Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 811 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 812)
  • Autor
    Příspěvky
  • #250226
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Aktuální info které jsem dostal od Hombreho…. Stále makají aby bylo vše na 100%  doladěno. Jinak  tahají  tresky velikost kolem 80 cm

    #250338
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Po celem pracovnim dni jsme s kamaradem Oddem vyrazili na ryby. A povedlo se… spusta kelleru, 70-90cm. Krasa 🙂 Vecer jak malovanej.

    Klukum nemeckym se darilo taky. Privezli dve metrove obecnacky a nekolik mensich. Fotky nemam, bo jsem byl na vode 🙂

    #250509
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Dalsi den a dalsi krasny ulovky. Nasi kluci se jeste nevratili, ale kluci nemecky uz ano 🙂 Privezli pet plnych beden!! My s Bohousem jsme pro zmenu bohuzel zase makali.. 🙁

    #250661
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Bohuzel mi nejde z tabletu ani z telefonu vkladat zadne fotky… 🙁 Tak, kdo chce, muze se podivat na fcb. Odkaz zde:

    https://www.facebook.com/rybolovsmola.cz/

    🙁

     

    #250679
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Z Androidních zařízení by to mělo jít. iOS (Apple) zatím nejde, ale řeší se to. :/

    Fotky od Hombre75:

    Posledni den se nam opravdu vydaril!! Dve tresky pres metr, dve pres 90cm a spousta jolem 80cm!!! A jako tresinka na dortu halik 80cm 🙂

     

     

    #250681
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    V podlaze je připravena taková kapsa kde se voda bude shromazdovat, díra se teprve do podlahy vyvrtá. Pak se bude muset voda vždy vyčerpat ( čerpadlem,pumpou) jinak to udělat nejde, protože lod´má níž podlahu než je ponor ,takže místo odtékání by voda přitékala : -)

    Chlapi, máte už tu díru ?  Hoďte foto. Zajímalo by mne to. Díky.

    #250684
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Z Androidních zařízení by to mělo jít. iOS (Apple) zatím nejde, ale řeší se to. :/ <span style=”text-decoration: underline;”>Fotky od Hombre75:</span> Posledni den se nam opravdu vydaril!! Dve tresky pres metr, dve pres 90cm a spousta jolem 80cm!!! A jako tresinka na dortu halik 80cm :)

    Me to bohuzel nefachci… 🙁 A zkousel jsem to tri dny v kuse..

    #250686
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    V podlaze je připravena taková kapsa kde se voda bude shromazdovat, díra se teprve do podlahy vyvrtá. Pak se bude muset voda vždy vyčerpat ( čerpadlem,pumpou) jinak to udělat nejde, protože lod´má níž podlahu než je ponor ,takže místo odtékání by voda přitékala : -)

    Chlapi, máte už tu díru ? Hoďte foto. Zajímalo by mne to. Díky.

    příští týden jedu kompletně dát lod do provozu,tak ti tu fotku rád pošlu

    #250750
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    19.5.vyrazime.Uz se tesim

    #250753
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (36 odpovědí)

    21.5. partia zo Slovenska. Dolaďujeme posledné drobnosti. Nervozita  vrcholí

    #251208
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Posílám zprávu od Bernyho:

    Stal se ze me profesionalni vytěrač, zatim ne půlek, naštěstí …. 🙂

    Fotky dodam později, tresky jdou jak divy, na vetsi hloubky to dnes neni, docela fouká.

    Ta se leskne, doporucuji tento pripravek… 🙂

     

    Míč bjukenen!!!

    #251355
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Volal jsem Bernymu jak to vypadá na Veiholmenu. Kluci hlavně vláčí na 8mi až 15ti metrech a ryb je víc než dost. Je tam i parta němců, kteří se zaměřují na velké mníky. Zatím se jim nedaří mníky najít a vozí obecný a kelery kolem metru. Přidávám pár fotek. Od němců bohužel fotky nemám.

    #251364
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)
    #251365
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Z Androidních zařízení by to mělo jít. iOS (Apple) zatím nejde, ale řeší se to. :/ <span style=”text-decoration: underline;”>Fotky od Hombre75:</span> Posledni den se nam opravdu vydaril!! Dve tresky pres metr, dve pres 90cm a spousta jolem 80cm!!! A jako tresinka na dortu halik 80cm :)

     

    Hombre75 nechci být rýpal, ale toho halíka jsi měřil, nebo ti někdo tu míru říkal? Podle fotky vypadá tak na 60 🙁 tím nechci shazovat umění lovce, jenom mi prostě ta míra s tím co vidím na fotce nějak nesedí.

    #251368
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Večerní rybolov přinesl dvou hodinovou šichtu ve filetárně. Neskutečná půlhodina rybolovu a čtyři plné bedny. Cesta do přístavu byla dlouhá, motor to nemohl utáhnout 🙂 Tresky na přívlač v neskutečních osmi až patnácti metrech.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 812)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...