Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 8. SRAZ PŘÁTEL NORSKÉHO RYBOLOVU – SPÁLOV 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 63 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sroubek282 a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 64)
  • Autor
    Příspěvky
  • #157946
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Omluvám se za komplikace, ale je mě jasný, že tohle téma/vlákno mimořádně ožije přes víkend a to moc, takže zakládám v “novém”. Pokusil sem se sem přenést všechny fotky z těch 13ti stran.

    Dosavadní pokec najdete zde 8. SRAZ PŘÁTEL NORSKÉHO RYBOLOVU – SPÁLOV

    A dál prosím pokračujte zde…

    #142384
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Vážení přátelé, rybářky a rybáři, vzhledem k tomu, že nastala tato nepříjemná událost a to výměna starého webu za nový (pro naší akci ve Spálově) v tu naprosto nejnevhodnější dobu, dovoluji si vás upozornit, že akce 8. SRAZ PŘÁTEL NORSKÉHO RYBOLOVU ve Spálově je již tuto sobotu 19.3.16 ve 13.00 hodin v místní sokolovně.

    Ten z vás, kdo by se rád ještě přihlásil nebo měl nějaký dotaz na ubytování atp., kontaktujte prosím Petra Šroubka Haubelta na jeho telefonním čísle 731 158 394 nebo na Facebooku. Nevíme nyní zda na novém webu fungují SZ a pokud ano, nevíme zda by se ke Šroubkovi dostaly.

    Přejeme novému webu hodně úspěchů a doufám, že se zde budeme všichni společně opět ve velkém setkávat.

    Za organizátory setkání bláznivých norků ve Spálově váš Došky

    #142405
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Již se na vás i se Šroubkem moc těšíme.

     

    #142713
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj . V pátek to vypukne 😀

    #143166
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Joo v pátek tam jsme i se Zerpíkem….

    Zítra ho jedu podpořit na veletrh do Brna,už mám lístek na bus,a v pátek večer vyrážíme směr Spálov….

    #144313
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj všem ubytovaným,

    Telefon na řidiče, který bude jezdit je zde. Bude už jezdit od pátku. Kdo se ubytuje, zavolá na toto číslo a auto dojede a odveze Vás a potom doveze zpět..

    Na mne je číslo 731158394

    Na řidiče – 733549012

    #144482
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Přátelé, kamarádi, kamarádky, rybáři, rybářky a všichni…
    Dnes vše potvrzeno a domluveno – Steve Lichtag – režisér, filmař dokumentů, producent a supr chlap..Přijede do Spálova 19.3. a bude mít přednášku , pokřtí CD kapele Hektor a Hektor Tomas

    Steve – V roce 2004 založil Mezinárodní filmový festival „Voda – moře – oceány“, který se koná pod záštitami Ministerstva životního prostředí, primátora města Ústí nad Labem a rektora Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Je prezidentem nadace CRYSTAL PLANET, zaměřené na ochranu podvodní flory a fauny. Spolupracuje úzce s takovými osobnostmi jako je William Parks, Dr. Erich Ritter, Jean-Michel Cousteau, Dr. Samuel Gruber, nebo Garry Atkinson.

    • Odpověď byla upravena před 8 roky uživatelem sroubek282.
    • Odpověď byla upravena před 8 roky uživatelem Duke.
    • Odpověď byla upravena před 8 roky uživatelem Duke.
    #145531
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj všem ubytovaným, Telefon na řidiče, který bude jezdit je zde. Bude už jezdit od pátku. Kdo se ubytuje, zavolá na toto číslo a auto dojede a odveze Vás a potom doveze zpět.. Na mne je číslo 731158394 Na řidiče – 733549012

    Pro jistotu jsem si ho už uložil, ještě bych si ho měl uložit do navigace do přátel, aby mě případně našel kdybych zabloudil v lese..<span title=”:P”>😛</span> <span title=”:o”>😮</span>

     

    #156890
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Hektoři mají právě zkoušku a  je se na co těšit..

    Zítra jde prase na porážku a taky je se na co těšit..

    Přednášky budou top, ale to si posoudí každý sám…

    Těšíme se ..

    #157979
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Dobré ráno všem, už jsem vzhůru a hurá na zabíjačku ať nejste hladní…

    Šroubek

    #158037
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Prvni parta Dosky & spolo uz jede a druha Honzak & spol ted vyrazi 😅😅😅😅

    #158324
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ano, už jsou v Olomouci a jde se na zabíjačku..

    #158333
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    Ahoj všem ubytovaným, Telefon na řidiče, který bude jezdit je zde. Bude už jezdit od pátku. Kdo se ubytuje, zavolá na toto číslo a auto dojede a odveze Vás a potom doveze zpět.. Na mne je číslo 731158394 Na řidiče – 733549012

    Pro jistotu jsem si ho už uložil, ještě bych si ho měl uložit do navigace do přátel, aby mě případně našel kdybych zabloudil v lese..😛😮 

     

    To nejdéééé,ve Spálově a zabloudit?😀😛

    #158378
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Šroubku u koho se to porazí?

    #158532
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Uz to začíná

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 64)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 8. SRAZ PŘÁTEL NORSKÉHO RYBOLOVU – SPÁLOV 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...