Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 3.stretnutie priateľov nórskeho rybolovu v Mýte pod Ďumbierom

  • Toto téma obsahuje celkem 392 odpovědí. Do diskuze (30 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Kliknis a poslední změna proběhla před 9 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 393)
  • Autor
    Příspěvky
  • #95191
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Těším se dvakrát (Norsko a Slovensko), pojedu jenom jednou(Norsko,Slovensko) a tuším, že na Slovensku budu vidět dvakrát

    #95208
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    PEN napsal:

    Těším se dvakrát (Norsko a Slovensko), pojedu jenom jednou(Norsko,Slovensko) a tuším, že na Slovensku budu vidět dvakrát

    Konečně jsi to uvedl na pravou míru. Hlavně abychom se viděli, že:-D:-D:-D

    #95212
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Hoši, aj ja sa na Vás veľmi teším a spravím všetko pre to, aby ste boli spokojní.

    Momentálne Blomsoy za 15.

    #95282
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    ešte jedna momentka z pred roka

    #95724
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Takéto rastú na Mýte

    #95725
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    mima napsal:

    Takéto rastú na Mýte

    a vydržej do října:-D:-D

    #95727
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    #95730
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Tieto určite nie, v říjnu budú takéto.Tento je z listopadu.

    #95732
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    mima napsal:

    Tieto určite nie, v říjnu budú takéto.Tento je z listopadu.

    tak to se těším ještě víc

    #95825
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj. Tak, je to tady co jsem nechtěl. Musím odvolat tuto akci ze zdravotních důvodů, 15října mám nástup do nemocnice na odstranění té potvory co mi někdy rapluje se srdcem. Ještě nevím, jestli přijede Rosťa a spol. zjistím to a dám vědět..

    Mrzí mě to, ale stalo se..:-(:-(:-(:-(:-(:-(

    #95826
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Šroubku, Šroubku, co si tam bez tebe počneme? :-|:-|:-|:-|:-| Holt to tam budeme muset zachránit bez tebe. :-(:-(:-(:-(:-( Co se dá dělat. Hlavně zdraví. :-P:-P:-P:-P

    #95829
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Ahoj. Tak, je to tady co jsem nechtěl. Musím odvolat tuto akci ze zdravotních důvodů, 15října mám nástup do nemocnice na odstranění té potvory co mi někdy rapluje se srdcem. Ještě nevím, jestli přijede Rosťa a spol. zjistím to a dám vědět..

    Mrzí mě to, ale stalo se..

    Péťo, když tě ve středu 15.10.2014 odoperují, tak v pátek 17.10.2014 můžeš odpoledne dorazit. Je to přece několikahodinová “banální” operace:-D:-D:-D, po které je nutné organismus pročistit nejen Mimovým čerstvým vzduchem, ale i čajem(tatranským).

    :-D:-D:-D

    #95831
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Jiran napsal:

    sroubek282 napsal:

    Ahoj. Tak, je to tady co jsem nechtěl. Musím odvolat tuto akci ze zdravotních důvodů, 15října mám nástup do nemocnice na odstranění té potvory co mi někdy rapluje se srdcem. Ještě nevím, jestli přijede Rosťa a spol. zjistím to a dám vědět..

    Mrzí mě to, ale stalo se..

    Péťo, když tě ve středu 15.10.2014 odoperují, tak v pátek 17.10.2014 můžeš odpoledne dorazit. Je to přece několikahodinová “banální” operace, po které je nutné organismus pročistit nejen Mimovým čerstvým vzduchem, ale i čajem(tatranským).

    Jo, to máš pravdu, ale Já si to rači nelajznu..:-(

    #95891
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Ahoj. Tak, je to tady co jsem nechtěl. Musím odvolat tuto akci ze zdravotních důvodů, 15října mám nástup do nemocnice na odstranění té potvory co mi někdy rapluje se srdcem. Ještě nevím, jestli přijede Rosťa a spol. zjistím to a dám vědět..

    Mrzí mě to, ale stalo se..

    Srubecku prejeme ti uplne uzdraveni.A jak bude jen troche mozne,tak bych te mohl na Myte zastoupit.Jenom nevim co na to povi Mima,protoze by mu tam prijel trojnasobek tve vahy:-D

    #95894
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    sroubek282 napsal:

    Ahoj. Tak, je to tady co jsem nechtěl. Musím odvolat tuto akci ze zdravotních důvodů, 15října mám nástup do nemocnice na odstranění té potvory co mi někdy rapluje se srdcem. Ještě nevím, jestli přijede Rosťa a spol. zjistím to a dám vědět..

    Mrzí mě to, ale stalo se..

    Srubecku prejeme ti uplne uzdraveni.A jak bude jen troche mozne,tak bych te mohl na Myte zastoupit.Jenom nevim co na to povi Mima,protoze by mu tam prijel trojnasobek tve vahy

    Tak to bude super..8-)8-)8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 393)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 3.stretnutie priateľov nórskeho rybolovu v Mýte pod Ďumbierom

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...