Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

• Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 2,036)
  • Autor
    DukeDuke
    Správce
    (1267 odpovědí)
    byl(a) online před 7 hodiny

Všem přeju bohaté úlovky ve středním Norsku…

Duke dobře dojeďte a hodně štěstí…

honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

…šťastnou cestu Duke, protože to budete potřebovat…zase se sypalo… ale po čtvrté odpo byl rybník, opět dvě hodinky na mníkách…tentokrát dva “přes metr”, ale kosa až zalézalo pod kulicha…

honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

…frčíííímééé…druhá loď za námi jela vláčet, já s kolegou na hloubku..přál jsem mu vysněného lenga, ale měl šťěstí jen na “žluťáky”…to přijde Rybariku,už víš jak na ně…:-)

huttulnik
    Člen
    (1 odpovědí)

cau honzo a ako to slo Slovakom , vydel som tam pekneho mnika

shark
    Člen
    (486 odpovědí)

to honza dufek

motory 100hp?Lode vypadaj lip nez bylo tady foceno cokoli doposud.

MichalMichal
    Účastník
    (246 odpovědí)
    byl(a) online před 8 měsíců

Jo,jo lode jsou na Dolmoy super,loni jsem se o tom mohl přesvědčit…;-)

rybarik
    Účastník
    (279 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

cau HONZA tvoje ULOVKY su najkrajsie za posledne dni. KLOBUK DOLE .pred tvojimi znalostami v love ryb V okoli HITRY

KikibutKikibut
    Účastník
    (1821 odpovědí)
    byl(a) online před 11 měsíců

Jooooooo Honzo paráda 😎

Harty
    Účastník
    (1211 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Pěkná práce.Jsi profík.Posílej další ať mužem tiše závidět.

honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Rybarik napsal: cau HONZA tvoje ULOVKY su najkrajsie za posledne dni. KLOBUK DOLE .pred tvojimi znalostami v love ryb V okoli HITRY

…škoda že jste nezůstali i dnes…počasí: vítr 1m/s, naprosté zrcadlo na vodě, drift 0,2km/hod…a kousali, jen kdyby mi tak nepadali, na těch včerejších vázkách jsem ohnul ostří háčků…po výměně se povedli tři…nej 9kg…a měl jsem na klacku i větší “hadici”..prostě když to padá tak to padá..:(

007krivanek007krivanek
    Účastník
    (919 odpovědí)
    byl(a) online před 1 rok

Honzo, ty nám dáváš. ( tichá závist , že tam ještě nemůžeme být )

kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)
    byl(a) online před 4 roky

Tak se opět musím přeorientovat z teplých na chladné vody a s potěšením sleduji vývoj v oblasti kde bych měl být za 69 dní. Tradičně v okolí kempu Honzi Dufka začínáme své působení. Zpravidla se nám daří. Asi před 2 lety jsem jen pro zábavu nahodil gumu přímo u konce jeho mola a byla metrovka. Popojel jsem naproti přes kanál k chaluhám nahodím a byl polak 90 cm. Asi Honza ryby přitahuje. Kdo tam jede zkuste za sádkami naproti jeho kempu asi 200 – 300 m plošinu několik ha, nechá se tam ulovit halibut – kolem 90 cm. Nechte gumu plandat za člunem při mírném proudu. Hloubky na plošině dle přílivu 14 – 20m.

ivanmi5
    Člen
    (28 odpovědí)

Včera sa nám zadarilo, síce nie ako Honzovi, ale mali sme kopec obecnačiek okolo 70-80 cm a pár kelerov. Dnes na Ansnes sa ukazuje more ako doska a slniečko svieti hneď od rána. Tak skúsime trochu ďalej a väčšie hĺbky. Všetko sme mali zábery na prívlač a červené twistery, tak ako nám radil Honza na toto obdobie. Vyzerá to tak, že zima to už vzdáva.

mara45mara45
    Účastník
    (2713 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Honzo moc pěkný.Za 25 máme odjezd na Hitru,tak nám tam nějakého mníka nech.Snad to vyjde a stavíme se za tebou.

Peter Heyder
    Účastník
    (88 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

cau honzo, tusil som ze sa ti este nieco “zalepi” znovu pekne kusky…skoda ze sme neostali,no nedalo sa:-(,ale nabuduce to pride:-D v storene dnes pekne pocko

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Dyrsfjord » Září 2020

Soroya » Březen 2020

Maledivy » Únor 2020

Anketa

Jaký bude mořský rybolov v 2021?