Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu A neschází Vám obecňačky?

  • Toto téma obsahuje celkem 275 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Navarchus a poslední změna proběhla před 8 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 276)
  • Autor
    Příspěvky
  • #73411
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    Ale túto som chytil já.Malá,ale krásna.

    Tak takové jsem měl na mysli.Takovou vždy pouštím a něco si přeji.Pro mně je to taková zlatá ryba.:-)

    #73419
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak Harty, ať se Ti vždy vše splní.:-?

    #73438
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #73440
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    šedá z 90ti m.:-)

    #73441
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Když se zamyslím nad svými úlovky v Norsku tak odhaduji následující skladbu : obecné – 40-45%, polaci – 30-35%, keler -10%, ostatní také asi 10% (makrely, mník a pod.). Hodnotím dle počtu ulovených kusů, nikoliv hmotnosti. Z uvedeného dovozuji, že mě v době kdy nejsem v Norsku chybí obecňačky, polaci, keleři a další.

    #73446
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Kime, ty nezapřeš svou profesi:-D

    #73447
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)u mě je to 1.obecňačka 2,jed.skvrnka 3,keler, 4merlan,5mník…atd. 😎

    #73459
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    Velice přehledná tabulka, není tam napsáno pro jakou oblast to platí? Myslím si, že to budou jižní oblasti Norska. Kolem Trondheimu nepozoruji vůbec úbytek a ve Finnmarku je to rok od roku s treskami lepší a lepší. Letos jsem četl, že na severu Norové nevylovili 1,5mld tun ryb, které zůstaly ve vodě, kvůli nízkým výkupním cenám.

    #73460
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Je to tak jak píše Michal. Synovec Steinara ze sandlandu pracuje na rybářské lodi v Hasviku a říkal nám že letos na jaře byli ceny tak nízké že některé dny vůbec nevyjely protože nikdo nevykupoval a vydělal si za sezonu polovinu peněz než v jiné roky.

    #73461
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Moje úlovky jsou obdobné jako u Kima a je to z oblasti Hitry (Dolmsundet): obecná 40%, polak 30%, keler 20% a ostatní 10%. Bude to i tím, že jezdíme od stejné cestovky a na stejné místo. Moje pozorování ohledně množství ryb je takové, že v lokalitách ve kterých lovím je to odvislé hlavně od počasí (dlouhá zima, studená voda a pod.).:-|

    #73504
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Sim napsal:

    JAKABO napsal:

    Velice přehledná tabulka, není tam napsáno pro jakou oblast to platí? Myslím si, že to budou jižní oblasti Norska. Kolem Trondheimu nepozoruji vůbec úbytek a ve Finnmarku je to rok od roku s treskami lepší a lepší. Letos jsem četl, že na severu Norové nevylovili 1,5mld tun ryb, které zůstaly ve vodě, kvůli nízkým výkupním cenám.

    . 🙂 tak to se můžeme těšit na příští rok!:-P když tam zůstalo tolik ryb..!8-)

    #73518
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)v neděli se rozhodne kdy vyjedem na Obecňačky,!8-) asi to bude duben-květen a lokalita Bakkan u Bena:-D,! No uvidíme…..:-P

    #73519
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Květen u Benna je již beznadějně vyprodán.8-O

    #73534
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    🙂 no asi to bude duben,ještě tam něco snad bude volný!! A ty obecné tam provětráme8-)

    #73540
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    obecné mají neskutečně velkou tlamu:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 276)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu A neschází Vám obecňačky?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...