Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya 2017

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 150)
  • Autor
    Příspěvky
  • #282897
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..z rozfoukané Dolmoy…kdo včera vyjel, pěkně nachytal, neb se nám to rozfoukalo a vydrží to až do úterý..škoda, koušou pěkní polaci a objevili se keleři kalfasových velikostí, i makrel se začalo chytat víc..jen to počasí je proti nám…polak 102cm, zatím největší u nás….a ještě jeden přes devadesát…

    #282998
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …Inzerát: Přenechám zdarma českou partičku rybářů, kteří se řídí heslem “Po mně potopa”….:(

    #283001
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    …Inzerát: Přenechám zdarma českou partičku rybářů, kteří se řídí heslem „Po mně potopa“….:(

    No to je mazec. Moc hezký fotečky. Gratuluju.

    #283002
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    …Inzerát: Přenechám zdarma českou partičku rybářů, kteří se řídí heslem „Po mně potopa“….:(

     

    Honzo, co to je v tý myčce? To tam dali jar??

    Je to průser, takový pitomci. Ten echolot je taky síla… 🙁

     

    #283035
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

     

     

    …Inzerát: Přenechám zdarma českou partičku rybářů, kteří se řídí heslem „Po mně potopa“….:(

    Honzo, co to je v tý myčce? To tam dali jar?? Je to průser, takový pitomci. Ten echolot je taky síla… :-( [/quote]

    #283038
    Rustara
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Připomíná mi to můj zážitek z pobytu v r. 2012 u p. Zapy (viz můj článek o “rybím ráji”). A ta cesta lodí to je teda vrchol. Museli být snad úplně na šrot, protože toto se za střízliva nedá absovovat. No vím, že je to složité, ale ukázat na ně prstem by jim hodně slušelo…

    #283051
    PajaUL
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Plně souhlasím!

    #283094
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Od loňského září operuje na silnici 714 toto zařízení.

    #283139
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Aktuálně i na zóně 60 km/h ve Fillanu.

    #283236
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    minulý týden byl pořádně profoukaný, skoro tři dny se nedalo vyjet na vodu, přesto se vzhledem k počasí nachytali slušní polaci 90+, kalfasoví keleři a v pátek před odjezdem si naši němečtí hosté spravili chuť treska 105,110 a asi deseti metrovkami…včera nově příchozí měli půl kalfasu merlanů, jednoho ďasa, pár makrel. Dnes večer zkusí už “37”ku, jestli už nenajeli štikáči, kterých se zatím vozí po pár kusech…..

    #283239
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..a máme tu další signaturu od našich hostů, tentokrát nějaká kreativní duše si asi myslela že je třeba fixou zkrášlit jídelní stůl..podotýkám, jezdí sem samí rozumní a dospělí lidé…tedy snad, asi…:) 🙂

    #283348
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    dvě torpéda z podkovy (117 a 119), ďasík, kalfasových kelerů od Inttianu nepočítaně a metroví štikozubci..toť včerejších několik dní…foto štikounů mi dodají Melichovci až dnes, neb filetovali do ranních hodin…

    #283507
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    včera partička přivezla přes třicet štikozubců, já jsem si odskočil na mníkoviště, vodou šla ale mořská tráva, tak co drift to jsem musel alespoň dvakrát třikrát čistit návazec od trsů trávy, dva  menší a jeden 13 kg se ale spletli, tak jsem s prázdnou nepřijel…

    #283508
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Hezká práce!

    Dnes vyrazil šestý turnus do kempu Dolmsundet.Snad budou mít

    dobré počasí a štěstí, aby taky nějaké štikouny ulovili.A nejen je.

    Přeji všem hezké úlovky.

    #283610
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    dnes ráno se zadařili pěkní mníci od 140 do 150cm…třikrát trefa do černého za pul hodky na mníkovišti..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 150)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...