Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 686 odpovědí. Do diskuze (114 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 12 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 687)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23924
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Glum napsal:

    treska008 napsal:

    Ahoj tak ani podruhe letos Urke nesklamalo v polovine tydne najely makrely,ale nechtelo hazet pericka do hejna,ale spoustet pod sebe a braly,take nam sli keleri,ale polaci malo.Nase druha parta v Saebo nachytala asi 6 uhoru nejvetsi 173cm 15kg.Pokusim sem dat nejake foto

    Poděkoval jsem za přízpěvek, ti úhořoři jsou pěkní latani, gratuluji. Nemáš ještě nějakou fotku???

    přesně tak,nepamatuju sa,že by tu nekdo v nejaké době dal fotky s těma úhořiskama….

    čekáme treska 008….8-O 😯

    #23926
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Domnívám se, že ti úhoři nejsou lokální ryby, ale migrují podobně jako velcí mníci, zkoušíme je každý rok, ale zatím bez úspěchu. Na co přišli a v jaké hloubce? Obdivuji i toho borce v rekordech a smekám.

    Zdolávání kolem 35 minut ze břehu, hloubka 50 m, návnada makrela, Bergen, Norsko. Návnadu jsem si vymyslel sám, tak trochu experimenty a především úprava techniky pro bezvázkové chytání ze skály na dno. Prut – výrobce Shakespeare, univerzální 2–3dílný, model bohužel nevím, ponechávám pruty přes léto na místě, je tam trnitá cesta, koupen v Norsku s běžným navijákem, šnůra Rapala, nosnost 23,5kg a návnada makrelový filet na dně.

    #23927
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    já mám kamaráda v Anglii a taky mi o nich psal,říkal mi,že je chytá z kajaku,ale ještě mi neposlal žádné foto…zítra mu hned napíšu a jestli mi neco pošle,tak sem taky šopnu nejaké foto těchto hadů…to mi právě řekla moja máti když to viděla…:-),sice to nebude info z Norska,ale aspoň sa dozvíme jak to chytajů aj jinde…

    #23928
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ty bláho, to je hadica.

    S trochou snahy by polkol aj mňa 😐

    #23934
    Ludwa
    Člen
    (7 odpovědí)

    doufám že v Urke ještě nějaká hadice zůstal 😀 .už jen necelé tři týdny a jedéééém 😛

    #23938
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Ludwo, ty jedeš také Urke?

    #23943
    Ludwa
    Člen
    (7 odpovědí)

    jo,ale až za dlouho 😯 😀

    #23983
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    to Storm: to jsou parádní štikozubci, hoď se ještě nějaké foto, dík.

    #23995
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Ti úhoři to je krása:-D to jsou trubky 😎 gratuluji..

    #24005
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Tak k tem uhorum,upozornuji ze ja je nechytl byla to druha parta napravo od Urke v Saebo brali kolem pate rano na 40m na celou makrelu celkem jich meli 7 kusu,tak tam snad rok jeste vydrzej nez se tam dostanu.

    #24011
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Nádherní úhoři. Je třeba blahopřát. Dovoluji si požádat Michala a další příspěvkáře o napsání článku o tomto tvoru – bionomie, biotop a pod. Na internetu se informace nacházejí, ale myslím, že nejsem sám, kdo by si rád něco uceleného o mořských úhořích přečetl. Ještě dotaz na lovce, jaké na místě lovu bylo dno. Převážně se uvádí, že úhoři žijí ve vracích a pod. V Rudém moři malí úhoříci jsou v písku a vykukují. Tito jsou však jiní – těžký kalibr.

    #24012
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    štikozubec

    študoval sem štikozubce a toto sem našel….no zatím…budu študovat dál,mi se povedlo zatím jedno miminko kolem 40cm…

    #24013
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Titran-Froya:…dnešní makrelování, nej ryba dne vedle kolega z chaty 96cm polak..:-)

    #24014
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #24017
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Honzo , vedle kolega z chaty je kdo ?

    Máš SZ ohledně forem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 687)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...