Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 7. Sraz Rybolov Norsko Spálov 2015

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (58 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MifakM a poslední změna proběhla před 8 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #104749
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    mima napsal:

    OK. A kde?

    Ve Spálově v Sokolovně, počítám s váma..

    Peťo, bude už v piatok k dispozícii auto medzi Spálovom a ubytovaním alebo treba počítať s vlastnou dopravou?

    #104755
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Tak to tu ještě nebylo, pokud se chcete potkat s členy kapely Hektor, máte příležitost ve Spálově si krásně povykládat..

    Díky Hikor, za přihlášení..

    ——————————————————————

    Tos nemusel Šroubku takhle medializovat, mi jsme obycejny kluci z vesnice :-D, co se před kamerou stydí :o) se podívej :-D[yt=rhCu2sjQMqA=yt]rhCu2sjQMqA[/yt] Kazdopadne se tesime, ze pozname dalsi skvely rybare, urcite bude o cem povidat….

    #104756
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Hektor na Spálově…tak to bude nářez:-D

    #104763
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Bude i kulturní vložka Hektorů? To by byla bomba. Takovej SeveR a zpívá celý sál.

    #104766
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    mima napsal:

    sroubek282 napsal:

    mima napsal:

    OK. A kde?

    Ve Spálově v Sokolovně, počítám s váma..

    Peťo, bude už v piatok k dispozícii auto medzi Spálovom a ubytovaním alebo treba počítať s vlastnou dopravou?

    Vše zveřejním v neděli, v sobotu večer jak sa vrátím z Blanska a Brna, tak mám poslední poradu s Rosťou, ale na 95% bude auto už v

    pátek..8-)8-)

    #104767
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    hikor napsal:

    sroubek282 napsal:

    Tak to tu ještě nebylo, pokud se chcete potkat s členy kapely Hektor, máte příležitost ve Spálově si krásně povykládat..

    Díky Hikor, za přihlášení..

    ——————————————————————

    Tos nemusel Šroubku takhle medializovat, mi jsme obycejny kluci z vesnice , co se před kamerou stydí :o) se podívej Kazdopadne se tesime, ze pozname dalsi skvely rybare, urcite bude o cem povidat….

    Semnou se nesmíš bavit napřímo, taková bomba musí jít hned ven..8-)8-)8-)

    #104768
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Hoop napsal:

    Hektor na Spálově…tak to bude nářez

    Hope, nezapomeň tu svou zelenou paruku, protože budeš celý zelený letos..:-D:-D:-D:-D

    #104769
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    PEN napsal:

    Bude i kulturní vložka Hektorů? To by byla bomba. Takovej SeveR a zpívá celý sál.

    Zeptej se přímo Hikora…8-O8-O8-O

    #104772
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Tak to tu ještě nebylo, pokud se chcete potkat s členy kapely Hektor, máte příležitost ve Spálově si krásně povykládat..

    Díky Hikor, za přihlášení..

    Těď jsem si znovu prožil, už je to pár let, ale pořád hodně dobrý. 😎

    #104777
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Čau draci, jestli se mnou do Spalova pojede i Milda (zpevak) tak Vam neco zazpiva, ten Sever by dat mohl 😀 jestli pojede budu vedet behem vikenda. Je to tak 50:50. V pondeli a utery mame studio a budeme nahravat pecku na Mega akci Bakkan 2015, super melodie se nam povedla, tak jestli to klapne, tak muzeme dat jeji premieru, ale to předbíham…bude to ale hitovka 🙂

    #104784
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    hikor napsal:

    Čau draci, jestli se mnou do Spalova pojede i Milda (zpevak) tak Vam neco zazpiva, ten Sever by dat mohl jestli pojede budu vedet behem vikenda. Je to tak 50:50. V pondeli a utery mame studio a budeme nahravat pecku na Mega akci Bakkan 2015, super melodie se nam povedla, tak jestli to klapne, tak muzeme dat jeji premieru, ale to předbíham…bude to ale hitovka

    Bylo by to super. Tome,dej mi prosím vědět kdy dojedete..Měj se chlape

    #104827
    Paul
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Můžeme přijet 3 chlapi,přestože nejsme přihlášeni? Budeme si mít kam sednout, nebo si musíme rezervovat místa? Dík za info.

    #104828
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    paul napsal:

    Můžeme přijet 3 chlapi,přestože nejsme přihlášeni? Budeme si mít kam sednout, nebo si musíme rezervovat místa? Dík za info.

    Můžete přijet kluci, míst na sezení je 250..

    #104902
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Šroubelíne, již dva žádný report.:-( Jsou nějaké aktuální novinky?:-)

    #104905
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Šroubelíne, již dva žádný report. Jsou nějaké aktuální novinky?

    Ahoj, v sobotu jsem byl v Brně, přijel jsem večer dom a v neděli jsem byl v práci, potom jsem musel ještě pro klobásky a večer jsem odpadl jako malé děcko..Novinek je spousta, večer napíšu, teďkom musím letět..zdááár..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 455)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 7. Sraz Rybolov Norsko Spálov 2015

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...