Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 686 odpovědí. Do diskuze (114 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 12 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 687)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23340
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Díky za radu, doufám, že nebudu mít losa taky na předním skle….:-D:-D:-D

    #23343
    otis
    Člen
    (38 odpovědí)

    to honza dufek : Nazdárek Honzo, prosimtě jakejma hlavama máš osazený ty ripery (foto nahoře), myslím gramáž ??!:-| 40-50g ??! Vyrážím za tejden se Zerpem k Vám tak ať sem náležitě vybavenej…8-)

    #23345
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Je opravdu ta E3ka lepší? Jedem taky v září nad Trondheim, díky.

    #23346
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    otis napsal: to honza dufek : Nazdárek Honzo, prosimtě jakejma hlavama máš osazený ty ripery (foto nahoře), myslím gramáž ??! 40-50g ??! Vyrážím za tejden se Zerpem k Vám tak ať sem náležitě vybavenej…

    ..50gr Baltiky a 45 a 55gr Torpeda,vše osazeno Eagle Claw(USA) 6/0,což si myslím jsou jedny z nej jig háčků co jsem zkoušel..škoda že Gamakatsu jsou příšerně drahý, to je špica..!!!!! Nezapomeň vteřiňák, doporučuju Alteco na lepší zafixování gumy na hlavičku, ty mrchy to občas jen tahaj za ocásek a po čase se to svlíká dolů..

    #23348
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 honza

    Na lepení roztržených gum stačí zapalovač 😉 (aspoň to jsem se letos naučil)

    #23355
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Nechci dělat reklamu, ale poslední tři roky používám alteco. Ovšem nesmí s lodí hodit vlna, jinak od sebe rozrhávám prsty. Rovněž tak v případě nutnosti “svařím” poškozenou gumu zapalovačem. Nějakou chvíli to vydrží.

    #23369
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Pro Sima i ostatní:

    Toto je obrázek toho jak vidím str.16 od chvíle, kdy je tam fotka od Šroubka, vidím tak ještě str.13 je rozhozená fotkou od Lukyho. Dělá mně to v IE na počítači doma, ve Firefoxu to vidím dobře, změna rozlišení to neřeší, nevím co s tím. Mám pocit, že si někdy už taky někdo stěžoval, že nevidí text do konce, nevím jak to dopadlo.

    #23370
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    str.č.16

    #23371
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Taky to v IE vidím bez konce řádků

    #23373
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Mne to taky tak dela a taky mam IE.

    A jeste k te rybe od Prochora – poslala jsem obrazek 5 Norum – vesmes rybari, 4 odpovedeli – LOSOS. Paty se zatim neozval.

    #23383
    prochor52
    Účastník
    (120 odpovědí)

    TO Leiter + Kaqpa

    Po A 3 (odbočka před hamarem doprava) je to určitě lepší – svižnější cesta, jen asi 5 radarů no a samozřejmě mochomůrka …. to se nedá vynechat. Navíc tam maj na pumpě dobrý a velký kafe. Na E6 se napojíš zase až před Berkakem a to už je do Trondheimu kousek (na norské poměry:-)

    #23384
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Mě se to, že nevidím fotku, nebo část textu taky stává.

    #23388
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Jisto, Naki už je to v pohodě? Jestli ne, tak tam ten obrazek dám jen odkazem. Napište jestli už to je cajku…

    #23389
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Duke

    Dane,už je to OK.

    Ahoj Naki

    #23391
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Stranu 16 vidím OK ale strana 13 ještě opravena není,že? Už víš čím se to děje? Ať víme jak tomu předejít, je asi to na dost místech.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 687)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...