Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 828 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mikulcak a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83895
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Velké díky Rendys…8-)8-)8-)

    #83896
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    a Václav opékač prasete.. 😎

    #83897
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    a naše supr holky za barem… 8-)8-)8-)

    #83923
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    ajca napsal:

    Jiřan,že ty sis utřel hubu do Šroubkovi mikiny a podle ji pohodil-fuj to se nedělá

    To byl poslední kousek prasátka, který na mě zbyl:-(:-D

    Tak za rok vyrazím ke grilu dříve 😛

    P.S. to by tak scházelo utřít si hubu do Šroubkovi mikiny bez následků kontaktní dermatitidy, která je způsobena různými parfémy, kosmetickými přípravky, gumou, medicinálními krémy a mastmi, které byly určitě v látce obsaženy, když se pořád s někým objímal a dále slitinami kovů, které nosí po kapsách.

    :-D:-D:-D:-D

    #83924
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak toho od tří od rána kdy jsem vyrazil do Rakous do práce celkem dost. Průběžně sleduju fotky a snažím se dat dohromady střípky mozaiky. Jsem zničené jak cikánské hračky. Fotky dam dohromady o víkendu. Ještě jsem neměl odvahu na ne kouknout :-S

    #83927
    Solny
    Účastník
    (687 odpovědí)

    To Pen:Na Tvé fotky se obzvlášť těšim,nezapomeň ty s tím Mládkem:-):-):-)

    #83928
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    2Solny. Nezapomenu nic. Jenom se snažím rozpomenout na pátek :-S

    #83931
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Řekl bych, že jsi spal jak miminko:-D

    #83933
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    PEN napsal:

    Tak toho od tří od rána kdy jsem vyrazil do Rakous do práce celkem dost. Průběžně sleduju fotky a snažím se dat dohromady střípky mozaiky. Jsem zničené jak cikánské hračky. Fotky dam dohromady o víkendu. Ještě jsem neměl odvahu na ne kouknout

    Tak ty fotky si predstavuju jako na konci filmu Parba ve Vegas… 😀

    [yt=llBoAvU21IE=yt]llBoAvU21IE[/yt]

    #83935
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Hoši děkuji za příjemnou společnost jak nových tak i starých kamarádů pardálů.

    Moc jsem si to užil.

    Solny nás jako v bavlnce odvezl a přežil i tu dálniční kontrolu…DÍÍÍKY

    A PENe pořádně se vyspi na tu porci fotek…čekáme na to…:-D

    Příští rok jsem tam jak na koni…jenom musím říct babám, ať navážou víc paruk…ta jedna je opravdu málo;-)

    #83936
    Jan králík
    Člen
    (49 odpovědí)

    Cao Peto (šroubku):Omlouvám se že píši až ted ale měl jsem mnoho práce na poli.Spálovský sraz se nám velmi líbil,je málo spolků kde se lidé dovedou takhle pobavit,jsem rád že letos mi to časově vyšlo.Kdo se chtěl něco dozvědět tak měl dost příležitostí pobavit se skýmkoliv třeba se Simem, Došky ,Dršákem ajn.,Těma negativnimi ohlasi se nenechej rozhodit, každy člověk je jiný, všem se asi nezavděčíš.Mi jsme s tebou!Také jsem pořádal rybářské závody 24 hod.non stop na tom našem rybniku 120 chytajících rybářů +diváci cca 300lidí..Vím co to obnáší,jídlo,tombola rozhodčí, ceny atd…Ted se scházíme jen zdravé jádro,protože nám tam udělali CHKO.Těšíme se na další sraz 2015. LOVU ZDAR !!!!ZDRAVI kluci z HULéNA.

    #83940
    Solny
    Účastník
    (687 odpovědí)

    to Hoop: To já děkuju Vám,že jsem mohl poznat tak skvělou partu a užít si super víkend:-). Jo a Pen nespinkal jako miminko,ale jako šípková Růženka do tří odpoledne:-D:-D:-D a je to super kluk!

    #83951
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    cajnak napsal: http://www.youtube.com/results?search_query=%C4%8Dajn%C3%A1k&sm=12

    To jsem já

    Nehovorí sa tomu “Narcis”

    #83952
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Sraz ve Spálově , opět proběhl a byl opravdu super . Ať už začnu od pátku a Doškyho oslavy a pak i celá sobota … prostě super !!! Tímto bych chtěl dát velké díky Šroubkovi a Michalovi , že opět jsme se mohli sejít . Samozřejmě ,že i všichni ostatní byli skvělí . Sešla se velká kupa kamarádů a dobrých rybářů a doufám , že se zase zanedlouho všichni zase uvidíme… 8-)8-)8-)8-)8-)

    #83982
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Hoop napsal:

    Hoši děkuji za příjemnou společnost jak nových tak i starých kamarádů pardálů.

    Moc jsem si to užil.

    Solny nás jako v bavlnce odvezl a přežil i tu dálniční kontrolu…DÍÍÍKY

    A PENe pořádně se vyspi na tu porci fotek…čekáme na to…

    Příští rok jsem tam jak na koni…jenom musím říct babám, ať navážou víc paruk…ta jedna je opravdu málo

    Jo to je super nápad, ať tam nestrašíme jen v pětce.:-E

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...