Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 828 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mikulcak a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83984
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Rk napsal:

    Hoop napsal:

    Hoši děkuji za příjemnou společnost jak nových tak i starých kamarádů pardálů.

    Moc jsem si to užil.

    Solny nás jako v bavlnce odvezl a přežil i tu dálniční kontrolu…DÍÍÍKY

    A PENe pořádně se vyspi na tu porci fotek…čekáme na to…

    Příští rok jsem tam jak na koni…jenom musím říct babám, ať navážou víc paruk…ta jedna je opravdu málo

    Jo to je super nápad, ať tam nestrašíme jen v pětce.

    Hoope to by nebylo už ono kdyby se tam toulalo víc stejných paruk. Ty a tvá paruka jste jediný a pravý originál. Navrhuji ať si každý na příští sraz pořídí svoji vlastní originální paruku a to pak budou fotky krásných kluků.:-D:-D

    #83994
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Radyn napsal:

    Navrhuji ať si každý na příští sraz pořídí svoji vlastní originální paruku a to pak budou fotky krásných kluků.

    Dobrý nápad!

    Na příště pro páteční akci každý svou origoš paruku :-P:-P:-P

    #84018
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    A raději každý i masku. A místo mluvení psát, aby to bylo zajímavější 😛

    #84019
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    A vyhlásime toho Mikulčáka cestovatelem srazu? Asi by si to zasloužil 😛

    #84022
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    PEN napsal:

    A vyhlásime toho Mikulčáka cestovatelem srazu? Asi by si to zasloužil

    Já jsem pro poslat mu přihlášku do ČESKÉHO KLUBU CESTOVATELŮ, který je neziskovou, veřejně prospěšnou organizací. Sdružuje cestovatele zabývající se zejména individuální i kolektivní expediční cestovatelskou činností.:-D:-D:-D

    #84027
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Tak já bych ho určitě vyhlásil cestovatelem srazu. on si to kluk z jihu zaslouží. když jsem ho viděl v půl 8 ráno u Zvoňičky jen v tričku v telefonní budce jak se schovává před tím fučákem tak jsem ho fakt litoval. Příště mu dáme na nohu kouli aby věděl že nemá odcházet z vyhřáté sokolovny:-D:-P nebo mu aspoň uvážeme kolem pasu mikinu kdyby měl zase zaječí úmysly.

    #84032
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Radyn napsal:

    Tak já bych ho určitě vyhlásil cestovatelem srazu. on si to kluk z jihu zaslouží. když jsem ho viděl v půl 8 ráno u Zvoňičky jen v tričku v telefonní budce jak se schovává před tím fučákem tak jsem ho fakt litoval. Příště mu dáme na nohu kouli aby věděl že nemá odcházet z vyhřáté sokolovny nebo mu aspoň uvážeme kolem pasu mikinu kdyby měl zase zaječí úmysly.

    VŽDYŤ UŽ BYL I U NÁS ULOŽENÝ KE SPÁNKU, ALE CESTOVATELSKÁ TOUHA HO VYTÁHLA Z TEPLÍČKA DO NEPOHODY:-D

    #84033
    Solny
    Účastník
    (687 odpovědí)

    To Pen:Kdy už dáš nějaké fotky,nemůžeme se už dočkat:-):-):-)

    #84034
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Solny napsal:

    To Pen:Kdy už dáš nějaké fotky,nemůžeme se už dočkat

    On žádný nedá, všechno zaspal. 😀

    #84035
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    O vikendu. Jsem v Rakousku v práci. 😕 Došky, tebe jako mistra světa v líbání jsem rozhodně nezaspal:-P

    #84038
    Solny
    Účastník
    (687 odpovědí)

    Tak to budou opravdu zajímavé fotky:-D:-D:-D

    #84043
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    PEN napsal:

    O vikendu. Jsem v Rakousku v práci. Došky, tebe jako mistra světa v líbání jsem rozhodně nezaspal

    Ta to se máme na co těšit:-D

    #84044
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Taky jsem sem nedal všechno, jsou fotky určené až pro osobní návštěvu. A to bys měl Jiřane vědět :-D8-)

    #84046
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Já jsem šel dom taky pouze v tričku a mám rýmu jako trám a pořádně kašlu..foto dám taky dohromady a dodám pár pěkných…

    Dííky všem kluci.

    #84085
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Naki napsal:

    Taky jsem sem nedal všechno, jsou fotky určené až pro osobní návštěvu. A to bys měl Jiřane vědět

    No to si nejen mě udělal Naki radost:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...