Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 3.stretnutie priateľov nórskeho rybolovu v Mýte pod Ďumbierom

  • Toto téma obsahuje celkem 392 odpovědí. Do diskuze (30 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Kliknis a poslední změna proběhla před 9 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 393)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92201
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Súhlasím s Jiranem. Rybačku Ti vybavím,podrobnosti dohodneme mailom.

    #92202
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Jiran napsal:

    honzak napsal:

    Nějaká pěkná přívlač, ale já mám jen český rybářský lístek ne SVK. , proto soukr.revír.

    Jendo, ty nepotřebuješ rybářský lístek na Slovensku, protože jsi známá firma po celé Evropě

    Jiřane ty vole:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #92205
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    honzak napsal:

    Jiran napsal:

    honzak napsal:

    Nějaká pěkná přívlač, ale já mám jen český rybářský lístek ne SVK. , proto soukr.revír.

    Jendo, ty nepotřebuješ rybářský lístek na Slovensku, protože jsi známá firma po celé Evropě

    Jiřane ty vole

    Jendo, pro pravdu se člověk zlobí:-D

    #92224
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Jiran napsal:

    honzak napsal:

    Nějaká pěkná přívlač, ale já mám jen český rybářský lístek ne SVK. , proto soukr.revír.

    Jendo, ty nepotřebuješ rybářský lístek na Slovensku, protože jsi známá firma po celé Evropě

    Souhlasím!! Už vidím, jak Honzaka hledáme někde na stromě..:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #92282
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    honzak napsal:

    Ahoj Mima, ještě se zeptám nedá se tam v blízkosti chytat na nějaké dobré soukromé vodě?

    Dáš si pár piv a bude lepší si o rybách jen povídat.

    #92296
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Sim napsal:

    honzak napsal:

    Ahoj Mima, ještě se zeptám nedá se tam v blízkosti chytat na nějaké dobré soukromé vodě?

    Dáš si pár piv a bude lepší si o rybách jen povídat.

    Sime, a ty snad nepojedeš:-D:-(

    #92442
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Pre väčší záujem ako v predchádzajúcich rokoch sa stretnutie uskutoční v sále obecného úradu, od ubytovania je to všetko do 5 minút chôdze. Bude tam priestor na rybársky bazár, ako aj prezentáciu návnad, nástrah a iného vybavenia. Fotky v krátkom čase.

    #92454
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    mima napsal:

    Pre väčší záujem ako v predchádzajúcich rokoch sa stretnutie uskutoční v sále obecného úradu, od ubytovania je to všetko do 5 minút chôdze. Bude tam priestor na rybársky bazár, ako aj prezentáciu návnad, nástrah a iného vybavenia. Fotky v krátkom čase.

    Jen jestli těch 5 minut nebude pro některé hodně viď Jiřane :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, už se těším

    #92456
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    honzak napsal:

    mima napsal:

    Pre väčší záujem ako v predchádzajúcich rokoch sa stretnutie uskutoční v sále obecného úradu, od ubytovania je to všetko do 5 minút chôdze. Bude tam priestor na rybársky bazár, ako aj prezentáciu návnad, nástrah a iného vybavenia. Fotky v krátkom čase.

    Jen jestli těch 5 minut nebude pro některé hodně viď Jiřane , už se těším

    Neboj Jendo, jezdí i taxi:-D

    #92499
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Jedine konský povoz.

    #92512
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    mima napsal:

    Jedine konský povoz.

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #92517
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Neboj, aj taxíky budú.:-P

    #92549
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    No vidíš Jendo, že se o tebe postarají. Dnes mi to sliboval i Slavo u autobusu, že se máme na co těšit:-D8-O

    #92791
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Dnes mi přislíbila účast zástupkyně Thomas Cook slečna Zuzana Davidová, která bude mít jistě velmi cenné informace o trajektech. :-P:-P:-P

    #92802
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Dnes mi přislíbila účast zástupkyně Thomas Cook slečna Zuzana Davidová, která bude mít jistě velmi cenné informace o trajektech.

    Hmmmmmmmmm tak to bude krásný víkend :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 393)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 3.stretnutie priateľov nórskeho rybolovu v Mýte pod Ďumbierom

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...