Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 686 odpovědí. Do diskuze (114 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 12 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 687)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22889
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #22890
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    tak to tu ještě nebylo….tuňák chycený v Norsku..to slyším poprvní;-)

    #22891
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    to karihavet ahoj v které lokalitě jste toho tunáka chytli to je bomba a pak že se koule neotepluje:-P

    #22896
    Tomáš
    Člen
    (29 odpovědí)
    #22902
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jedna zajímavost za druhou. Děkujme těmto stránkám, že takové informace (rarity) získáváme. Kyž jsem např. studoval areál výskytu žraloka bílého, nelze vyloučit se s ním v Norsku můžeme setkat. Je pro mě povzbuzující co našich lidí, hlavně Vás norků, se zajímá o mořské živočichy. Děkuji všem přispěvatelům rarit.

    #22906
    Tomáš
    Člen
    (29 odpovědí)

    Zajímalo by mě, co je to za žraloka. Foto opět v galerii, do fóra mi to prostě nejde. Žraloci měli takové “nožičky” zřejmě to bude asi rozmnožovací orgán.

    #22907
    Tomáš
    Člen
    (29 odpovědí)

    #22912
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Toho tunaka jsme chytali v Urke tak pred peti lety na oku a chytli jsme jich tak 5 maso uplne rude,ale hodne kosti.Myslel jsem,ze je to nejaky druh makrely

    #22928
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Posílám foto stavridy,chycené v jižním Norsku.Chytili jsme ji společně s makrelami.Nevěděli jsme co to je,až jeden kolega nám řekl,že se jedná o druh kranase.

    #22929
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #22931
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Mara:ano je to Kranas obecný(Trachurus trach.)Dorůstá až 70cm,žije i v Norsku a Sev.moři.čau

    #22941
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    To Poltergeits: Jedná se o druh žraloka – máčku skvrnitou a ty “nožičky” jsou opravdu párové kopulační orgány – pterygopody.

    #22949
    Tomáš
    Člen
    (29 odpovědí)

    Máčka skvrnitá to není, už se mi podařilo dohledat, že je to žralok černoústý. Jinak děkuju za objasnění “nožiček”

    #22959
    Luky
    Člen
    (14 odpovědí)

    Tak za 30 hodin odjezd směr Valsoya. Nemáte někdo aktuální info z okolních fjordů nebo aspoň z Aure?

    #22960
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Zdravím ze Svinviky (vedle Lesundu, naproti Aure, ostrov Grysvagoya.

    Počasí katastrofa, fučí a prší a je zima a ryby nejdou. Jsem v této lokalitě už po mockolikáté, ale tohle jsem v červenci nezažil je to zde jak v dubnu, voda má 9 st. a v této době mívá 14-18st. Odjížděl dnes turnus z kempu Travelu, co zde byl minulých 10 dní a měli prý většinou trochu v bedně. No je to zde zatím v řiti. Mám sice sebou dovolenkáře co mně chtějí věšet na stěžen, ale zatím to myslí ze srandy. Jsou to všechno jen náhodný záběry, sem tam makrela, jednoskvrnka, polak, obecňačka. Kvúli větru se nedá zatím nic jiného dělat. Předpověď počasí nas nabudí že bude pěkně, ale pak to zaktualizují a je to v pr…i. Jako dnes,v 18hod po dnešní sibiriádě ještě slibují na zítra polojasno a 6 km/hod vítr a po aktualizaci ve 22hod už je to zase tam kde to bylo, déšť, vítr 18 km/hod, 10-12st.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 687)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...