Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 5.sraz přátel norského rybolovu v Praze 3.12.2016

  • Toto téma obsahuje celkem 193 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mara45 a poslední změna proběhla před 7 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 194)
  • Autor
    Příspěvky
  • #266303
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    to Janka

    🙂

    #266304
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Nechtěl jsem se vůbec vyjadřovat, protože dneska se děli věci…

    Blesk – Tímto ti přenechávám sraz místo Spálova, máš hozenou rukavici….Vychází to na březen.

    Můžeš se dát do toho. Hodně štěstí a už se nebudu vyjadřovat.

    #266307
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Janko jel sem letos přes Geiranger a Trollstigen a je to krása sed sem si pomalu na prdel. 😀😀😀. Určitě bych někdy chtěl vidět víc a že toho je.

     

    #266308
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Jak jel jsem, já jel taky a Honzák taky a Hrůša a bylo nás víc. Krásnej zážitek. 🙂

     

    #266309
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Nemuzu mluvit za jine 😁😁😁

    #266310
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Ale můžeš kámo. 🙂

     

    #266318
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Jo bylo super

    #266337
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Janko s těma spodárama  fakt dobrý měj se krásně a těšíme se na tebe a ostatní kamarády

    #266350
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Mám radost, že můj příspěvek padl na úrodnou půdu. Čekal jsem, že bude ignorován, minimálně těma, kterým byl určen. Řekl bych, že jsem předvedl ukázkovou konstruktivní kritiku posledních pár srazů. Pokud si myslíte, že to děláte dobře, tak vám to vyvracet nebudu. Pokud vám návštěvnost srazů neustále roste, tak to asi děláte dobře. Bohužel patřím do skupiny, kterým se trend jakým se srazy vydaly nelíbí. Budu tedy doma s pivem v ruce. Každopádně jsem zvědaví na program až bude zveřejněn. Třeba budu mít radost, že jste si z mého hodnocení něco vzali.

     

    Pro šroubek282

    Dík, ale nechci. Bohužel, nebo spíš bohudík mě moje firma a rodina časově vytěžuje natolik, že nemůžu ani pomyslet na organizaci podobné akce.

    #266353
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To Blesk:

    To je hezke, ze mate radost, ale ja ne.

    Cekala jsem omluvu za vase nepravdy o mne.  Takze o “ukazkove konstruktivni kritice” v tomto pripade nemuze byt rec. Upozornuju, ze necekam nejake lepsi hodnoceni, jen to, abyste priznal, ze v mem pripade nemate vubec paru …

    Jinak si myslim, ze kazdy organizator cehokoliv ma radost jak z pochvaly, tak i z kritiky. Stale je co zlepsovat a nikdo neni dokonaly. A udrzet stalou pozornost ucastniku je dost tezke, jak je videt i ve Vasem pripade. Predstavte si, ze tam vepredu se bude cele odpoledne stridat par lidi a budou 150 hostum ukazovat  navazce – kazdy sice jiny, ale budou tam neco smudlit na podiu treba 3 hodiny … Kolik toho asi ze sveho mista uvidite a kdy vas to prestane bavit? Ano,neco jineho by byla mala skupina nekde stranou, kde se cilene budete od nekoho neco ucit – tzv. workshopy. Ale kde vzit to misto, cas a lidi? Pokud jsem si take vsimla, spousta rybaru si na srazu tyto poznatky vymenuji a smudli si sve uzliky a uci se je navzajem i bez prednasejiciho. A k tomu tyto srazy take jsou. Seznamit se a popovidat si, vymenit si zkusenosti …

    A hlavne – Norsko nejsou jenom ryby!!!

    #266355
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Upřímně se omlouvám, ale jak jsem psal v původním příspěvku, tak jsem měl informace z druhé ruky. Ponaučení pro mne pro příště. Norsko nejsou jenom ryby, ale pro českého rybáře JE Norsko hlavně o rybách. Mám kamarády, kteří znají Norsko jen přes čelní sklo auta, tzn. že jedou co nejrychlejší cestou na svou lokalitu a o nějakých krásách norské přírody nechtějí ani slyšet. A to je klasický profil zdejšího uživatele. Tohle je téma na samostanou diskuzi.

    #266356
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dobry den pane Blesku. Mohu se prosim zeptat na Vase jmeno??

    #266361
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Nějak mi to nedá a ač jsem poslední dobou nic nepsal, musím se zapojit. Janka to popsala naprosto přesně a těžko k tomu něco dodat. Pravidelně jezdím na sraz do Prušánek. Mám to tam rád a rád “pokecám ” s milými lidmi. A velmi rád podpořím Jindru v jeho práci s organizací. Není to jednoduché. Nikdy to není jednoduché. Přednášky a povídání jsou sice příjemné, ale pro mne jsou důležitější ty malé hloučky rybářů, kteří si navzájem vyměňují zkušenosti a názory.

    Do Norska jezdím samozřejmě hlavně na ryby, ale Norsko (jak píše Janka), to nejsou jenom ryby!!!

    #266365
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Pane Blesku. Škoda že nemáte čas udělat perfektní přednášku. Určitě by byla jednička s hvězdičkou. Pokusíme se trochu zlepšit dle vašich rad. Moc děkuji za ostatní přednášející.

    Pokud ale čas najdete , bude vaše přednáška jako první

     

    S přátelským pozdravem ZERP – Vladimír Zelenka

    p.BLESK.-??????

    #266390
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Aby mi někdo nemohl říct , že jsem nic k tomu neřekl 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 194)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 5.sraz přátel norského rybolovu v Praze 3.12.2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...