Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 4. sraz Rybolovnorsko v Praze – 14.11.2015

  • Toto téma obsahuje celkem 515 odpovědí. Do diskuze (73 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mara45 a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 516)
  • Autor
    Příspěvky
  • #125103
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    Aj klobásky budů…

    #125104
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Prednasky jsou v plnem proudu.

    #125105
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Jooo klobasky hmm a panacka medoveho s kamarádama bych dal

    #125106
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    Jooo klobasky hmm a panacka medoveho s kamarádama bych dal

    Pokud Ti Medák nalije svého lektvaru, tak si s Váma můžu na dálku symbolicky připít Rulandou…:-D Pozdravuj kamarády a přidejte na informacích – včetně fotek…8-)

    #125107
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zdravim vsechny na srazu z Krakowa a preju zabavu JAK PRASE.

    Kdyz vidim na fotkach atmosferu a Pandionovy klobasky,tak mne jima bleda zavist.Doufam,ze Dorsak mi aspon 2 nozicky z klobas usetri.

    #125108
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    U baru zatim zadna tlacenice 🙂

    #125109
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    CAU PEKNEa kto s RN dava pozor na DIANIE V NORSKU,?RYBACKA v NORSKU …….TO chce PLNE ZANIETENIE a pracu FURT,,, ???MY sme dnes na lovných miestach,alebo mame aktualne info

    #125110
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Tombola, (foto nic moc, tres rukou a mobil :-P:-P:-P)

    #125112
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Pandion valil naplno

    #125113
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Kluci pražtí jeden z nejlepších srazů za posledních 5 let. Steve, Jakub, Jigin ,Kikis…

    Byla to bomba se potkat se spoustou fajn lidiček. Tak za rok ahoj. Laťka je na Spalov nasazena hodně vysoko. Dedo 145, tvým jménem jsem nechal pozdravovat všechny účastníky. Měj tě se krásně a užijte si večer. Já už jsem v Brně.

    #125114
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    #125116
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Tak už jsme také dojeli do Plzně. Všem, kteří se zasloužili o dnešní setkání jedno velké DĚKUJEME! Byl to nezapomenutelný zážitek s tak úžasnými lidičkami.:-P:-P:-P

    #125117
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj s Jiginem a Naďou jsme už také v požádku v Plzni.Sraz byl parádní.Moc děkujeme.Fotografie dodám postupně.Ahoj všem.Byla to akce jako prase.:-D

    #125119
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Tak mohu říci, že sraz se povedl na jedničku. Super přednášky, kde spousta z nás čuměla s otevřenou hubou. Doslova.My jsme u stolu spolu s Pandionem a Nakim po 8-mi lahvích vína uznali za vhodné důstojně ukončit tuto siestu a moje paní Bondová nás odvezla domů. Hrůšu jsme vyhodili po cestě kósek za Prahou a fičeli na tu naši Moravu. Po cestě jsme zaznamenali 2 kontroly od Policie,a v dešti jsme se dopravili domů v pořádku.

    Chlapi, Moc děkuji za super večírek, kterým jste posunuli laťku o mnoho výše za poslední roky.

    #125120
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    A jak tak poslouchám, Bondová otevřela Tramín červený a večírek bude pokračovat. Zaslouží si to. Jdu jí s ním pomoci. Dobrou všem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 516)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 4. sraz Rybolovnorsko v Praze – 14.11.2015

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...