Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu A JE TO TADY POZVÁNÍ NA TŘETÍ JUBILEJNÍ SRAZ RYBOLOV V NORSKU VE SPÁLOVĚ

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 223)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19556
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Už jsem ti to psal ve zprávě – je to svinstvo. Ty se snažíš, připravíš skvělou zábavu pro 140 lidí a nakonec na to doplatíš. Třeba ho tam jen někdo našel a nevěděl komu patří, tak ho zatím nechal u sebe a teď ví, komu ho má vrátit. Jinak bohužel podobnou zkušenost máme i my – než jsme se vrátili kolem půlnoci z cigára, někdo nám tam na naše zdraví vyloupl 3 wizoury, které jsem tam před cigárem přinasl z baru. Doufám, že chutnaly 🙁

    Ale jinak to bylo Šroubku super, díky moc 😀

    #19576
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Nepřeji nikomu nic zlého, ale k tomuto incidentu – “Mor a cholera na tu k…. zlodějskou…”

    Petře nenech se znechutit, všichni máme nějaké ty negativní zkušenosti s našimi rádoby “kamarády”.

    #19577
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Sroubek

    To je teda hnus velebnosti :-S To jsou opravdu mezi náma takoví, kteří nemají 500 Kč na nástrahu? UBOHOST.

    2 Pafka

    Kdybych tam byl a našel to, tak si to nenechám, ale zrovna se tam zeptám čí to je (a udělal by to asi každej, kdo si to nechce nechat). Takže ten kdo si to nechal to podle mne jen sprostě ukradl. No třeba se pletu a ty máš pravdu. V tom případě se dotyčnému rád omluvím, pokud nález vrátí majiteli.

    Co se týká těch wizourů – nebylo tam velké horko, že by se vypařili? 😀

    Njn, holt kouření škodí nejen zdraví, ale i peněžence 😉

    #19581
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 MifakM

    O tom nálezu to byla samozřejmě ironie, ale chtěl jsem dát případnému svědomí pachatele možnost z toho vcelku se ctí vyjít 🙁

    Na druhou stranu – vzhledem k dobrému jídlu a množství pití se nebylo po půlnoci už koho moc ptát :-D:-D

    Vedro tam bylo kurevské – panáky i pivo prchaly jak na Sahaře. Ale ty zmíněné prchly ještě rychleji a hlavně bez našeho přičinění :-D:-D:-D

    #19586
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Já nevím, ale mě se ještě nestalo, že bych koupil panáky a nechal je někde povalovat. Dyť tys tam tím poňoukal a provokoval, tak se nediv. Ne to opravdu normální člověk nepochopí. Dáme si na Bakkanu. Tam když něco zmizí Ti řeknu kdo to byl, protože “se” máme přečtené.:-D:-D:-D

    #19587
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Uznávám, že to vlastně byla moje vina 😀

    jenže ty panáky pak lítaly tak rychle, že i nekuřák by si šel dát radši čouda, aby trochu zabrzdil :-D:-D

    #19590
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Pafka

    Jak bez vašeho přičinění? :-O 😀

    Vždyť jsi je koupil, donesl a postavil na stůl a pak odešel. Jinými slovy jsi je vysloveně nabídnul ke konzumaci, tak se pak nediv. Ale je pravda, že Ti aspoň za to dotyčnej konzument mohl říct “Ještě jednu rundu” nebo v horším případě “Ďekuji” 🙂

    #19600
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Tak nějak.

    #19607
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Komentar k panakum: na to ma Harry ze Smöly krasny vyraz – dunsting –

    poanglicteny nemecky vyraz – vyparovani. rika, ze zvlaste pri zapadnim vetru …

    od te doby vime, ze u neho zadne lahve nedeponovat!! 😀 Na Smöle a ve Spalove je asi hodne vetrno .. 😀

    Komentar ke kradeni: hlavne, kdyz si pochvalujem, jak se v Norsku nekrade. Ale Spalov holt neni v Norsku 😉

    Ale treba se nastraha jeste najde. dotycny, co ji nasel pod stolem, to treba jeste necetl …

    #19624
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Pani Janka, na základe Vášho príspevku “inteligentne dedukujem”, že v Spálově bol aj Harry. Tým sú pre mňa vysvetlené panáky a tiež aj nástraha. Povedzte mu prosím, aby sa hambil a hambil a …. a nech vráti ihneď nástrahu. Pôvodné panáky nech už radšej nevracia a Pafkovi nech kúpi nové. Samozvaný a samonominovaný detektív – vojtko

    #19625
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To Vojtko

    dedukujete spatne, Harry tam nebyl, jen zapadni vitr asi 🙂

    A Harrymu by nastraha na nic nebyla – jako spravny nor chyta na vratek a kus zeleza ..

    😀

    #19631
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    dneska sem si objednal u Michala přímo dva…hodil sem to zahlavu,co sa dá dělat…já bych na takové akci nic neukradl…

    Ale už se mi honí v hlavě,že příští rok to uděláme v tom novém sále naproti.

    Je znově zrekonstruovaný,podium,profi ozvučení,350 míst k sezení a úplně v pohodě…

    nikdo se nebude mačkat no a večer klidně si možem aj zatančit…;-)

    Protože to bude v březnu a letos mi přislíbyl aj Honza dufek,tak čekám ještě větší nápor než teď…

    Takže jdu přomýšlet příští rok,ale jdu sednout k pivu…

    Děkuji všem……..

    jo a samo vstupné zdarma!!!!!!!!

    #19632
    Miroslav Laurin
    Člen
    (28 odpovědí)

    Vážení, nebyl na srazu náhodou pan prezident? No, když mohl na státní

    návštěvě šlohnout to pero po podpisu smlouvy….? Stopit roybaitse

    pak musí být přímo brnkačka. U těch frťáků si nejsem jistý, ale ta

    návnada se mu v dnešní zozevláté vládní krizi může docela dobře šiknout.

    #19640
    milan
    Člen
    (36 odpovědí)

    važeny ! vy tu prplate pomaly tyždeň nelake pol deci za par halierov a do norska investujete pomali 20litrov . tak o čom to je ??? ved kdo tam ide tak sme sme ako jedna partia

    #19652
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    hlavatka napsal:

    važeny ! vy tu prplate pomaly tyždeň nelake pol deci za par halierov a do norska investujete pomali 20litrov . tak o čom to je ??? ved kdo tam ide tak sme sme ako jedna partia

    ano,to je pravda….máš pravdu

    pokud ti nekdo štípne dárek tak to nasere!!!!!

    Pánovéé prosííím stop této debaty..sezona už začala,tak huráááá do Norska…:-)

    Stačilo….

    Příští rok ve Spálově a na novo….

    Teď se budem věnovat sezoně,která plně začala…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 223)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu A JE TO TADY POZVÁNÍ NA TŘETÍ JUBILEJNÍ SRAZ RYBOLOV V NORSKU VE SPÁLOVĚ

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...