Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82850
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Je to neskutečné a úžasné. Ode dneška máme další cenu jako prase do tomboly. Je to opravdu, ale opravdu rozporcované divoké prasátko. Cenu do tomboly věnovala firma SUZUKI AUTO MOST s.r.o.

    Tímto moc děkuji..

    Klidně by mohlo být i v celku jen vyvržené, hlavně kdybych ho vyhrál:-D

    #82851
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Stačí koupit hooooooooooooooooodně lístků do tomboly. :-P:-P:-P:-P

    #82856
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    v mém případě,kdybych jich koupil 99 ze 100,tak vyhrává ten,co jsem tam nechal… :-D:-D

    #82862
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Tak to hoši není. Pokud chceme něco vyhrát, musíme zakázat koupit lístky Mikulčákům. A to stačí, protože jinak vyhrají zase jedenáct cen z deseti. 8-):-P:-D

    #82863
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    Rk napsal:

    sroubek282 napsal:

    Je to neskutečné a úžasné. Ode dneška máme další cenu jako prase do tomboly. Je to opravdu, ale opravdu rozporcované divoké prasátko. Cenu do tomboly věnovala firma SUZUKI AUTO MOST s.r.o.

    Tímto moc děkuji..

    Pokud nebyl ten kanec sražen divokým zákazníkem při předváděcí jízdě, bude jistě ve skvělé kondici

    😀

    Néé, seriózně, je bezva, když se najde někdo, kdo do tomboly přispějě. I maličkost je projev dobré vůle. A člověk se má pořád na něco těšit i na to, že třeba zase nevyhraje (cenu). Výhrou je totiž smysl celého setkání. Přeji a fandím všem organizátorům a účastníkům.

    #82866
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Naki napsal:

    Tak to hoši není. Pokud chceme něco vyhrát, musíme zakázat koupit lístky Mikulčákům. A to stačí, protože jinak vyhrají zase jedenáct cen z deseti.

    Co zakázat Naki, rovnou zastřelit. :-D:-D:-D:-D

    #82872
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Lončák je čerstvě ulovenej a chtěl jsem jen něco málo přispět. Do Spálova jedu poprvé a už se těšim na skvělou partu z tohoto fóra. Takže velké díky Vám Péto.

    #82885
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Solny napsal:

    Lončák je čerstvě ulovenej a chtěl jsem jen něco málo přispět. Do Spálova jedu poprvé a už se těšim na skvělou partu z tohoto fóra. Takže velké díky Vám Péto.

    A to věř, že se máš na co těšit. Spálov je zejména díky Šroubkovi nádherné zpestření všedních dní před začátkem sezóny. :-P:-P:-D:-D

    #82891
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Tak nakonec letos beze mě, chlebodárci z Bruselu zaveleli :-(:-(

    NAKI, koukej s Doškym pořádně probrat tu naši společnou Smolu v roce 2015 (máme slíbenej nadstandardní servis – bude to prý pobyt, jaký Smola ještě neviděla) 🙂 🙂

    S Adamem (Salmon) prober, jestli se k nám připojí 🙂 🙂

    A pozdravuj U Zvoničky 🙂 🙂

    #82892
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Tak nakonec letos beze mě, chlebodárci z Bruselu zaveleli

    NAKI, koukej s Doškym pořádně probrat tu naši společnou Smolu v roce 2015 (máme slíbenej nadstandardní servis – bude to prý pobyt, jaký Smola ještě neviděla)

    S Adamem (Salmon) prober, jestli se k nám připojí

    A pozdravuj U Zvoničky

    Tak to je v pr…, zvonička bez tebe nebude Zvoničkou.

    #82899
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Neboj, doženeme to jindy – třeba ve Frý, nebo na Smole 2015 🙂 🙂

    #82900
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Jinak Tome, vše nejlepší k svátku 🙂 🙂 🙂

    #82923
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Tak nakonec letos beze mě, chlebodárci z Bruselu zaveleli

    NAKI, koukej s Doškym pořádně probrat tu naši společnou Smolu v roce 2015 (máme slíbenej nadstandardní servis – bude to prý pobyt, jaký Smola ještě neviděla)

    S Adamem (Salmon) prober, jestli se k nám připojí

    A pozdravuj U Zvoničky

    To si děláš prdel????!!!!!:-|:-|:-|:-|:-|

    #82925
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    To je neštěstí, to je neštěstí. :-P:-P:-P:-P:-P Holt si budeme muset poradit bez Pafky. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Bude to sice těžké, ale my to dáme. ;-);-);-);-);-);-);-);-)

    #82929
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Budeme muset, musím nabrat plno síly, dneska jsem vytáhl debrecínky z udírny, klobáse sů ještě teplé, tak se pěkně kluci moji chladí..8-O8-O8-O8-O

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...