Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 811 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 812)
  • Autor
    Příspěvky
  • #215611
    jirka75
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Ahoj na Smolu, uz se nemuzu dockat zari az se tam vypravim, ten breznovy pobyt ubehl zatracene rychle…

    Jinak dost me zaujala ta fotky toho zraloka. Trochu jsem patral na netu a myslim si ze by to mel byt maly zralok gronsky. Podle brozurek se da chytit 🙂 , ale urcite je to rarita. Wikipedie ríka, ze muze mit az 6 mertru a jednu tunu vahy.

    Vsem vam preju uspesny lov bez nehod.

    Jirka

    #215682
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    No foto žraloka je z lodi, tak nejspíš dostal svobodu 🙂 je nádhernej

    #215802
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Taky bych rekl maly gronsky.

    #215879
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Koukal jsem na netu co by to mohlo být za rybu, a myslím si, že je to žralok černý.

    #215880
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Z dnešního větrného rybolovu se nakonec podařily 4 tresky, kluci vydrželi asi hodinu 🙂

    #215894
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Ještě jedna fotka ze stavby lodi.  Zatím je loď vytvořena z několika vrstev laminátu a pryskyřice, dnes Pepa začal se stavbou podlahy.

     

     

     

    #215959
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Pár fotek z odpolední mini procházky, v tom větru se na delší procházku jít nedalo, byl jsem asi 100 metrů od baráku 🙂

    #215975
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Zdravím celou partu :-))) Tu výrobu te lodi by jsem fakt chtel videt naživo……u toho laminování si Pepa musel užít pěkně smradu co ??? No jestli to dělá sám musel si pěkně máknout ……….zlaté české ruky .

     

    Ahoj, jo dělá si to skoro sám, pomáhali jsme mu akorát vytáhnou loď z kopyta a přenést ji. Smrad je to hroznej, nechápu jak se tím může živit. 🙂

    #218443
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Pepa máká ja o život 🙂

    #218451
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Dnes už jsme všichni doma, začalo pršet a foukat. Hlavně se vláčelo na menších hloubkách do 30 metrů. Kluci nachytali spoustu obecných a polaků. Jen já s Rudou jsme vyrazili na hloubky na mníky. Mníci jen malí a hlavně braly brosmy. Největší měla 93cm. Největší treska je taky z hloubky, 92 cm.

     

    Jo a ten ďas plave dál 🙂

    #218486
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zdavim,jak se divam do kajuty te nove lodi,tak tam nevidim sedatko pro toho co ridi lod…ridi se ve stoje?

    #218495
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Ahoj Zdenku. Sedatko tam neni, ale takove male tam asi bylo. Na boku jsou diry po sroubech a v kajute takovej malej sedak. Zatim se ale ridi ve stoje. Zkusime to poresit.

    #218551
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Dáváme si na večeři místní specialitu, uzenou tresku obecnou. Filety byly nasolena na 7 hodin, potom omyty vodou a cca 30 hodin uzeny studeným kouřem. Výsledek je luxusní 🙂

    #218557
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Diky, bo mi se cerven blizi:-))).Verim ze do te doby budou vsechny mouchy odchytany. Jsou tam nejlepsi borci ze :-)). Drzim palce.

    Vsem preji halika na predni stranu rybarstvi :-))

    #218575
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Krasny dasik. Toho jsem taky jeste nechytil 😅😅

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 812)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...