to starej Mořskej vlk,jenom kroutím hlavou kam ten kluk na to chodí…:-|8-)8-)8-)

    #43352
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    respi napsal: Joo máme novýho prezidenta na Těchto stránkách diskuzního fora Šalamouna,všechno ví ,všude byl,spal asi v knihovně,je to starej Mořskej vlk,jenom kroutím hlavou kam ten kluk na to chodí…

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,576. až 1,590. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...