Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 828 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mikulcak a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83831
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)

    Šroubku tak jak jsem se bavil s Michalem tak to bylo po jeho přednášce a on byl první co přednášel, zval jsem ho na turnaj MMA ať se jde podívat 4.dubna do Nitry dal jsem si pak prase a šel jsem zpátky ty jsi slyšel konec rozhovoru a byl to začátek a pokud si poslouchal řádně říkal jsem že ta hudba řve že není nic slyšet.Ja se sním dobail a šel jsme poslouchat o Španělsku. Po 30 min nebylo co vytýkat.ja nehaním to že to organizuješ je to dobře že to někdo dělá. ale to jak někteří se tam chovaly a jak to na mě působilo že to nebylo vhodné. Jen věci jako Baník P… atd se tam nehodí ani ta hymna československá. to nemá nic s pokecem o rybách. Rád jsem tam jezdil ale po sobotě ne. Bylo to opravdu neštastné. pouvažuj nad tím co jsem ti napsal.Jestli chceš 1.5.2014 v Opavě turnaj MMA pořádám ho já a mužeš posoudit mě jak to dělám já. jak budu vědět kterého to bude na TV Fanda dám to tady aby mohly posoudit mé schopnosti pořádat akce. A na jaké urovni to je.

    S pozdravem a doufam že dojedeš Petr.

    #83833
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    cajnak napsal:

    Šroubku tak jak jsem se bavil s Michalem tak to bylo po jeho přednášce a on byl první co přednášel, zval jsem ho na turnaj MMA ať se jde podívat 4.dubna do Nitry dal jsem si pak prase a šel jsem zpátky ty jsi slyšel konec rozhovoru a byl to začátek a pokud si poslouchal řádně říkal jsem že ta hudba řve že není nic slyšet.Ja se sním dobail a šel jsme poslouchat o Španělsku. Po 30 min nebylo co vytýkat.ja nehaním to že to organizuješ je to dobře že to někdo dělá. ale to jak někteří se tam chovaly a jak to na mě působilo že to nebylo vhodné. Jen věci jako Baník P… atd se tam nehodí ani ta hymna československá. to nemá nic s pokecem o rybách. Rád jsem tam jezdil ale po sobotě ne. Bylo to opravdu neštastné. pouvažuj nad tím co jsem ti napsal.Jestli chceš 1.5.2014 v Opavě turnaj MMA pořádám ho já a mužeš posoudit mě jak to dělám já. jak budu vědět kterého to bude na TV Fanda dám to tady aby mohly posoudit mé schopnosti pořádat akce. A na jaké urovni to je.

    S pozdravem a doufam že dojedeš Petr.

    Určitě nedojedu. 1.5. začíná rybářská sezóna ve vojenském a já rači pojedu na ryby..8-)8-)8-)

    A s akustikou v sále já nic neudělám, o tomto problému víme a já nemám další prostory..

    #83834
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)

    Začátek je v 18:00 dam ti stul u klece ať maš podívanou jakou si ještě neviděl. 😀

    #83835
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    cajnak napsal:

    Začátek je v 18:00 dam ti stul u klece ať maš podívanou jakou si ještě neviděl.

    . Jen Petře jeď ,ať vidíš jak se dělá klecovej odchov..!!:-P a jak se naklepávaj řízky.:-D a omlouvám se ! že jsme nedorazili, organizoval jsem fotb.,ples u nás..250lidí..! 😛

    #83836
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)

    Jo nešlo o akustiku ale tu hudbu cp měla byt jako podkreslení ta byla nahlas u mluvení pak se až stišila u Tondy Čapa myslím.

    #83837
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Já bych hodil Šroubka rovnou do klece a můžete se na něm rozcvičit před zápasem. 😀

    #83838
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Tady KO trvalo cca 15 vteřin, řekl bych že Šrůbek vydrží tak 5 vteřin…

    [yt=ldWt-TWSIoY=yt]ldWt-TWSIoY[/yt]

    😀

    #83839
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Duke napsal:

    Tady KO trvalo cca 15 vteřin, řekl bych že Šrůbek vydrží tak 5 vteřin…

    tak přesně takhle se ty řízečky naklepávaj, úžasný ne.??:-S

    #83842
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Tak to já bych asi radši zostal pri tých rybách…;-)

    #83843
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Přátelé, kamarádi..někdo mi asi omylem vzal modrou termo mikinu od SUNDRIDGE,ten kdo ji doma najde, můžete ji mi poslat prosím, je to pro mě srdcová záležitost, dostal jsem ji jako dárek..

    #83844
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Přátelé, kamarádi..někdo mi asi omylem vzal modrou termo mikinu od SUNDRIDGE,ten kdo ji doma najde, můžete ji mi poslat prosím, je to pro mě srdcová záležitost, dostal jsem ji jako dárek..

    a nedal jsi ji do tomboly..?:-P

    #83848
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)
    #83854
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Chápu,že se chceš pochlubit,jen jsi na trochu jiném fóru,kde se s tímto opravdu neuchytíš a kde na moc zájmu k tomuto “také sportu” nenarazíš.Takže ti přeju hodně štěstí na tomuto sportu vlastní fóru a pokud nemáš nic k rybolovu,tak by snad bylo i lepší už sem nepsat.Díky:-D

    #83866
    rendis
    Člen
    (12 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Přátelé, kamarádi..někdo mi asi omylem vzal modrou termo mikinu od SUNDRIDGE,ten kdo ji doma najde, můžete ji mi poslat prosím, je to pro mě srdcová záležitost, dostal jsem ji jako dárek..

    Šroube, neplaš se 😀 Mikinu máš v sokolovně:-)

    #83868
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Šroubelíne, co by kdo dělal s tvojí mikinou. Krom tebe se do ní nikdo nevejde.:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...