Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 686 odpovědí. Do diskuze (114 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 12 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 687)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23180
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Zamraženého mořského pstruha jsem si asi 2x v Norsku koupil. Není tak aromatický jako losos. Maso je skutečně oranžové a dle mého je na talíři vynikající.

    #23195
    prochor52
    Účastník
    (120 odpovědí)

    To Jisto + Janka

    Tak teda furt nějak nevím. Jisto se kloní ke pstruhovi, paní Janka (pokud to dobře chápu) spíš k lososovi. Podle popisu paní janky ohledně teček mi to ale vychází taky spíš na pstruha, zkoumal jsem i další obrázky. Maso bylo růžové, ale osobně jsem si nemoh zobnout, takže rozlišit chuť neumím. Co názor “Nora” Dufka? (Honzo, po čase tě zdravím). No ale ať je to, co je, je to krásná ryba, kdyby to byl pstruh, byl by to macek (84 cm, 6 kg). Teď ho ale aktuálně zastiňujou keleři metr+, v poslední době si jich chytá denně několik, na přívlač nádhernej mazec (včerejší rekord 110 cm a přes 11 kg).

    #23196
    prochor52
    Účastník
    (120 odpovědí)

    #23218
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ….já bych se podle kresby a zadní ploutve přiklonil k mořákovi alias mořskému pstruhovi, i přesto velká gratulace lovci…:)

    #23219
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Titran-Froya:..počasí nám přeje, včera večer jsem si zachytal krásně polaky na vláčku, něco na “hady” něco na ripery Mystic,šlapala barva “whisky”..předtím pokus o okouníky(než mi došla baterka..), jeden ostroun 102cm…přes den jsou před majákem keleři,chytl jsem jich asi sedm nebo osm, vše krásných 80-90cm, přes metr zatím nepřišel, uvidíme navečer…a co mne nejvíc těší že tento turnus přijeli “brňáci” a celá parta čítající cca 25 lidí jsou neuvěřitelně super a perfektní, což je při takovém počtu k neuvěření…:)

    #23220
    mirecek
    Účastník
    (253 odpovědí)

    A fotečka by nebyla?

    #23221
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …stmívání na Titranu

    #23222
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …večerní polaci

    #23223
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #23224
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Souhlas s Honzou,jde o moř.pstruha podle barvy(stříbřitá,oko barvu jako tělo,hřbet.ploutev Vyšší a užší než u lososa(ten má oko zlatožluté,hřbet.pl.daleko širší)8-)čus

    #23225
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Jestli se usnesete na tom, že je to mořák, tak ho šoupnem do rekordů a zřídím mu novej chlívek “Mořský pstruh”

    #23227
    Ivan
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Jsem vůl mám rád norsko a pak moji ženu:-D:-P:-)

    #23229
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Probírám se fotkama z minulých dnů a chci vám ukázat jednu, co souvisí s tím střílením 22.7.2011. Ve čtvrtek 21.7 v podvečer jsme si prohlédli Oslo a jeli dál po E16 do kempu, kde jsme chtěli přenocovat. Díky nějakým šumům v komunikaci prý od nás nedošly potvrzovací mejly a bylo obsazeno. Tušili jsme to, protože pokud jsme se informovali co a jak, tak mejly chodily a byla chata volná, ale po objednání pobytu na 1-2 noci už nepřišlo nic, ani po urgenci pár dní před odjezdem. Chápu, že to radši dali někomu na celý týden, ale mohli napsat, že si máme políbit…. Tak jsme si tam zaplatili sprchy a dali si občerstvovací pauzu a trochu mrkli po okolí. Pak jsme před půlnocí jeli dál. V pátek odpoledne nás telefonáty z domova seznámily s tím co se děje v Oslu. Měli jsme nepříjemné pocity z toho, co by, kdyby, protože jsme pár hodin před výbuchy těmito místy procházeli.

    Přestože se snažíme o dovolenou bez TV tak jsme ji v neděli pustili a několikrát zaslechli Utvika, což byl onen kemp kde jsme byli a z něhož zachraňovali ty plavající. To nás docela zamrazilo, protože kdyby bylo v kempu volno…

    Ostrov Otoya několik hodin před tragédií

    #23231
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal:

    Jestli se usnesete na tom, že je to mořák, tak ho šoupnem do rekordů a zřídím mu novej chlívek “Mořský pstruh”

    pstruh mořský

    #23233
    zid007
    Člen
    (11 odpovědí)

    snillfjord cervenec 14kg

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 687)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...