Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 4. sraz Rybolovnorsko v Praze – 14.11.2015

  • Toto téma obsahuje celkem 515 odpovědí. Do diskuze (73 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mara45 a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 516)
  • Autor
    Příspěvky
  • #125208
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Hele já nevím, proč do toho pořád štouráš. Nevím zda jsi nepochopil, že s tebou nechci mít nic společného a o tvojí přítomnost nestojím. Nechci aby jsi mi chválil fotky, psal nějaké poznámky a zajímal se o mě, bud rád, že jsem na tom srazu za tebou nebyl. Díky lidem, kteří mě utvrdili v tom, co jsi zač a opět jsem se přesvědčil, že málo kdy ti z úst výjde pravda, tě mám vlastně za chudáka. Možná kdybych tě považoval za chlapa šel bych za tebou, ale já si s tebou opravdu nemám co říct. Najdi si nějakou jinou oběť na které si budeš u počítače léčit svoje flustrace a masírovat si svoje neexistující ego. Tohle je poslední odstavec co ti píšu.

    #125209
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Vážení pánové,

    musím říci, že letošní sraz byl o 100% lepší než předchozí.

    Samozřejmě díky přednáškám a lepší organizaci.

    Vše mělo spád,

    proto gratuluji a děkuji všem organizátorů.

    Zaslouží velkou pochvalu:-P

    #125217
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    🙁 na sraz jsme nemohli, měli jsme ukončení sezony(fotbal)…snad příště;-) ale jak čtu recenze….taky nemusím pár “mistrů světa”…:-? Jsme se synem profi.rybáři a někteří nám prostě nesedí…ale na sraz do Ústí snad dorazíme..:-):-P

    #125230
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Nevím sice kdo je považován (nebo jsou považováni) za “mistra světa”, ale já se snesu s každým a na srazu jsem si to užil. 😎

    #125231
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Co je profi rybář?? 😀

    #125239
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    Co je profi rybář??

    To nevím, ale třeba se to dozvíme.

    #125241
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Sraz: Za Plzeňáky už to tu napsala Květa a Jindra Červený. Byla to opravdu vydařená akce, i když jsem v tombole nic nevyhrál.:-D

    Těšil jsem se na setkání s Milošem Štěpničkou kterého znám už neskutečně dlouho, to je od roku 1969, a dost let jsem ho neviděl.

    Přednášky Kuby a Steva byly více než zajímavé, zvláště Stevova, kdy bylo v sále takové napjaté ticho a každý čekal, jak to s jeho nohami opravdu bylo.

    Zerp a Mára při organizaci srazu odvedli ohromný kus práce, za to jim patří velké poděkování. Jak už psal husky, ne každý se mohl po přednáškách zdržet do pozdnějších hodin, zvláště když jedním autem jelo po domluvě více lidí.

    Já jen doufám, že se budu moci zúčastnit této akce i příští rok. Vzhledem k různým okolnostem se mi někdy daří korigovat termíny jednotlivých akcí téměř na poslední chvíli tak, abych na sraz do Prahy vůbec mohl jet.

    #125245
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    Co je profi rybář??

    Míro, když přijedeš na náš sraz do Ústí, tak se to určitě dozvíš:-)

    #125247
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    husky19 napsal:

    mira.sta napsal:

    Co je profi rybář??

    To nevím, ale třeba se to dozvíme.

    . Chlapi..kolik vám je.?:-| že nevíte co je profi rybář..:-) to je člověk,kterej se tim živí a má na to školy..8-)..jo..:-P:-P

    #125249
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    husky19 napsal:

    mira.sta napsal:

    Co je profi rybář??

    To nevím, ale třeba se to dozvíme.

    Tak nyní už to taky chápu a pokusím se Vám to husky a miro shrnout:

    “Diplomovanej champion, kterej se živí kritikou neviděného a neprožitého”:-D

    #125250
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    elem napsal:

    husky19 napsal:

    mira.sta napsal:

    Co je profi rybář??

    To nevím, ale třeba se to dozvíme.

    Tak nyní už to taky chápu a pokusím se Vám to husky a miro shrnout:

    “Diplomovanej champion, kterej se živí kritikou neviděného a neprožitého”

    . Jo diplom mám…nikoho jsem nekritizoval a srazů jsem prožil a viděl docela dost..:-)

    #125252
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Nechci a ani jsem se nechtěl nikoho dotknout. Výrazu “profi” se nedá nerozumět, jen to spojení na tomto webu sportovních rybářů mi nějak nezapadalo. 😎

    #125281
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Hele já nevím, proč do toho pořád štouráš. Nevím zda jsi nepochopil, že s tebou nechci mít nic společného a o tvojí přítomnost nestojím. Nechci aby jsi mi chválil fotky, psal nějaké poznámky a zajímal se o mě, bud rád, že jsem na tom srazu za tebou nebyl. Díky lidem, kteří mě utvrdili v tom, co jsi zač a opět jsem se přesvědčil, že málo kdy ti z úst výjde pravda, tě mám vlastně za chudáka. Možná kdybych tě považoval za chlapa šel bych za tebou, ale já si s tebou opravdu nemám co říct. Najdi si nějakou jinou oběť na které si budeš u počítače léčit svoje flustrace a masírovat si svoje neexistující ego. Tohle je poslední odstavec co ti píšu.

    LÁďo, Láďo. Jsem tu přihlášenej od rána od mého posledního zápisu zde v této diskusi a to jen na popud mnoha SMS,

    co mi přišly. Nechtěl jsem to tu psát, ale mrzí mne, že se k tomu nedovedeš postavit jako chlap a promluvit si

    mezi čtyřma očima.Ať napíši cokoliv, vždy reaguješ podrážděně, což i v tomto tématu nemá co dělat. Už naposled

    jsme si telefonovali, nebo snad i psali, že si to vyříkáme. A když jsme od sebe kousek, tak to nedáš a napíšeš, že

    ti za to nestojím. Dovedeš napsat zde cokoliv, ale za slovo ti nestojím.Tak jak to myslíš ? Pokaždé říkáš něco

    jiného. Víš, každá mince má 2 strany. Každý beran má to svoje stádo. Ale aby beran zjistil, jak to je v tom druhým

    stádu, tak tam musí jít sám. Ne pořád poslouchat to své stádo.

    Píšeš i o nějakých flustracích u počítače. Nemám je. S každým , kdo potřeboval jsem se pobavil. Jen ty jsi se mi vyhnul, a to si myslím, že jsi odešel též po tombole, jak jsi psal ( 16.11.2015 v 12:18:32 ) .

    Nikdy jsem tě neošidil, nikdy jsem tě neokradl, nikdy jsem tě neuvedl v omyl, nikdy jsem ti neposlal pozdě zboží, nikdy jsem tě nenapadl, nikdy jsem tě nepomluvil. Jen ty píšeš na mě špatný věci.Na svém FCB, že tě někdo parazituje.Není to tak, že jsi si založil FCB s nějakým

    nazvem a parazituješ na jméně Robson Green, který má ten stejný název jen, s koncovkou com. ? Píšeš zde, že si na tobě léčím ego, že jsem chudák. To je směšné.Je ti už dost na to, aby jsi se tomu postavil a v klidu si to vyříkal.Ne se pořád schovávat za nějaký NIKC. A jsem velmi rád, že mi na to zde neodpovíš.( jak už jsi napsal několikrát ) Napiš mi SZ, zavolej mi, rád ti zvednu telefon, napiš mi e-mail, dojeď ke Šroubkovi na sraz. Rád Tě uvidím a rád si s tebou promluvím o tom Tvým problému u lahve dobrého vína. Fakt to tu Simovi nechcu zapaplat Tvými urážkami, ale toto jsem musel. Dál na doporučení Admina a svévolností Preparárora se přesouváme do SZ.

    Každopádně sraz byl velmi výživný a s Bondovou jsme absolvovali a podpořili film STEVA, který měl v tomto týdnu premiéru.

    007

    #125285
    David Němeček
    Člen
    (56 odpovědí)

    Přátelé, ještě jednou díky za hezký sraz. Vše bylo profesionálně připravené a mělo to úroveň. Všichni si stěžují na odchody po tombole. Taky jsem šel. Jeden z důvodů bylo to proklaté kouření a druhým důvodem bylo to, že 10 minut po tombole už byla většina pryč… takže jedno s druhým. Přijde mi to škoda, takže bych navrhoval pro příště zakázat kouření do 22:00 a po tombole zařadit žebříčky úlovků z tohoto roku – vítězům kategorií dát třeba drobnou cenu a nechat je chvilku popovídat o tom, jak k té rybě přišli, kam jezdí, ukázat pár fotek. Možná půlka lidí odejde, ale dost nás třeba zůstane a diskuse bude k tématu :). Nechávám k zamyšlení a navrhuji kategorie: Halibut, Leng, Obecňačka, Jednoskvrnka, Polak, Keller, Losos, a kuriozita roku (ryba)

    #125286
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Dobrej a konstruktivní nápad – pořadatelům doporučuji ke zvážení a k realizaci 🙂 🙂 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 516)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 4. sraz Rybolovnorsko v Praze – 14.11.2015

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...